Як зробити невидиму папку на робочому столі - комп'ютерна діагностикаНапевно, у кожного з нас є або в майбутньому можуть з'явитися такі файли (інформація), які призначені виключно для наших очей. При цьому безліч людей, так чи інакше, можуть мати доступ до нашого комп'ютера, тому існує ймовірність, що наші приватні файли потраплять до рук сторонніх користувачів. Одним з інструментів запобігання подібного, є створення невидиму папку на робочому столі, про яку будемо знати тільки сам її творець. У цій статті я розповім, як зробити невидиму папку на робочому столі, які способи для цього існують, і як ними скористатися.


Створюємо приховану папку у комп'ютері


Зміст статті:

 • 1 Як зробити невидиму папку в Windows 7, 10 – способи
 • 1.1 Спосіб 1. Як зробити приховану папку змінюючи значок на робочому столі
 • 1.2 Спосіб 2. Обмежуємо доступ до директорії з допомогою програм
 • 2 Висновок

 • Як зробити невидиму папку в Windows 7, 10 – способи

  Якщо ви задалися питанням про те, як створити приховану папку на робочому столі, то слід зазначити, що є основною (а також допоміжний) спосіб здійснити подібне. Нижче я детально опишу своє алгоритм їх реалізації.


  Спосіб 1. Як зробити приховану папку змінюючи значок на робочому столі

  Отже, рішенням на необхідність створення невидимою папки на робочому столі буде виконання наступної послідовності дій:

 • Створіть папку на робочому столі з будь-якою назвою (тиснемо на порожній області робочого столу правою кнопкою миші, в меню вибираємо «Створити», а потім «Папки»);
 • Клікаємо на нашій папці правою кнопкою миші і вибираємо «Перейменувати»;
 • Затискаємо клавішу Alt (на деяких ноутбуках – Fn), і набираємо послідовність цифр «255» (набирати цифри треба на цифровій клавіатурі праворуч) і тиснемо enter. Перед вами постане папка без назви;


  Папка без назви


 • Тепер нам треба змінити сам ярлик на невидимий. Знову тиснемо на нашій папці праву клавішу миші і вибираємо там «Властивості». В «Властивості» вибираємо закладку «Настройка», а потім тиснемо на кнопку «Змінити значок».


  Змінюємо значок на ярлику


 • Шукаємо там абсолютно прозору іконку, тиснемо на неї, потім натискаємо на «Ок» і «Застосувати» (якщо у вас з якихось причин немає прозорої іконки, ви можете завантажити її, приміром, ось звідси);


 • Якщо ми тепер кликнемо на інший ярлик на робочому столі, то наш ярлик стане невидимим. Ми можемо пересувати його у будь-яке місце робочого столу, і про його існування будемо знати лише ми самі. Якщо ж раптом забудете, де він розташований, просто натисніть Ctrl A під час огляду робочого столу.

 • Спосіб 2. Обмежуємо доступ до директорії з допомогою програм

  Інший спосіб того, як зробити приховану папку на робочому столі більш складний, ніж перший. Він полягає у використанні сторонніх програм, створених спеціально для таких цілей. Можна, наприклад, порекомендувати додаток MyLockBox, по завіреннях розробників воно здатне не тільки приховувати ярлики (навіть при включених опціях показу прихованих і системних файлів), але і встановлювати пароль на доступ до них і так далі.

  Для роботи з програмою досить вказати їй шлях до теки, яку ви хочете приховати, а також вибрати їй атрибут «закрити» (Lock), який автоматично сховає цієї папки від сторонніх очей.


  Програма MyLockBox


  Висновок

  Інструкцією до необхідності зробити приховану папку на робочому столі буде виконання дій, описаних мною трохи вище. Зазначений перший спосіб працює на всіх сучасних операційних системах сімейства Windows 7,8,10, і дозволить вам створити невидиму папку від непотрібної уваги. Тим же, хто не довіряє таким простим способам, я рекомендую звернутися до можливостей спеціальних програм (подібних до описаної вище MyLockBox), вони дозволять зберегти вашу інформацію в повній безпеці і конфіденційності від сторонніх користувачів.