Як дізнатися музику з відео на Ютубі - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Переглядаючи який-небудь відеоролик на YouTube, ми можемо зловити себе на думці, що нам подобається звучить у відео музика. При цьому ми не знаємо ні її автора, ні назви, в самому відео також не міститься ніяких згадок. Що ж робити в подібній ситуації? Цим матеріалом я постараюся допомогти таким користувачам і докладно розповім, як можна дізнатися музику з відео на Ютубі, які способи для цього існують, і як ними скористатися.


Визначаємо пісню звучала у відео


Зміст статті:

 • 1 найпростіші способи ідентифікувати трек з відео на Ютубі
 • 2 Спосіб 1. Дослідіть опис до відео
 • 3 Спосіб 2. Уважно прослухайте текст пісні - це допоможе дізнатися музику
 • 4 Спосіб 3. Перегляньте коментарі до відео
 • 5 Спосіб 4. Використовуйте сервіс Moomash для ідентифікації аудіо доріжки
 • 6 Спосіб 5. Використовуйте додаток Shazam
 • 7 Спосіб 6. Використовуйте ID відео для пошуку даних в Твіттері
 • 8 Спосіб 7. Задійте своїх друзів і знайомих
 • 9 Висновок

 • найпростіші способи ідентифікувати трек з відео на Ютубі

  Існують кілька способів, які допоможуть виконати розпізнавання музики з відео в відеохостингу. Нижче я перерахую їх всі, супроводжуючи кожен з них невеликим описом.


  Спосіб 1. Дослідіть опис до відео

  насамперед ретельно вивчіть опис до відеоролика. Досить часто там міститися інформація про використаної музики (і навіть дані про те, де можна її скачати). Тому, перш ніж використовувати інші способи, детально обстежте всю інформацію про відеоролику.


  Дивимося опис користувача додав відео


  Спосіб 2. Уважно прослухайте текст пісні - це допоможе дізнатися музику

  Іноді для того, щоб розпізнати музику на Ютуб, буде досить запам'ятати кілька слів з вибраної пісні. Якщо пісня має вокалом, буде достатньо зафіксувати в пам'яті кілька слів (у відповідній послідовності), а потім вбити дані слова в пошукову систему. Цілком можливо, що ви відразу ж отримаєте посилання на пісню та її ідентифікаційні дані.

  Також у пошуку пісні за словами можна скористатися функціоналом таких сервісів як Text-You, Textpesni, Text.Mytracklist і рядом інших аналогів. Всі вони описані в статті - Пошук пісні за словами з тексту.


  Спосіб 3. Перегляньте коментарі до відео

  В питанні про те, як пізнати музику з відео на Ютуб нам можуть допомогти власні коментарі. Може виявитися, що ви далеко не перша людина, якій сподобалася ця музика, хтось вже поставив відповідне питання, і йому відповіли. Тому розгорніть повні коментарі до ролика і уважно перегляньте, там може перебувати потрібний вам відповідь.


  Також можна буде зробити по-іншому: розгорнути коментарі, натисніть сполучення клавіш Ctrl F, і з'явилася в рядку пошуку набрати «пісня» або «ім'я пісні» (без лапок).

  Спосіб 4. Використовуйте сервіс Moomash для ідентифікації аудіо доріжки

  Даний сервіс створений спеціально для того, щоб дізнатися музику з відео на Youtube. Для повноцінної роботи з ресурсом необхідна реєстрація, яка дозволить вам ідентифікувати відео високої тривалості.

  Щоб скористатися функціоналом Moomash перейдіть на даний ресурс, введіть в рядку пошуку посилання на Ютуб-ролик, а потім натисніть на кнопку «Start». Сервіс пошукає збіги у своїй базі, і при знаходженні збігів видасть бажаний результат.

  Спосіб 5. Використовуйте додаток Shazam

  Одна з найбільш популярних мобільних програм для ідентифікації музики може бути використана для того, щоб розпізнати музику на Youtube. Просто запустіть цей додаток на своєму мобільному пристрої (завантажити для смартфона звідси, для ПК звідси), відкрийте ролик на Ютуб, тапніте на написи «Shazam» на телефоні, а потім піднесіть телефон ближче до колонок (або іншого джерела звуку). Програма зробить ідентифікацію пісні і видасть вам результат.


  Сервіс Шазам


  Альтернативою до Шазам є додаток SoundCloud, і працює в подібному ключі онлайн-сервіс Midomi.

  Спосіб 6. Використовуйте ID відео для пошуку даних в Твіттері

  Соціальна мережа «Твіттер» також можна допомогти відшукати музику з відео на Ютуб. Для цього необхідно скопіювати ID потрібного відео з адресного рядка відео на Ютуб (зазвичай це сукупність цифр і літер в адресному рядку, після символу «одно»), запустити «Твіттер», вставити дані символи в пошуковий рядок в Твіттер, і натиснути на enter.


  Копіюємо ID відео


  При успіху ви отримаєте список з декількох твітів, в одному з яких можуть виявитися дані шуканої вами пісні.

  Спосіб 7. Задійте своїх друзів і знайомих

  Ще одним досить дієвим способом для розпізнавання музики у відео на Youtube.com буде допомога ваших друзів і знайомих. Можна просто поцікавитися думкою друзів, або скинути посилання ролика Ютуб на відповідний форум меломанів. Цілком можливо, що «людський фактор» виявиться найбільш дієвим і ефективним, і ви отримаєте дані потрібної вам мелодії.


  Вдалий пошук сподобалася музичної композиції


  Висновок

  Вище мною були перераховані кілька способів того, як швидко дізнатися музику з відео на Ютубі. Найбільш ефективним серед перерахованих способів стане використання сервісу Moomash і програми Shazam, вони розпізнають музику в абсолютній більшості випадків. Якщо ж згадані інструменти не допомогли, тоді рекомендую звернутися за допомогою до «людського фактору» - цілком можливо, що людина допоможе там, де машина виявиться неспроможна.

  Рекламний блок