Обхід блокування LinkedIn - комп'ютерна діагностикаУвечері 17 листопада 2016 року у багатьох російських користувачів «LinkedIn.com» раптово пропав доступ до улюбленої соціальної мережі, а замість звичного профілю своєї сторінки висвітилося повідомлення, що зазначений сайт недоступний. Пізніше доступ до Лінкедін був заблокований по всій Росії, при цьому багато людей навіть не встигли зберегти важливу інформацію із роками профілю. Нині блокування «LinkedIn» все так само триває, змушуючи власників акаунтів в «Лінкедін» шукати способи її обходу. В даному матеріалі я розповім, чому заблокували соціальну мережу для ділових контактів, і як виконати обхід блокування LinkedIn в Росії.


Вивчаємо, як виконати обхід блокування LinkedIn


Читайте також: 15 способів підсилити сигнал Wi-Fi.


Зміст статті:

 • 1 Чому заблокували LinkedIn
 • 2 зайти на LinkedIn після блокування
 • 2.1 Спосіб №1. Opera Turbo і VPN
 • 2.2 Спосіб №2. Розширення для браузера
 • 2.3 Спосіб №3. Tor Браузер
 • 2.4 Спосіб №4. Сервіс «TunnelBear»
 • 2.5 Спосіб №5. Анонімайзери
 • 2.6 Спосіб №6. Ресурс Kuku.io
 • 2.7 Спосіб №7. Мобільні платформи
 • 3 Висновок

 • Чому заблокували LinkedIn

  Як відомо, в Росії існує закон про «Про персональних даних» від 2006 року, текст якого протягом останніх років було внесено ряд поправок. На підставі цього закону «Роскомнадзор» звернувся до соціальної мережі «LinkedIn» (розташування центрального сервера - Mountain View city, Colorado, USA), з вимогою перенести сервери цієї соціальної мережі, що зберігаються на них даними російських користувачів (більше 5 мільйонів користувачів) на територію РФ, а також перешкодити передачі цих даних третім особам.

  Адміністрація «Лінкедін» відповіла відмовою, що стало підставою для подачі Роскомандзором судового позову 04 серпня 2016 року з вимогою заборонити роботу даної соціальної мережі на території РФ. Суд першої інстанції задовольнив вимогу «Роскомнадзора», і відмовив в апеляції «LinkedIn», що стало підставою для внесення даної соціальної мережі у Реєстр порушників закону про персональних даних, та подальшого блокування її в Росії, починаючи з 17 листопада 2016 року. Раніше мною була написана стаття про блокування у сусідньої країни - як обійти блокування Вконтакте, Однокласники, Яндекс, Майл.ру в Україні.

  Цей прецедент став прямим попередженням іншим великим гравцям цього сегмента (зокрема, «Facebook»), на яких, на думку західних експертів, у майбутньому зверне свою увагу «Роскомнадзор» (сервери Facebook з даними російськомовних користувачів також не знаходяться в Росії). Також ряд західних аналітиків вважають, що необхідний «Роскомнаглядом» перенесення серверів компанії в Росію може полегшити доступ до даних користувачів для вітчизняних спецслужб.


  Нині «LinkedIn» заблокований в Росії


  Цікаво: Як виміряти швидкість інтернету на своєму комп'ютері.


  Як зайти на LinkedIn після блокування

  Як відомо, «LinkedIn» - далеко не перший сайт заблокований «Роскомнаглядом». Раніше в список заборонених сайтів потрапили ресурси, що пропагують тероризм, ігрові та піратські сайти, і безліч інших. Тим не менше, користувачі знаходять способи, що дозволяють обійти блокування linkedin, і в даному матеріалі я розповім про них докладніше.

  Спосіб №1. Opera Turbo і VPN

  найпростішим способом, що дозволяє зайти в linkedin після блокування – це використання вбудованих можливостей браузера «Опера». Даний браузер не лише володіє режимом «Турбо», що дозволяє стискати дані і передавати їх через проксі-сервер, але і може похвалитися вбудованою підтримкою VPN («віртуальні приватні мережі»), що дозволяє обходити блокування різних сайтів.

  Для активації даних функцій просто відкрийте настройки браузера «Опера», задійте режим Opera turbo», а також поставте галочку навпроти опції «Enable VPN».

  Спосіб №2. Розширення для браузера

  Існують кілька розширень для браузера, що використовують проксі для обходу блокування linkedin. Зокрема, можна відзначити такі розширення як:

 • Hola (версії Google Chrome, Firefox, Safari). Скачайте і встановіть зазначене розширення на ваш браузер, після установки його іконка з'явиться праворуч зверху на панелі завдань. Клікаєте на іконку, вибираєте країну розміщення проксі, і насолоджуєтеся роботою з «Лінкедін»;
 • «Zenmate» (Chrome , Firefox) – робота з ним аналогічна роботі з «Hola»;
 • «FriGate» (Chrome, Firefox) - аналогічно;
 • «Anonymox» (Chrome, Firefox) - аналогічно;
 • «LinkedIn обхід блокувань» (Chrome) - призначене саме для розблокування «Лінкедін». Після встановлення розширення панелі управління, браузера праворуч з'явиться кнопка, що дозволяє активувати\деактивувати дане розширення.


  Розширення «ZenMate» дозволяє легко обходити блокування в мережі


 • При цьому рекомендував би пильно стежити за роботою зазначених розширень, так як деякі з них можуть підробляти демонстрацією реклами на вашому ПК.

  Спосіб №3. Tor Браузер

  Браузер «Tor» вважається символом вільного інтернету. Використання технології «onion-маршрутизації» (системи проксі-серверів, що використовують багаторівневе шифрування), підвищена увага до анонімності, та інші відповідні можливості роблять «Тор» зручним інструментом для отримання доступу до заблокованого «LinkedIn».

  До недоліків «Tor» відносять незвичну для багатьох повільність. Втім, для отримання доступу до улюбленого сайту іноді можна і почекати.


  Браузер «Tor» допоможе зберегти анонімність в мережі


  Спосіб №4. Сервіс «TunnelBear»

  Після установки програми «TunnelBear» весь ваш трафік буде проходити через VPN-сервера, тим самим ви отримаєте доступ і до «Лінкедін». Програма має як стаціонарного, так і мобільного версією, дозволяючи виконувати обхід блокування LinkedIn.


  Використовуйте програму «TunnerBear» для отримання доступу до «Лінкедін»


  Спосіб №5. Анонімайзери

  Сайти-анонімайзери працюють наступним чином: ви заходите на анонімайзер, вводите адресу інтернет-ресурсу, анонімайзер звертається від свого імені до даного ресурсу, завантажує собі потрібну сторінку, а потім пересилає її вам. Оскільки користувачі використовують іноземні анонімайзери, (Hidemyass, Zalmos, Hideme та інші), то у таких анонімайзерів немає ніяких проблем при роботі з «Лінкедін».


  Анонімайзер «Zalmos»


  При цьому «Роскомнадзор» вже встиг пригрозити анонимайзерам блокуванням за надання доступу до заборонених в Росії сайтів. Але навряд чи це злякає відомі міжнародні проекти.

  Спосіб №6. Ресурс Kuku.io

  Ресурс kuku.io являє собою інструмент для роботи відразу з декількома соціальними мережами, дозволяючи публікувати один і той же пост в кількох мережах одночасно всього за один клік. Серед нас цікавлять можливостей – й обхід блокування LinkedIn, в якій зазначений ресурс дозволяє проводити пости і читати коментарі.


  Ресурс kuki.io


  Спосіб №7. Мобільні платформи

  Щоб відкрити «Лінкедін» на мобільних гаджетах, можна скористатися програмами «Browsec VPN» (iOS), «Onion browser»(iOS), «Orfox: Tor Browser for Android»(Android) та іншими аналогами.

  Також можна задіяти у своєму мобільному браузері функцію стиснення трафіку (мобільні браузери Opera, «Chrome», «UC Browser»), що автоматично перенаправить вашу з'єднання через проксі-сервер, давши можливість спокійно заходити і на «LinkedIn».


  «Orfox: Tor Browser for Android» дозволяє легко обходити блокування ресурсів


  Висновок

  У даній статті мною було розглянуто, як виконати обхід блокування LinkedIn, і які інструменти нам в цьому допоможуть. Найбільш простим способом є активація функціоналу VPN в браузері «Опера», а також використання безлічі проксі-розширень для вашого браузера, що дозволяють в автоматичному режимі обходити блокування улюбленого сайту. Скористайтеся функціоналом описаних мною інструментів – і ви забудете про різні прояви цензури в мережі.