видалити користувача в Windows 7 - все про комп'ютери


В попередній статті ми розповідали про те, як створити користувача, а в цій мова піде про те, як видалити користувача в Windows 7. Видалити користувача навіть простіше, ніж створити. Це можна зробити через Панель керування або командний рядок. В даному матеріалі ми розглянемо обидва цих способу видалення користувачів Windows 7.

Для того щоб видалити користувача відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в Панель керування. Якщо ви хочете видалити користувача в Windows 8, то ознайомтеся з нашою статтею про те, як відкрити Панель управління в цій операційній системі.


Після того як ви опинилися в Панелі керування клацніть по посиланню «Додавання та видалення облікових записів»

Далі перед вами відкриється вікно зі списком користувачів. Натисніть на іконку користувача, якого ви хочете видалити. У нашому випадку це користувач «Test».

Далі вам потрібно клікнути на посилання «Видалити обліковий запис».

Після цього операційна система запропонує два варіанти видалення користувача, з видаленням файлів і з збереженням файлів. Для того щоб вибрати один з варіантів натисніть на одну з кнопок.

Якщо ви натисніть на кнопку «Видалити файли», то користувач буде видалено разом з усіма файлами. Якщо ж вибрати кнопку «Збереження файлу», то всі файли будуть збережені на робочому столі адміністратора, а папці з іменем користувача.

Після цього операційна система попросить ще раз підтвердити видалення файлів натисненням на советующую кнопку.

На цьому видалення користувача в Windows 7 закінчено.

видалити користувача в Windows 7 через командний рядок

Також ви можете скористатися командним рядком для того щоб видалити користувача з операційної системи Windows 7. Для цього запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть наступну команду:

  • net user ім'я_користувача /delete
  • Наприклад, для того щоб видалити користувача з ніком «test» нам потрібно ввести команду net user test /delete.

    Як можна помітити, видаляти користувачів в Windows 7 за допомогою командного рядка набагато простіше, ніж через Панель управління. Все, що потрібно зробити, це запустити командний рядок з правами адміністратора і ввести команду.