Шаблон для шапки YouTube - комп'ютерна діагностикаУ статті ми розберемося навіщо потрібна шапка для YouTube і який повинен бути шаблон зображення до неї. Який сенс несе зображення на ній і як воно допомагає просувати свій канал. Шапка є однією з головних деталей оформлення каналу. З її допомогою канал стає більш якісним і привертає увагу глядачів (особливо нових, здатних поповнити ряди передплатників). Поліпшується його зовнішній вигляд, і сам канал виглядає як повноцінний проект, яким автор постійно займається.


Шаблон картинки на шапку


Зміст статті:

 • 1 Яка інформація повинна бути на шапці
 • 2 Який розмір повинен бути у шапки по шаблону Ютуба
 • 3 Як завантажити шаблонне зображення в шапку каналу
 • 4 Як зробити шаблон шапки 2560x1440
 • 5 Де взяти картинки для шапки

 • Яка інформація повинна бути на шапці

  Шапка (банер, фон) дає вам додаткову інформацію про канал і служить візуальним визначенням тематики викладаємо відеороликів. Якщо автор Ютуб каналу захоплюється комп'ютерними іграми або автомобілями, то банер повинен це відображати конкретними зображеннями і назвами. Якщо автор веде канал про косметику, то шапка повинна містити найменування фірми і відповідні картинки.


  В шапці особистого каналу найефективніше буде розмістити свою фотографію, яка брендом, завдяки якому глядачі швидко запам'ятовують автора і надалі його дізнаються. Якщо в каналу немає певного автора, і він виступає як проект для цільової аудиторії, то в шапці можна красиво оформити назва або логотип так, щоб вони були яскравими та незабутніми. Це буде відповідати шаблону шапки для оформлення Ютуб профілю.


  Приклад шаблону Ютуб каналу Трансформатор


  Авторові YouTube каналу слід почати з створення шапки, і час від часу змінювати, оновлювати і покращувати. Оновлена шапка приверне підвищену увагу передплатників, які відразу помітять зміни в звичному оформленні, що в результаті підвищить кількість переглядів.

  Слід уникати надмірностей і не робити шапку надто незвичною – достатньо створити лаконічний, яскравий банер, точно передає тематику каналу за шаблоном.


  При створенні фону потрібно дотримуватися декількох простих вимог:


 • Мінімум деталей і добре читається текст. У користувачів не повинно рябіти в очах від безлічі дрібниць.
 • Зображення повинно бути в міру яскравим. Кричущі кольори дратують.
 • Лаконічний текст і коротку назву. Цього достатньо для того, щоб відобразити суть проекту, не перевантажуючи користувачів зайвою інформацією.
 • Знаючи ці нехитрі правила, цілком можливо самостійно створити унікальний і цікавий шаблон шапки для YouTube.

  Читайте також: Як стримить на Ютубі.

  Який розмір повинен бути у шапки по шаблону Ютуба

  Крім естетичних деталей, при створенні шапки необхідно знати і деякі технічні тонкощі шаблону. Для нормального перегляду банера з будь-яких пристроїв YouTube рекомендує завантажувати зображення розміром 2560*1440 пікселів і не більше 4 Мб.

  В цьому випадку шапка виглядає красиво, не має обрізаних фрагментів і привертає увагу користувачів. Такі великі розміри потрібні для того, щоб фон правильно відображався на сучасних ТБ з високою роздільною здатністю, адже багато користувачів заходять в інтернет з телевізора. Маленькі зображення завантажити не вийде, так як мінімальний розмір повинен складати 2048*1152 пікселів.


  Розміри зображення


  Цікаво: Як дізнатися музику з відео на Ютубі.

  Як завантажити шаблонне зображення в шапку каналу

 • Для того щоб створити шапку, потрібно спочатку зайти на свій канал на YouTube.
 • На верху сторінки буде банер з зображенням облікового запису і фразою «Додати оформлення каналу».


  Додаємо зображення в шапку Ютуба


 • При натисканні на цю кнопку з'явиться спливаюче вікно редагування.
 • На даному кроці можна завантажити фото з комп'ютера або вибрати із зображень, збережених в обліковому записі Google, або розміщених в стандартній галереї.
 • Далі система покаже, як шапка буде виглядати на різних пристроях: на ПК, ТБ і телефон.
 • Натиснувши на кнопку «Кадрувати» ви зможете обрізати зображення так, як вам треба.


  Кадрируем фотографію


 • Виділивши потрібну область відображення, і натиснувши на кнопку «Вибрати», ви побачите готову шапку свого каналу.
 • Треба змінити зображення на банері? Натисніть на значок олівця, що з'являється при наведенні на шапку, і виконайте описані вище дії заново. Якщо ви трохи промахнулися, і зображення виглядає не так, як ви хочете його бачити, можете знову зайти в меню редагування і більш точно виділити область відображення.

  Як зробити шаблон шапки 2560x1440

  В будь-якому графічному редакторі, наприклад, Photoshop, створіть файл, що має в ширину 2560, а у висоту 1440 пікселів. Перед вами відкриється чиста біла сторінка. Знаючи про «зоні видимості» на різних пристроях, потрібно знайти ту ділянку, який буде видно з усіх гаджетів. Це зона розміром 1546*423 пікселя по центру екрана. Саме тут слід розташувати текстову інформацію, щоб її було видно з усіх пристроїв. Також можна завантажити картинку такого розміру в Інтернеті.

  Після того, як завершиться скачування файлу:

 • відкрийте його в Photoshop;
 • помістіть поверх своєї чистої білої сторінки;
 • виберіть рівень прозорості в межах 40-50%.
 • У центрі ви побачите ту саму зону, в якій оформлюється шапка. Після завершення всіх дій видаліть шаблон, щоб банер виглядав красиво.

  Про те, як зробити красиву шапку, можна подивитися відеоролик на YouTube:

  Де взяти картинки для шапки

  На Яндекс Диску можна скачати добірку готових шаблонів для шапки на YouTube, зробивши репост статті за допомогою одного зі своїх акаунтів в соцмережах. Також можна самостійно пошукати інформацію серед тематичних блогів. Наприклад, на сайті http://stasbykov.ru/videobloger/shablony-shapki-dlya-youtube доступний до завантаження збірник кліпартів для оформлення шапки в оригинальномстиле. При створенні шаблону використовуйте різні ефекти, текстури, фони і відблиски, щоб ваш банер помітило як можна більшу кількість користувачів відвідало канал.

  Для завантаження картинок скористайтесь можливостями пошукових систем. Тільки при роботі з Google або Yandex не забувайте вказувати в налаштуваннях шуканий розмір 2560*1440, щоб відразу ж отримати зображення у високому дозволі. Якщо ви скачаєте фотографії низької якості і потім будете їх розтягувати, зображення на банері стане розмитим. Крім цього, безліч фотостоков, таких, як bigfoto.com, stockphotos.io, imcreator.com та інших, пропонують користувачам свої банки фотографій.

  Звичайно, для створення шаблону шапки можна звернутися за платною допомогою до фахівців, але при деяких тимчасових витратах оформити оригінальний фон Ютуб каналу цілком під силу кожному власнику каналу.