ErrorДеякі з користувачів різних додатків, створених для роботи з соціальною мережею «Вконтакте», можуть зіткнутися з помилкою «error»:»invalid_request»,»error_description»: «redirect_uri is blocked», яка проявляє себе у вигляді відповідного напису на білому екрані. У цьому матеріалі я розповім, що це за помилка, коли вона з'являється і як виправити»error»:»invalid_request», «error_description»: «redirect_uri is blocked» на вашому ПК.


Помилка в ВК при запуску додатків


Зміст статті:

 • 1 Що за проблема «redirect_uri is blocked»
 • 2 Як виправити Error «invalid_request», «error_description» «redirect_uri is blocked»
 • 3 Висновок

 • Що за проблема «redirect_uri is blocked»

  Отже, що ж це за проблема redirect_uri is blocked? Її суть стане зрозуміла з перекладу цієї фрази, яка по-російськи звучить як «переадресований uri (url) заблокований». Тобто, мова тут йде про наступні проблеми:


 • Внесення в чорний список (бан) сторонніх сервісів і додатків, які працюють з соціальною мережею «Вконтакте» (наприклад, додаток для рекламних накруток SMMOK.ru, додаток для збереження музики TracksFlow та ін). З певних причин адміністрація Вконтакте блокує подібні ресурси і програми, і бажаючи їх задіяти після блокування користувач отримує описувану мною помилку;


  Одне з таких додатків TrackFlow


 • Застаріла сесія користувача «Вконтакте», яка також може викликати появу даної проблеми;
 • Некоректна робота сторонніх сервісів і додатків з соціальними мережами, зокрема з ВК;
 • Помилка на самому ресурсі «Вконтакте». Якщо помилка «error»:»invalid_request»,»error_description»: «redirect_uri is blocked» виникає у вас не постійно, а періодично (час від часу), то винуватцем проблеми може бути як не налагоджений функціонал зовнішнього сервісу або програми по роботі з соціальними мережами, так і нестабільність «Вконтакте» по роботі з зовнішніми джерелами.


  Доступ закритий


 • Після того, як ми визначилися з тим, що викликає помилку redirect_uri is blocked, варто вказати на ті дії, які необхідно вжити для виправлення даної дисфункції.


  Важливо! У мережі Вконтакте також можливі поява помилки Server Error і javascript Error, а при відтворенні відео код помилки:3 і код помилки:4.

  Як виправити Error «invalid_request», «error_description» «redirect_uri is blocked»

  Так як позбавитися від Error «invalid_request», «error_description» «redirect_uri is blocked»? Рекомендую виконати наступне:

 • Перезавантажте ваш комп'ютер, іноді це може виявитися ефективним;
 • Спробуйте використати інший браузер, це може допомогти;
 • Перелогиньтесь у соц мережі. Якщо ви зустрілися з даної дисфункцією при роботі з сайтом «Вконтакте», просто вийдіть з облікового запису, а потім зайдіть на нього знову.
 • Якщо ви працюєте з яким-небудь стороннім сервісом або додатком, і ви бачите дану помилку при спробі звернення до функціоналу «VK» - тоді варто звернутися до розробників даного продукту, так і з листом в технічну підтримку «Вконтакте» на сайті соціальної мережі, описавши вашу проблему. Можливо бан (при наявності такого) знімуть, і ви зможете і далі користуватися функціоналом сторонніх сервісів.


  Зверніться в технічну підтримку «Вконтакте»


 • Використовуйте інше стороннє додаток або домен. Якщо попередні ресурси були заблоковані адміністрацією VK, то варто пошукати інші доступні і альтернативні інструменти для роботи з цією соціальною мережею.
 • Висновок

  я постарався описати, як виправити Error «invalid_request», «error_description» «redirect_uri is blocked». У більшості випадків дана помилка виникає при блокуванні адміністрації сайту «Вконтакте» стороннього ресурсу або додатку, з яким працює користувач. У подібній ситуації варто використовувати ваші епістолярні навички, і написати листа адміністрації «Вконтакте» з проханням розблокувати ваш ресурс або додаток. Також може допомогти реєстрація зовнішнього ресурсу на новому домені, це дасть можливість почати роботу з «VK» з чистого аркуша без зазначеної помилки redirect_uri is blocked.