Декілька способів як увійти в реєстр у Windows 7 - комп'ютерна діагностикаБагато користувачів чули, що основна маса проблем, яка виникає в Windows 7, вирішується шляхом деяких маніпуляції в реєстрі системи. Шляхом таких дій можна виправити велику кількість помилок: вплив вірусу, видалення програм, різної реклами і багато іншого.

Як правило, багато вирішення, описуються в інтернеті, починаються і закінчуються з способів і дій, але жоден з них не підказує як зайти до реєстру віндовс. Тому проблема виникає на початковому етапі.


Крім знань, того як зайти в реєстр, необхідно розуміти для чого це потрібно в операційній системі Windows.

Реєстр – це одна з найважливіших частин ОС, являє собою величезну базу даних зберігає в собі всі налаштування і конфігурації комп'ютера, як його програмної частини, так і апаратної. Необхідно пам'ятати, що всі зміни можуть критично вплинути на роботу всієї системи в цілому. Тому перед будь-якими маніпуляціями необхідно переконатися в безпеці дій.


Так виглядає вікно реєстру в Windows 7


Щоб потрапити у «сховище» налаштувань операційної системи Windows можна скористатися допомогою чотирьох способів, які не вимагають від користувача яких-небудь додаткових установок у вигляді стороннього програмного забезпечення.


Зміст статті:

 • 1 Перший метод – самий швидкий і надійний
 • 2 Другий метод – пошук в меню «Пуск»
 • 3 Третій метод – для любителів командного рядка
 • 4 Четвертий метод – самий робочий спосіб

 • Перший метод – самий швидкий і надійний

  Щоб знайти реєстру Windows 7 серед великої кількості системних файлів достатньо скористатися зручною утилітою «Виконати». Для її запуску можна скористатися натисканням на клавіатурі клавіші Window R.


  Після відображення на екрані вікна користувачеві слід вести команду regedit, яка відкриє меню головної «бази знань» операційної системи. Після введення слід натиснути кнопку введення Enter.

  Другий метод – пошук в меню «Пуск»

  Якщо з якихось незрозумілих причин утиліта «Виконати» не запускається або не хоче відкривати необхідне меню, то можна скористатися пошуком, який знаходиться в меню «Пуск». Це зручний спосіб підійде не тільки для запуску реєстру, але і також здатний скоротити час переходу до потрібної програми, або утиліти в операційній системі Windows.

  Щоб виконати всі дії необхідно натиснути кнопку «Пуск» і у вікні внизу в поле пошуку ввести команду regedit і натиснути клавішу Enter. Потім після закінчення декількох секунд ОС відобразить знайдене додаток, яке дозволить зайти в «сховище» налаштувань системи Windows.

  Третій метод – для любителів командного рядка

  В Windows 7 існує ще один спосіб, що дозволяє зайти в «сховище» налаштувань ОС. Він може сподобатися користувачам, які люблять виконувати багато команд через термінал системи.

  Для початку необхідно запустити командний рядок. Щоб виконати це, необхідно натиснути на кнопку «Пуск» і відкрити «Всі програми», потім перейти до розділу «Стандартні» і в списку нижче знайти пункт «Командний рядок». Тут при необхідності можна запустити її з правами адміністратора, щоб всі зміни в реєстрі мали силу для всіх користувачів. Для цього розділ «Командний рядок» натискають правою кнопкою миші і вибирають відповідний пункт.

  Якщо все зроблено вірно, має з'явитися чорне вікно. Тут слід ввести команду regedit і натиснути Enter. Після цього повинно з'явитися меню редактора реєстру Windows.

  Четвертий метод – самий робочий спосіб

  Якщо всі описані способи не працюють або не задовольняють користувачів, то редактор «сховища» налаштувань системи можна знайти в системній папці на диску C. Для цього користувачеві необхідно натиснути на кнопку «Пуск», потім вибрати пункт «Комп'ютер». У вікні, вибрати «Локальний диск (C:)» і перейти в папку Windows. В самому низу списку, що з'явився, можна знайти додаток, яке дозволяє зайти в реєстр операційної системи. Воно має назву regedit і виглядає як показано на малюнку нижче.