Як встановити Instagram на комп'ютер - комп'ютерна діагностикаInstagram – додаток, створений спочатку для мобільних телефонів. Його призначення – виставляти фотографії і відео в мережу на загальний огляд, прямо в дорозі – зі смартфона. Зараз це додаток стало набирати все більшу і більшу популярність. І народні умільці стали думати, як портувати Instagram для комп'ютера. Зараз це можливо зробити кількома способами.


Зміст статті:

 • 1 Як сидіти в Инстаграме з комп'ютера?
 • 2 BlueStacks
 • 3 Програми для персонального комп'ютера
 • 3.1 InstaPic
 • 3.2 Instametrogram

 • Як сидіти в Инстаграме з комп'ютера?

  На офіційний сайт Инстаграма можна зайти і без додаткових програм. Можна увійти в профіль, дивитися, лайкати і коментувати фотографії інших користувачів. Але основні функції будуть все одно недоступні. Та й реєстрація у Инстаграме з комп'ютера заблокована. Тому існує кілька способів, як користуватися цією соціальною мережею без смартфона.


  BlueStacks

  Це – емулятор операційної системи Android. Оскільки смартфони з даною ОС підтримують використання клієнта для Instagram, можна зайти через нього. Ця програма по праву позначається як краща серед подібних.

  Для того щоб мати доступ до свого профілю в Инстаграме з комп'ютера, в першу чергу програму потрібно встановити. Для цього з офіційного сайту завантажується дистрибутив і встановлюється у відповідності з інструкцією. По завершенні установки користувач побачить на робочому столі дві нові іконки: «Apps» і «Start BlueStacks». Обидві вони знадобляться в процесі роботи з додатком.


  Для запуску програми потрібно запустити програму за допомогою значка «Start BlueStacks». Потім емулятор зажадає аккаунт в Google Play – це абсолютно нормально. Така перевірка потрібна для того, щоб була можливість завантажувати файли через Play Market. Якщо пошти в Гуглі немає – доведеться її завести.


  Після того, як запис введений, користувач потрапляє в самий звичайний Андроїд-смартфон всередині свого ПК. Тільки управляється він мишкою, а не пальцем. Далі належить процедура скачування Инстаграма.

  Додаток треба завантажити в Play Market. Для цього досить зайти в Маркет і ввести в пошук його назва. А далі – все, як на звичайному смартфоні. Потрібно натиснути «Встановити» і чекати завершення процесу.

  Потім можна відкрити скачаний Instagram прямо через емулятор. Або ж скористатися іконкою номер два, де буде список всіх встановлених додатків користувачем. Підсумком усього цього стане можливість сидіти в Инстаграме з комп'ютера так, як це відбувалося б зі смартфона.

  Величезним плюсом цього способу можна вважати можливість не тільки повноцінно використовувати Instagram, але і зареєструватися там. А ще наявність подібної програми дозволить користуватися всіма доступними для Android OS додатками.

  Програми для персонального комп'ютера

  Крім танців з бубном над емулятором існує кілька неофіційних клієнтів. Правда, випущені вони вже на Windows 8 і 8.1. Вони поширюються через офіційний Магазин на безкоштовній основі. Наведені програми – перевірені безкоштовні аналоги, з допомогою яких можна сидіти в Инстаграме з комп'ютера без особливих проблем і витрат.

  InstaPic

  Через цю програму користувач може застосовувати всі можливості оригінального смартфон-клієнта для Instagram, і навіть трохи більше. Творці розширили функціонал програми, додавши деякі незвичайні і незамінні примочки. Саме вони роблять ИнстаПик несхожим на інші клієнти.

  Інтерфейс програми підтримує лише англійську мову. Але користувачі, які раніше працювали з Инстаграмом на смарфтоне, можуть орієнтуватися на невеликі піктограми. Вони виконані практично так само, як і в оригінальному клієнта.

  InstaPic володіє кількома особливостями, які вигідно виділяють його серед інших програм:

 • Через нього можна зареєструватися, а не тільки увійти в наявний профіль.
 • З його допомогою можна знімати фотографії з веб-камери ПК і завантажувати безпосередньо в профіль. Крім цього замість звичайних фільтрів програма володіє цим графічним редактором.
 • Редактор володіє функцією «Поділитися». Але вона поширюється не лише на особисті фото користувача, але і на знімки його друзів.
 • За допомогою цієї програми можна зберігати фото інших користувачів безпосередньо на свій комп'ютер.
 • Instametrogram

  Додаток, схоже на InstaPic, але що володіє своїми унікальними особливостями. Деякі функції цієї програми унікальні і не з'являються більше ні в одному альтернативному клієнта, через які можна перебувати в Инстаграме з комп'ютера.

  Інтерфейс виконаний в Metro-стилі, як і весь дизайн операційної системи Windows 8/8.1. Програма має майже всі базові функції офіційного клієнта для смартфонів. Клієнт має тільки один істотний мінус – він не дозволяє завантажувати фото у власний профіль користувача. З нього можна тільки розглядати, коментувати і зберігати чужі знімки.

  Окремо варто виділити декілька її особливостей:

 • Клієнт дозволяє переглядати стрічку фотографій друзів і популярних користувачів. Це можна буде робити, навіть якщо немає власного профілю або ж користувач в нього не зайшов.
 • Можлива реєстрація власного профілю, як і в попередніх варіантах. Більшість інших програм не володіють подібними функціями.
 • Можливість введення Геотеги – перегляд фотографій по певному географічному положенню. Потрібна включена геолокація, за якої і буде відбуватися пошук геотеги.