Як створити образ диска в Daemon Tools - все про комп'ютери


Програма Daemon Tools є однією з найбільш популярних програм для запуску образів дисків на комп'ютері. За допомогою даної програми можна створити безліч віртуальних приводів оптичних дисків. З допомогою, яких потім можна емулювати роботу дисків. Однак мало хто знає, що Daemon Tools вміє не тільки емулювати роботу дисків, але і створювати образи дисків. У даній статті ми поговоримо про те, як створити образ диска в Daemon Tools.

Образ диска файл, який є повною копією компакт диска. У такому файлі містяться всі файли і папки з збереженням структури файлової системи. Образи дисків використовуються тоді, коли немає можливості скористатися реальним компакт диском. Наприклад, образ диска можна використовувати на комп'ютерах без приводу оптичних дисків. Також образи дисків використовують для швидкого і точного копіювання оптичних дисків, а також запуску комп'ютерних ігор без диска.


Для того щоб створити образ диска в Daemon Tools нам необхідно відкрити меню програми (клікнути правою кнопкою мишки по іконці програми поряд з системним годинником). У меню, виберіть пункт «Створити образ диска»

Після цього перед вами з'явиться вікно «Створення образу».

Тут перед створенням образу можна вказати деякі налаштування. Розглянемо їх все по порядку:

 • Привід. Користувач може вибрати привід, який буде використовуватися для створення образу. Найчастіше, тут буде доступний тільки один привід.
 • Швидкість читання. Далі ви можете вказати швидкість читання. У більшості випадків можна спокійно вибирати максимальну швидкість. Зниження швидкості можна використовувати для читання пошкоджених дисків.
 • Вихідний файл образу. Це папка, назва файлу, який буде використовувати програма Daemon Tools. Там же можна вказати формат файлу. Програма Daemon Tools дозволяє створювати образи дисків у форматах MDX, MDS і ISO.
 • Стискати дані образу. При активації даної функції програма Daemon Tools буде застосовувати стиснення даних.
 • Видалити образ за помилку. При активації даної функції програма Daemon Tools буде видаляти створений образ у разі виникнення помилки.
 • Додати в Каталог образів. При активації даної функції програма Daemon Tools додасть створений образ диска до Каталогу образів.
 • Захистити образ паролем. При активації даної функції користувач може захистити створений образ диска за допомогою пароля.
 • У більшості користувачеві досить вибрати привід, місце для збереження файлу і формат образу диска. А інші налаштування можна залишити за замовчуванням. Коли все готово, натисніть на кнопку «Старт», щоб запустити процес створення образу диска в Daemon Tools.

  Після того як процес створення образу диска закінчиться ви побачите відповідне повідомлення.

  Все, ви створили образ диска в Daemon Tools. Потрібний вам файл лежить в папці, яку ви вказали в налаштуваннях.