увійти в реєстр - все про комп'ютери


Реєстр Windows це місце де операційна система і встановлені програми зберігають свої налаштування. Багато з цих параметрів можна змінити тільки безпосередньо через сам реєстр. У цьому невеликому матеріалі ми розповімо про те, як увійти реєстру Windows.


Спосіб № 1. Вхід до реєстру за допомогою команди REGEDIT.

найпростіший спосіб увійти в реєстр Windows це команда REGEDIT. Виконати цю команду можна кількома способами. Наприклад, ви можете натиснути комбінацію клавіш Windows-R. Після цього відкриється вікно «Виконати». У це поле потрібно ввести команду REGEDIT і натиснути клавішу введення.

Також ви можете ввести команду REGEDIT у Командний рядок Windows. Відкрийте командний рядок будь-яким зручним способом, введіть команду REGEDIT і натисніть клавішу введення.

Ще один варіант це пошукова рядок в меню Пуск (або на стартовому екрані). Відкрийте меню Пуск і введіть команду REGEDIT в пошук. Після цього система знайде редактор реєстру і запропонує відкрити його.

Спосіб № 2. Вхід до реєстру за допомогою файлу regedit.exe.

Також ви можете увійти до реєстру, відкривши вручну regedit.exe. Даний файл знаходиться в папці Windows. Якщо вам потрібно регулярно працювати з реєстром, то ви можете створити ярлик файлу на робочому столі.

Також ви можете створити ярлик для входу в реєстр за допомогою команди REGEDIT. Для цього клікніть правою кнопкою миші по робочому столу і виберіть пункт «Створити ярлик».

Після цього відкриється вікно для створення ярлика. В даному вікні потрібно просто ввести команду REGEDIT і натиснути на кнопку «Далі».

Далі потрібно ввести ім'я ярлика й натиснути на кнопку «Готово».

В резульатате на вашому робочому столі повинен з'явитися ярлик для входу в реєстр Windows.