Mope.io з чітами ( на масу) - комп'ютерна діагностикаНапевно, багато мої читачі знайомі з такими ігровими хітами нинішнього року як agar.io, slither.io і diep.io, а деякі гравці напевно провели за ними величезна кількість свого вільного часу. Нині ж на горизонті з'явився ігровий хіт, який, за оцінками експертів, здатний затьмарити собою три вищезгадані ігри. Зустрічайте гру на еволюційний розвиток і виживання mope.io, яка, безсумнівно, припаде до смаку багатьом фанів браузерних ММО-ігор. У цій статті я розповім про гру mope.io, повідаю про те, як грати Mope.io з чітами на масу, а також опишу кілька рад по тактиці і проходженню гри.


Гра Mope.io


Зміст статті:

 • 1 Опис Mope.io
 • 2 Початок гри Mope.io
 • 3 Управління Mope.io
 • 4 Як грати Mope.io з чітами на масу?
 • 5 Коди і секрети [відео]

 • Опис Mope.io

  Гра Mope.io - це чергове втілення браузерних онлайн ігор, де вам належить битися з іншими гравцями за глобальне домінування. Мета даної гри схожа на попередні, вам необхідно прагнути вижити будь-якою ціною, і при цьому добре харчуватися, щоб рости в розмірах. Чим більше розмір, тим ширше ваші можливості до харчування, і крім самої їжі (ягід) у міру свого зростання ви зможете поїдати вже менші персонажі інших гравців. Далі в статті, я розповім про читах на Mope.io і секрети.


  Всі істоти в грі поділяються на сухопутні і морські. Тому для додання реалізму ігрового процесу в Mope.io крім показників життя і їжі введений ще один параметр - вода. Для сухопутних істот наявність достатньої кількості води для пиття є обов'язковим, тому його необхідно регулярно поповнювати, інакше ваш герой помре від зневоднення.

  Для морських же істот параметр води постійно на максимумі (вони зазвичай живуть у воді), але якщо ви вирішите вибратися на сушу, то показник води почне швидко зменшуватися, тому потрібно знаходитися ближче до води і не забиратися надто далеко.


  Синім кольором позначена водна поверхня в грі


  Початок гри Mope.io

  Початок гри традиційно для ігор цього жанру. Ви заходите на ресурс, вводите свою назву, вибираєте місце розташування ігрового сервера. Якщо клікніть на шестірню праворуч зможете відключити зображення тварин (no animal image), вимкнути імена і чат (no names & chat), використовувати більш просту графіку (use low graphics). Для початку гри натисніть на кнопку «Play».


  Ви починаєте як найуразливіша і маленька істота в харчовому ланцюжку (ви можете вибрати миша, водну креветку або лемінга). З поїданням червоних кружечків (ягід) ви набираєте необхідну масу, і по досягненню потрібного показника переходите на інший рівень і стаєте звірятком побільше (вам також надається вибір куди еволюціонувати).Чити на Mope.io нададуть вам конкурентну переваги перед добросовісними суперниками.


  Еволюція в Mope


  При цьому промишляють поруч персонажі з зеленої «аурою» вам зазвичай не страшні (вони приблизного тієї ж різновиди і ви), а от персонажі з червоною цілком здатні вами закусити.

  Як уже згадувалося, весь світ mope.io поділений на сушу і воду, тому в залежності від специфіки вашого істоти ви повинні дотримуватися свого природного ареалу проживання. Це умова потрібно дотримуватися навіть при використанні спеціальних чітів і модів на Mope.io.

  При цьому більшість істот може пірнати у воді (наприклад, щоб сховатися від ворогів), сухопутні істоти при цьому також можуть використовувати різні нори на суші.


  Одне з найбільш розвинених істот у грі - Дракон


  Управління Mope.io

  При розборі чітів в mope.io, не можна не обійти стороною питання управління персонажем. Управління в грі виглядає наступним чином:

 • Натиснення і утримування лівої клавіші миші (або кнопки пробіл на клавіатурі) дозволяє вашому персонажу прискоритися;
 • Натискання правої клавіші миші (або кнопки W на клавіатурі) дозволяє стріляти водою;
 • Натискання Enter у грі активізує ігровий чат Морі;
 • Натискання (та утримання) правою клавішею миші (або кнопки W) коли ваш персонаж знаходиться в озері, дозволяє йому плисти під водою.


  Додаток Mope.io є і для ОС Android


 • Після того, як ми познайомилися з управлінням у грі, перейдемо до питання, як грати онлайн Mope.io з чітами.

  Як грати Mope.io з чітами на масу?

  Звичайно ж, цікавить багатьох користувачів гра Mope.io з чітами. Оскільки гра зовсім нова, то хороших чітів в мережі поки немає (вони ще тільки знаходяться в процесі свого створення). Тим не менш, дана стаття буде постійно оновлюватися, і з появою дієвих читів (mope.io cheats) мої читачі дізнаються про це одними з перших!

  Тому, якщо ви хочете бути одним (або одного) з таких щасливчиків – тоді залишайте коментарі до цієї статті, а також діліться нею в соціальних мережах, і вас повідомлять про нові читах найпершими!

  А поки порадую читачів модом для гри Mope.io, включає зум в грі, що дозволяє заздалегідь відстежити появу супротивників. Для установки цього мода вам знадобиться популярний браузер Google Chrome. Запустіть останній, перейдіть на ньому ось сюди і натисніть «Встановити».

  Після установки даного розширення ви автоматично перейдете на сервер гри. Виберіть вподобаний нік і почніть гру. Щоб збільшити площу огляду швидко натискайте на клавішу «O», а щоб зменшити – на «I», це дозволить вам грати Mope.io c читом.

  Чіти і секрети [відео]

  Звичайно ж, багатьом гравцям хотілося б грати mope.io використовуючи чити , так як наявність чітів і зломів істотно полегшує геймплей і досягнення ігрових результатів. При цьому перспективи розробки читів до mope.io ще попереду, тому слідкуйте за оновленнями цієї статті, і вас обов'язково чекають найсвіжіші і якісні зломи для mope.io, які дозволять зробити ігровий процес даної гри ще більш яскравим і динамічним.