вставити діфку в презентацію PowerPoint - комп'ютерна діагностикаВ процесі роботи з «Power Point» у користувача може виникнути необхідність вставити у свою презентацію будь-якого анімоване зображення (зазвичай у форматі gif-файлу). Таке зображення здатне якісно прикрасити презентацію, надати їй візуальної привабливості та неповторності. В даному матеріалі я допоможу таким користувачам і розповім, як вставляти діфку в презентацію PowerPoint, які способи для цього існують, і як ними скористатися.


Додавання гифки в презентацію


Зміст статті:

 • 1 Способи вставки гіф у презентацію Power Point
 • 2 Спосіб №1. Використовуємо меню «Вставка»
 • 3 Спосіб №2. Вставляємо діфку у рамку для тексту.
 • 4 Спосіб №3. Класичне перетягування картинки
 • 5 Спосіб №4. Вставляємо велику кількість однакових слайдів
 • 6 Спосіб №5. Вставляємо зображення GIF з мережі
 • 7 Висновок

 • Способи вставки гіф у презентацію Power Point

  Існує кілька простих і зручних способів для додавання гифки в слайд Повер Поінт. Вставка “гифки» тотожна вставити в слайд звичайної картинки, і не несе будь-яких труднощів при створенні презентації (як зробити презентацію онлайн безкоштовно також читайте на нашому сайті Sdelaicomp.ru).


  При цьому врахуйте, що гіф-анімація буде коректно відображатися тільки в режимі презентації (доступний по клавіші F5), у режимі редагування ви будете бачити нерухомий малюнок. Також важливо пам'ятати, що якщо ви використовуєте ефекти для їх додавання до зображення, то більшість з них може перетворити вашу діфку з анімованого в статичне зображення.


  Працюємо з gif-анімацією в PowerPoint


  Спосіб №1. Використовуємо меню «Вставка»

  Щоб додати діфку в презентацію перейдіть у вкладку «Вставка», виберіть там «Малюнки» (Малюнок). Відкриється браузер, знайдіть там вашу діфку, і вставте її в слайд.


  Натисніть «Вставка» - «Малюнок» для додавання гифки у вашу презентацію


  Спосіб №2. Вставляємо діфку у рамку для тексту.

  Виберіть порожній слайд з областями для заповнення, вставку ввімкнено, клікніть на крайній лівий значок в нижньому ряду, після чого відкриється оглядач. Виберіть потрібну діфку на жорсткому диску вашого ПК, і натисніть на «Вставити».


  Клікніть на крайній лівий нижній значок для додавання гіф-зображення в слайд


  Цікаво: Як зробити діфку з відео онлайн


  Спосіб №3. Класичне перетягування картинки

  Згорніть вікно браузера з розташованим в ньому гіф-файлом до віконного розміру (не повноекранного), і відкрийте його поверх презентації. Клікніть на гіф-картинку, і, затиснувши ліву кнопку миші, перетягніть її у вікно «PowerPoint» (область слайда), вона буде додана у відповідну область вмісту, або в центрі слайда.


  Затиснувши ліву клавішу миші перетягнете потрібну діфку на слайд


  Читайте також: Як зберегти діфку на Айфон і комп'ютер з ВК, Твіттер, Однокласників

  Спосіб №4. Вставляємо велику кількість однакових слайдів

  Іноді виникає необхідність розмістити однакову gif на всіх (або багатьох) слайдах. В цьому випадку доведеться або механічно вставляти одну і ту ж діфку на кожен слайд (наприклад, за допомогою комбінацій клавіш Ctrl C і Ctrl V), так і декілька автоматизувати даний процес, скориставшись шаблонами. В останньому випадку рекомендую виконати наступне:

 • Перейдіть на вкладку «Вид», в ній натисніть на кнопку «Зразок слайдів;


  Натисніть на кнопку «Зразок слайдів»


 • Використавши потрібну вам діфку створіть шаблон допоможуть перераховані вище способи);
 • Після створення шаблону натисніть на «Закрити режим зразка»;


  Натисніть «Закрити режим зразка»


 • Застосуйте ваш шаблон. У лівій частині екрану (де розташовані слайди) виберіть слайд, натисніть праву кнопку миші, виберіть у меню «Макет», а потім і створений вами шаблон. Останній буде доданий на вибраний вами слайд, таким чином можна додати велику кількість однакових слайдів у вашу презентацію.


  Виберіть опцію «Макет» для додавання створеного вами шаблон в слайд


 • Спосіб №5. Вставляємо зображення GIF з мережі

  Також можна вставити в презентацію діфку, знайдену вами в мережі (якщо ви маєте посиланням на нього). Натисніть на «Малюнки» (Pictures), введіть посилання на gif-анімацію в вікно для введення назви файлу, і натисніть кнопку Вставити (Insert), дана гифка буде завантажена в слайд.

  Висновок

  У даній статті мною були розглянуті способи вставки гифки в презентацію Повер Поінт. Найпростішим способом є використання функціоналу вкладку «Вставка», де ви вибираєте опцію «Малюнок», і вставляєте вашу діфку як стандартне зображення. Рекомендую також скористатися іншими, перерахованими вище способами, вони допоможуть додати діфку в слайд на вашому ПК.