Установка красивих годин на робочий стіл Windows 7 - комп'ютерна допомога


Годинник на робочому столі – безсумнівно, один з найбільш важливих і використовуваних елементів основного екрану системи Windows 7.

З їх допомогою можна дізнатися про час, день тижня, місяць, дату, погодні умови в конкретному місті і, в деяких випадках, іншу корисну інформацію. Також існує можливість встановити будильник чи таймер.


Крім стандартних годин, встановлених у кожній операційній системі, можна використовувати сторонні програми (вони іменуються гаджетами), які дають змогу користуватися додатковими можливостями і милуватися оригінальним дизайном.

Види

Годинник на робочий стіл у Windows 7 бувають різних типів. Так як загальний принцип їх дії однаковий, і ґрунтується він на програмній оболонці, відмінності криються тільки в зовнішньому вигляді і варіанті виконання.


Фото: годинник на моніторі


Як правило, користувачі роблять вибір на користь того гаджета, оформлення якого добре поєднується з інтерфейсом його робочого столу, а також надає зручний доступ до часу.


Аналогові

Знайомі всім ще з дитинства – показують час за допомогою стрілок. До їх достоїнств можна віднести легке сприйняття користувачем і звичний оку вигляд. На комп'ютері вони можуть просто відображати час, так і мати стилізовані під додаткові циферблати індикатори навантаження центрального процесора і оперативної пам'яті.


Фото: аналоговий годинник


Деякі різновиди можуть відображати дату в стилі класичних наручних аналогових годин. Такі гаджети добре підійдуть для консервативних користувачів, а також для любителів мінімалізму.

Цифрові

Набагато більш популярні і поширені серед користувачів операційної системи Windows 7 годинник, які, крім точного часу, можуть відображати безліч іншої корисної інформації. Часто можна змінити або відключити показ непотрібних відомостей, залишивши тільки найважливіше, щоб не відволікатися.


Фото: цифрові годинник


Такі гаджети мають настроюється колір цифр, змінюваний розмір та інші параметри, які дозволяють налаштувати їх під свої потреби. В мережі можна відшукати величезну різноманітність оформлень цифрових годин, які будуть гармоніювати навіть з самими сміливими оформлення робочого столу. Потрібно лише пошукати!

Установка годин з пункту меню «Гаджети»

Для того, щоб встановити гаджет годин, не потрібно багато часу.

Здійснюється це дія всього в кілька послідовних кроків:

 • перебуваючи на робочому столі, клацніть правою кнопкою миші по вільному простору;
 • у діалоговому вікні виберіть пункт «віджети»;


  Фото: робочий стіл


 • після виконання попереднього дії відкривається вікно, яке містить піктограми доступних для установки гаджетів;
 • виберіть вподобаний гаджет, після чого клікніть на нього два рази поспіль, або клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт «встановити»;
 • підтвердіть дію;
 • дочекайтеся закінчення установки.

 • Повне керівництво з відновлення даних з пошкодженого жорсткого диска. Читайте у статті, відновлення даних з пошкодженого жорсткого диска (зламаний).

  Відновлення даних з диска dvd. Дізнайтеся тут.

  Після виконання останнього кроку на робочому столі з'явиться зображення гаджета. Навівши на нього курсором миші, можна відкрити вікно параметрів, щоб налаштувати функціонал на свій смак. Також при наведенні відображається панель зміни розміру і перетягування.


  Фото: вікно меню гаджетів


  Спочатку в меню «Гаджети» знаходиться всього один гаджет годин. Для деяких користувачів достатньо і попередньо встановленого додатка, але багато хто прагнуть спробувати різні варіант.

  Для того, щоб розширити доступний асортимент, необхідно завантажити вподобаний варіант з Інтернету, після чого встановити його. Після установки новий гаджет буде доступний в згаданому вікні.

  Відео: Віджети на робочий стіл

  Гаджет годинник PricedownClock

  Досить цікавим і багатофункціональним є гаджет годин під назвою PricedownClock.

  Він володіє відразу декількома перерахованими нижче перевагами:

 • гнучкі налаштування, за допомогою яких можна не тільки налаштувати зовнішній вигляд, але і включити або відключити відображення секунд, а також змінити розмір, формат часу і стиль написання дати;
 • кілька доступних на вибір стилів оформлення і більше сотні різних кольорів;
 • настроюється підсвічування для створення 3d-ефекту з регульованою інтенсивністю і кольором.

 • Фото: гаджет PricedownClock


  Крім зазначених переваг, ці електронні текстові годинник відрізняються невеликою вагою і наявністю відразу кількох шрифтів, що йдуть в комплекті. З їх допомогою можна задати гаджету будь-який бажаний вигляд.

  Під час роботи додаток практично не навантажує операційну систему, дозволяючи з комфортом користуватися комп'ютером і стежити за часом.

  Переваги

  Гідності гаджетів-годин для Windows 7 численні і незаперечні.

  Ось лише деякі з переваг, з-за яких варто їх спробувати:

 • низька вага і мале споживання ресурсів системи;
 • неймовірно широкий асортимент різних забарвлень, оформлень і стилів, завдяки яким будь-який користувач зможе задовольнити свої побажання;
 • зручність використання – гаджет можна налаштувати таким чином, щоб він відображався поверх вікон;
 • проста установка, яка зажадає декількох натискань кнопки миші і пару секунд очікування.

 • Проблеми з даними на iphone. Читайте статтю, відновлення даних iphone.

  Відновлення даних з жорсткого диска MAC OS. Як зробити? Відповідь тут.

  Відновлення даних з SSD диска. Детальніше далі.

  Багато користувачі операційної системи Windows 7 вже встановили на робочий стіл великі аналогові електронні годинники, і анітрохи не пошкодували про це! Вони переконалися в тому, що за допомогою годин для Windows 7 можна дізнатися не тільки час і дату, але і погоду в будь-якій точці світу, і навіть найсвіжіші новини. Зручно, не чи правда?

  Задумайтеся прямо зараз про те, щоб перетворити ваш інтерфейс і зробити його більш насиченим та інформативним завдяки стильним гаджетів. Почніть прямо зараз!