Як я буду виглядати в старості безкоштовно онлайн - комп'ютерна діагностикаНапевно, багатьох людей цікавить, як вони будуть виглядати через 10-20-30 років. Бажання заглянути в майбутнє, привідкривши завісу часу, є у багатьох, залишається лише знайти ті інструменти, які дозволять задовольнити подібне цікавість. В даному матеріалі я спробую допомогти таким користувачам і розповім, які мережеві сервіси покажуть як ви будете виглядати в старості безкоштовно в режимі онлайн, а також поясню, як з даними сервісами працювати.


Вивчаємо сервіси, які покажуть, як ми будемо виглядати в старості


Зміст статті:

 • 1 Подивитися на себе в старості безкоштовно
 • 2 Як я буду виглядати через 20 років
 • 3 Інші сервіси для старіння особи – futurest.orange.com
 • 4 Висновок

 • Подивитися на себе в старості безкоштовно

  В мережі є досить обмежену кількість сервісів, що дозволяють зістарити особа безкоштовно. Деякі з них, приміром, раніше популярний проект futureself.orange.com, нині не працює, а ще ряд існуючих сервісів (наприклад, staroe-lico.ru) вимагають відправки платного смс за свої послуги, аж ніяк не гарантуючи не тільки гідного, але і взагалі якого-небудь результату.


  Зазначене СМС буде зовсім не безкоштовним


  Бо крім мережевих сервісів, які я опишу трохи нижче, рекомендую звернути увагу на відповідні програми для мобільних платформ, демонструють досить прийнятну якість обробки користувальницьких фотографій. Але для початку вам потрібно зробити фото онлайн з веб камери для точного збігу вашого віку.

  зокрема, хотілося б відзначити такі програми як «AgingBooth» (Android), «Oldify» (Android, iOS, Windows Phone), «Make Me Old Booth» (Android) та інші аналоги, які проведуть обробку вашого фото, і нададуть відповідний результат, який потім можна буде завантажити собі на телефон.


  У кожному віці свої принади. Хіба не так?


  Рекомендую: Пошук по фото з телефону.


  Як я буду виглядати через 20 років

  Продемонструвати, як я буду виглядати старим через 20 чи 30 років, вам допоможе мережевий онлайн-сервіс in20years.com. Останній на основі вашого фото покаже, як ви будете виглядати через 20 чи 30 років, враховуючи не тільки особливості статевого диморфізму при старінні, але і можливість прийняття людиною наркотичних речовин, що додасть оброблюваного фото додаткового колориту.


  Сервіс in20years.com покаже, як ви будете виглядати через 20 або 30 років


  Для роботи з цим сервісом необхідно перейти на нього, і встановити відповідні параметри обробки фото. Це:

 • «Gender» (пол), в якому необхідно вибрати «Male» (чоловік), або «Female» (жінка);
 • «Age» (вік обробки) – через 20 або 30 років;
 • «Drug Addict» (залежність від наркотиків) – «Yes» (так) або «No» (ні).
 • Після того, як ви визначитеся з параметрами, натисніть на кнопку «Upload your photo» - «Browse» для завантаження вашої базової фотографії. Фотографія буде оброблена, і ви зможете переглянути отриманий результат.

  Для збереження обробленого фото на ПК натисніть на «Save image» під отриманими фото.


  Робочий екран сервісу «in20years.com»


  Інші сервіси для старіння особи – futurest.orange.com

  Іншим популярним онлайн-сервісом для демонстрації старіння особи, раніше був сервіс futureself.orange.com, про який я вже згадував трохи вище. На жаль, даний сервіс працює з великими перебоями, і далеко не у всіх користувачів, дозволяючи побачити, як ми будемо виглядати в старості безкоштовно онлайн.


  При обробці вашого фото сервіс futureself.orange.com враховує структурні особливості вашого обличчя


  При цьому принцип роботи даного сервісу схожий з вже згаданим in20years.com. Ви переходите на даний ресурс, завантажуєте на нього своє фото, вказуєте необхідні параметри (вік, стать, тон шкіри і колір очей), і переглядаєте отриманий після обробки результат.

  При цьому яскравою особливістю даного сервісу є розважальна можливість поспілкуватися з майбутнім собою у вигляді чату.


  Спілкування з самим собою в режимі чату на futureself.orange.com


  Висновок

  Описані мною сервіси і програми допоможуть продемонструвати, як людина буде виглядати в старості безкоштовно онлайн. Серед мережевих сервісів нині найбільшою популярністю користується in20years.com тому рекомендую скористатися можливостями останнього для обробки ваших фото у відповідному ключі.