Як зробити завантажувальну флешку через UltraISO - все про комп'ютери


Все частіше сучасні ноутбуки випускаються без приводу оптичних дисків. З часом дисководи і оптичні диски і зовсім зникнуть, як зараз вже зникли дискети. З-за відсутності приводу встановити операційну систему з диска неможливо. У такому разі для встановлення доводиться використовувати завантажувальну флешку. У даній статті ми розповімо про те, як зробити завантажувальну флешку через UltraISO.

Крок № 1. Створюємо образ завантажувального диска.

Для того щоб створити завантажувальну флешку через UltraISO нам необхідний образ завантажувального диска у форматі ISO. Якщо у вас вже є ISO-образ, то ви можете пропустити цей крок і перейти до наступного кроку.


Вставити завантажувальний диск і запустіть програму UltraISO. Далі на панелі інструментів потрібно натиснути на кнопку «Створити образ CD» іл натиснути на кнопку F8 на клавіатурі.

Після цього перед вами відкриється вікно «Створити образ CD/DVD».Тут потрібно вибрати папку, у яку ви хочете зберегти отриманий ISO образ. Також потрібно переконатися, що створений образ буде збережений у форматі ISO.

Далі можна натискати на кнопку «Зробити». Після натискання на пов кнопку запуститься процес створення ISO образу з вашого завантажувального диска.

Після завершення процесу ви побачите повідомлення з пропозицією відкрити створений ISO образ.

Натискаємо «ТАК» і переходимо до створення завантажувальної флешки через UltraISO.

Крок № 2. Створюємо завантажувальну флешку через UltraISO.

Для того щоб зробити завантажувальну флешку через UltraISO нам потрібно відкрити образ диска. Якщо ви натиснули кнопку «Так» після завершення створення ISO образу, то у вас вже відкритий образ диска. Якщо ні, то ви можете відкрити потрібний образ диска з допомогою кнопки «Відкрити».

Після відкриття образу диска у вікні програми UltraISO повинні з'явиться файли і папки.

Далі потрібно підключити до комп'ютера флешку (обсяг флешки повинен перевищувати 4 гб), відкрити меню «Самозавантаження» і вибрати пункт «Записати образ Жорсткого диска.

Після цього перед вами відкриється вікно створення завантажувальної флешки через UltraISO. Тут потрібно вибрати флешку і натиснути на кнопку «Записати».

Треба відзначити, що при створення завантажувальної флешки усі дані, які знаходяться на флешці, будуть видалені. Про це попереджає спеціальне вікно. Для того щоб запустити процес створення завантажувальної флешки натисніть на кнопку «Так».

Далі потрібно почекати, поки програма UltraISO запише ISO образ на флешку. Це займе всього кілька хвилин.

Після завершення цього процесу ви отримаєте завантажувальну флешку готову до використання.

Крім UltraISO для створення завантажувальної флешки можна використовувати й інші програми. Наприклад, Novicorp WinToFlash, UNetBootin, Windows7 USB/DVD Download Tool та інші.