Способи як прибрати пароль при вході Windows 10 - комп'ютерна діагностикаНова операційна система Windows 10 поставила на вуха весь світ. Після всіх попередніх продуктів компанії, десятка обіцяла стати ще більш функціональною, зрозумілою і сучасної. Можливість безкоштовного оновлення з попередніх серій Віндовс змусила мільйони людей випробувати нову версію.

Однак не всі нюанси системи здалися користувачам якісними. Зокрема, якщо при переході на Windows 10 юзер задіяв свою обліковий запис Microsoft, то тепер кожен раз, включаючи комп'ютер, йому доведеться вводити свій пароль. А є і ті користувачі, які подбавши про свою безпеку, поставили кодове слово з декількох десятків символів, і його доводиться кожен раз вводити при вході. Думаю, не варто і говорити про те, наскільки це незручно і після декількох разів вже починає дратувати.


Існує відразу кілька варіантів вирішення цього питання, адже вводити пароль при кожному вході і повторювати ту ж саму маніпуляцію виходячи з сонного режиму немає ніякого бажання. Прибрати таку настирливу функцію, можна полазити трохи в налаштуваннях панелі управління також для цієї мети можна використовувати реєстр. А ось боротися з надмірною безпекою при виході з режиму сну доведеться через спеціальні налаштування, де можна вимкнути цю функцію.

Для кожного методу вирішення проблеми обліковий запис користувача повинна володіти правами адміністратора (найчастіше це встановлено за умовчанням, і міняти нічого не потрібно).


Зміст статті:

 • 1 Вимкнення функції через конфігурації облікового запису користувача
 • 2 Відключення паролів через редактор реєстру
 • 3 Прибрати функцію при виході з режиму сну

 • Відключення функції через конфігурації облікового запису користувача

  Першим варіантом розв'язання проблеми з паролем при вході досить просте. Якщо хтось вже стикався з аналогічною ситуацією в попередній версії оперативної системи, тому буде ще простіше, адже все робиться аналогічно. Вся процедура проходить у кілька етапів:


 • Спочатку потрібно скористатися комбінацією кнопок Win R (Win – це клавіша з намальованою емблемою всім відомої операційки).
 • Далі потрібно вбити в рядок кодове слово netplwiz (також використовується варіант control userpasswords2) і підтвердити дії натисканням «ОК». Незалежно від введеного слова, перед собою користувач побачить вікно з налаштуваннями свого облікового запису.
 • У цьому меню можна побачити рядок «Вимагати введення імені користувача і пароля». Попередньо вибравши потрібний обліковий запис, біля цього рядка необхідно прибрати позначку.
 • Після цього потрібно підтвердити свої дії і натиснути «Застосувати», далі потрібно ввести поточний пароль, підтвердити для облікового запису. Обліковий запис користувача, до речі, можна змінити, просто ввівши інший нікнейм.
 • Буває, що відключити функцію не виходить. Це відбувається у випадках, якщо комп'ютер підключено до домену, тоді рядок, біля якої потрібно прибрати позначку буде недоступною. Щоб вхід в Windows 10 більше не супроводжувався вимогами пароля, можна вирішити проблему і з допомогою редактора реєстру. Професіонали вважають метод відключення через редактор менш безпечним, але і він приносить плоди.


  Відключення паролів через редактор реєстру

  Щоб вхід в ОС був більш зручним, відключити вимоги паролів можна і за допомогою редактора реєстру. Але варто пам'ятати, що в цій ситуації секретний набір букв і чисел стане одним із значень реєстру ОС Windows 10, і кожен, хто сидить за комп'ютером, зможе його собі записати.

  Спершу потрібно включити редактор реєстру (вхід здійснюється за допомогою кнопок Win R). У полі введення набираємо слово regedit. Після цього потрібно натиснути Enter. Далі, відкривається потрібний розділ HKEY_LOCAL_MACHINE-Software-Microsoft-Windows NT - CurrentVersion-Winlogon.

  Щоб при вході більше не виникало проблем і все відбувалося автоматично, потрібно провести такі маніпуляції:
  [note]

 • У рядку AutoAdminLogon потрібно виставити значення 1 (за допомогою подвійного клацання по ньому).
 • У рядку DefaultDomainName потрібно виставити доменне ім'я або ім'я локального ПК (щоб його дізнатися, досить подивитися вікно «комп'ютер» у властивостях). Якщо у редакторі реєстру немає такого рядка, то її можна просто створити. Для цього натиснути ПКМ, вибрати пункт «Создать» та вибрати пункт «Рядкове значення».
 • У рядку DefaultUserName прописується ім'я облікового запису, або ж можна залишити все під контролем поточного запису.
 • Далі створюється параметр DefaultPassword, в якому і потрібно прописати пароль, за допомогою нього і буде здійснюватися вхід.
 • [/note]

  Прибрати функцію при виході з режиму сну

  Буває таке, що проблемним виявляється не тільки вхід в Windows 10, але і вихід з режиму сну. Для цього існують спеціальні конфігурації, що дозволяють відключити цю функцію в 10 версії ОС. При вході в налаштування необхідно вибрати меню «Параметри входу». Далі можна побачити розділ «Потрібно вхід», де позитивне значення потрібно прибрати, а поставити варіант «Ніколи».