Чому в Windows 10 не працює інтернет - комп'ютерна діагностикаПісля виходу нової операційної системи Windows 10, багато користувачів з цікавості або необхідності вирішили її встановити. Як виявилося, остання версія ОС має безліч переваг перед старими, але є в ній і недоліки. Наприклад, деяким користувачам довелося зіткнутися з тим, що після оновлення Віндовс, коли операційку тільки встановили, не працює інтернет. Така проблема не може не засмутити, так як, коли немає доступу до мережі, працювати за комп'ютером стає менш зручно, а то й неможливо. Тому відразу після оновлення потрібно вирішити неприємність з інтернетом.


Зміст статті:

 • 1 Можливі причини
 • 2 Способи вирішення

 • Можливі причини

  Є ряд поширених причин, за яких після переходу на Windows 10 відразу немає інтернету. Вони виникають саме після оновлення і самі рідко зникають, тому потрібне втручання людини для того, щоб проблема була вирішена.


  Причини:
  [note]

 • Відсутні потрібні драйвери. Саме це найчастіше і є причиною того, що немає інтернету. Він не працює із-за того, що після переходу на Windows 10 старі драйвера стають несумісні з новою версією операційної системи. Тому, коли тільки встановив ОС, необхідно оновити драйвера.
 • Несумісність продуктів захисту. Буває і таке, що немає інтернету через антивіруса або фаєрвола. Ці програми здатні блокувати доступ до мережі або знижувати швидкість передачі даних. У цьому випадку необхідно почекати поки для них вийду оновлення, або поміняти на інші.
 • Несумісність драйверів Windows 10 з продуктами інших компаній. Це можуть бути різні драйверпак, оптимізатори системи і таблетки.
 • Загубилися налаштування. Багато користувачів помічали, що після відновлення у них були скинуті різні настройки, в тому числі мережні. Можливо, саме з-за цього немає інтернету.
 • [/note]
  Будь-яка з цих причин може підійти під конкретний випадок. Втім, куди важливіше не з'ясувати, чому немає інтернету після оновлення, а знайти спосіб вирішення проблеми. Якщо він пропав відразу, як тільки встановив Windows 10, то, ймовірно, проблема в самій системі, і людина тут ні при чому.

  Способи вирішення

  Багато людей, коли виявляють, що у них не працює мережа, починають шукати складні шляхи вирішення несправності, а всі допомогти нормалізувати може ряд простих дій. Для початку необхідно витягнути коннектор і вставити назад, якщо з'єднання проводове. А при бездротової мережі необхідно перезавантажити роутер. Багатьом користувачам саме це допомогло вирішити проблему, коли після оновлення немає інтернету. А от якщо це нічого не виправило в Windows 10, тоді слід зробити більш серйозні дії.


  Якщо мережа в Віндовс з самого початку не працює після того, як встановив оновлення, то в першу чергу слід завантажити нові драйвери. Робити це потрібно виключно на офіційних сайтах, інакше є ризик підхопити віруси. Важливо враховувати, що скачувати драйвера необхідно не тільки для бездротових адаптерів, але і для мережевих карт. Причому потрібно вибирати модель саме свого обладнання, інакше інтернет так і не запрацює. Використовувати програми, які автоматично оновлюються драйвера, вкрай не рекомендується. Вони можуть призвести до помилок в Windows 10.


  Також, коли тільки встановив оновлення, потрібно поставити останню версію антивіруса. Якщо це зробити з якихось причин не виходить, то рекомендується встановити новий захисник на комп'ютер. Він неодмінно повинен бути сумісний з версією системи, інакше проблема з тим, що немає інтернету, так і не зникне.

  Поставивши собі Windows 10, може знадобитися видалити несумісні програми від сторонніх розробників. Це можуть бути засоби для очищення, оптимізації та будь-які інші, що змінюють налаштування системи. Саме із-за них після оновлення можуть статися помилки і несправності.

  Може знадобитися відновити всі мережеві настройки для Windows 10, які могли скинутися. Але робити це самостійно не рекомендується, особливо, якщо немає досвіду в такому питанні. Рекомендується звернутися за допомогою до майстра, якому точно вдасться виправити проблему з тим, що немає інтернету. Так, буде надійніше і безпечніше, ніж намагатися копатися в настройках самому. До того ж, якщо попередні способи не підійшли, то звернутися до знає людині в будь-якому випадку доведеться.