Sorry something went wrong solutions for please visit що робити - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


При запуску деяких сучасних ігор користувачі можуть зіткнутися з повідомленням про помилку «Sorry something went wrong solutions for please visit…», а також пропозицією перейти на сайт технічної підтримки програми. Зазвичай подібна проблема виникає у користувачів піратських версій ігрових програм, з раніше зламаної захистом Denuvо. У цій статті я розповім, у чому суть подібної помилки, які її причини і як виправити проблему зі зломом Denuvo на ваших ПК.


Текст помилки виглядає ось так


Зміст статті:

 • 1 Причини виникнення помилки something went wrong
 • 2 Як виправити помилку злому Denuvo
 • 3 Висновок

 • Причини виникнення помилки something went wrong

  У перекладі текст помилки «Sorry something went wrong solutions for please visit…» звучить як «вибачте, щось пішло не так, для вирішення проблеми відвідайте такий-то сайт». Зазвичай подібна помилка виникає при запуску зламаних сучасних ігрових програм (Fifa 16, Doom, Just Cause 3, The Crew, Unravel і ряд інших), раніше використовують захист Denuvo Anti-Tamper. Дана захисна модель практикує постійне шифрування і вимагає онлайн активацію для кожної зміни в «харді» комп'ютера (максимальний ліміт – чотири зміни за добу).


  «Залізобетонна» Денуво


  Незважаючи на грізні запевнення австрійських розробників Denuvo, дана захист був не одноразово зламана, і мережу заполонили ігри, раніше захищені Денуво. При цьому зламані ігри можуть працювати не зовсім коректно, підвішувати, а також рекомендувати користувачам перейти на сайт технічної підтримки ігри за подальшими інструкціями.

  При відвідуванні сайту технічної підтримки користувач зазвичай отримує повідомлення про те, що покупка даної версії гри не підтверджена, тому треба почекати 24 години, а потім запустити гру знову.

  Як виправити помилку злому Denuvo

  Для вирішення розглянутої проблеми «Sorry something went wrong solutions for please visit…» варто зробити наступне:


 • Перезавантажте ваш комп'ютер, можливо проблема має випадковий характер;
 • Запускайте гру (ігровий клієнт) від імені адміністратора, для деяких користувачів це рішення виявилося ефективним;
 • Перевстановіть ігровий клієнт (наприклад, Uplay), для чого повністю видаліть його (для деінсталяції можна використовувати ССleaner та інші подібні продукти), а потім встановіть клієнт заново;


  Клієнт Uplay


 • Вимкніть брандмауер і антивірус, а потім спробуйте запустити гру;
 • Пошукайте в мережі альтернативний злом (патч) до гри. У багатьох випадках саме цей варіант був найбільш ефективним, так як деякі патчі по суті не вирішують проблему злому захисту Денуво і вирішення проблеми з Sorry something went wrong solutions for please visit ;
 • Спробуйте запустити гру через деякий час. Якщо ви користуєтеся безкоштовної активацією ігри онлайн, то, як вже було зазначено вище, ліміт таких активацій обмежений 4 активациями в день. Оскільки бажаючих зіграти в гру безліч, то ліміт 4 активації буває пройдений за невеликий час, а іншим користувачам залишається лише спостерігати текст помилки, наведений вище;
 • Придбайте ліцензійну версію гри. Якщо дуже хочеться пограти, а гра дає збої або не запускається, тоді, можливо, варто подумати над придбанням ліцензійної копії гри.
 • Висновок

  У більшості випадків у виникненні помилки з текстом «Sorry something went wrong solutions for please visit» винен некоректний злом до даної гри. Для вирішення проблеми злому захисту Денуво рекомендується змінити версію «кряка» до гри, спробувати запустити гру через деякий час, а також подумати над придбанням ліцензійної версії програми.

  Рекламний блок