Retail Rus Retail Rus Arrested що це означає в Ощадбанку - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Деякі власники карткових рахунків у ПАТ «Ощадбанк» можуть раптово виявити списання грошових коштів з їх рахунки, де у примітці до платежу зазначено незрозуміле словосполучення «Retail Rus Retail Rus Заарештував». Зазвичай це пов'язано з діяльністю судових приставів, які використовуючи банківські інструменти, знімають необхідні суми з рахунків потрібних їм людей. В даному матеріалі я докладно розповім, що означає «Retail Rus Retail Rus Заарештував» в Ощадбанку, і що робити, якщо ви потрапили в подібну ситуацію.


З'ясовуємо, що робити, якщо були списані гроші з картки з приміткою «Retail Rus Retail Rus Arrested»


Зміст статті:

 • 1 Що таке «Retail Rus Retail Rus Заарештував»
 • 2 Чому списуються гроші зі статусом «Retail Rus Retail Rus Заарештував»
 • 3 Що робити з цим перекладом в банку Ощадбанк
 • 4 Висновок

 • Що таке «Retail Rus Retail Rus Заарештував»

  Розглянутий мною коментар до вихідного платежу з вашого карткового рахунку складається з кількох компонентів:


 • «Retail» - вказує на безготівковий характер проведеної операції;
 • «Rus» - зазвичай вказує, що транзакція здійснена в Росії, і в російських рублях;
 • «Arrested» - вказує, що необхідна грошова сума була заарештована.
 • Підсумовуючи, код транзакції означає, що сума, списана з вашого рахунку, була заарештована, і шляхом безготівкового розрахунку відправлена (зазвичай) на рахунок судових приставів. Останні здійснили цю операцію шляхом пред'явлення в «Ощадбанк» судового рішення (зазвичай це судовий наказ чи ухвалу) про стягнення коштів з потрібного їм власника карткового рахунку.


  Платіж з «Retail Rus Retail Rus Arrested» в інформації по проведеним транзакціям


  Читайте також: Що таке CVV2/ CVC2 на карті Ощадбанку.

  Чому списуються гроші зі статусом «Retail Rus Retail Rus Заарештував»

  Звичайно, таким чином списуються гроші, які ви з якихось причин заборгували державі (іноді юридичній або фізичній особі). Це можуть бути різні штрафи ГИБДД, борги по квартирі, аліментах і так далі, які пристави списують згідно ст. ст. 5, 68 Закону № 229-ФЗ («Про виконавче провадження»). Даний спосіб списання коштів досить ефективний, тому судові пристави користуються ним досить часто.


  Якщо ж списаної з вашої карти суми виявиться недостатньо, банк може взагалі заблокувати всі видаткові операції на вашій карті. Популярним статусом переказу грошових коштів в цьому банку також є Payment To 7000 Payment To і Payment Card to RUS ESB Payment Card to RUS.


  Зазвичай цей платіж виконується за ініціативою служби судових приставів


  Цікаво: CH Debit RUS MOSCOW SBOL що це означає.

  Що робити з цим перекладом в банку Ощадбанк

  Першим ділом вам потрібно звернутися на гарячу лінію «Ощадбанк» за роз'ясненнями, або відвідати найближче відділення банку, де постаратися з'ясувати, чому було проведено списання по вашій карті, і який судовий пристав став ініціатором такої операції. Прийшовши в офіс банку, варто написати заяву про подію, з проханням встановити конкретне джерело і причину списання коштів.

  Також необхідну інформацію ви можете отримати за телефоном «Федеральної служби судових приставів» (8-800-555 55 50, дзвінок по Росії безкоштовний), або перейшовши на сайт виконавчих проваджень fssprus.ru і пошукавши там дані про своєму виробництві.

  При цьому бувають ситуації, при яких накладено арешт коштів на вашого однофамільця, а банк помилково списав кошти з вашого рахунку. Тому оптимальним рішенням буде не чекати, поки банк виявить помилку, а відразу ж звернутися в банк з відповідною заявою.


  Зверніться у найближче відділення «Ощадбанку» з заявою по вашому питанню


  Висновок

  Списання грошей з вашого рахунку в «Ощадбанку» з коментарем «Retail Rus Retail Rus Заарештував» зазвичай вказує на виконання судового рішення, яке здійснює служба судових приставів згідно закону № 229-ФЗ. В даному випадку рекомендую звернутися з заявою про з'ясування причин такого платежу в банк, а також відвідати (або зателефонувати) службу судових приставів, для отримання усієї повноти інформації з вашого питання.

  Рекламний блок