Як знизити Пінг в КС ГО - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Ігрову програму «Counter Strike» відносять до нев'янучої класиці комп'ютерних ігор. Ось вже багато років покоління геймерів просиджують днями і тижнями за цією захоплюючою грою. Проводяться турніри з солідними грошовими призами, гравці створюють клани і розробляють тактичні прийоми, що дозволяють досягти вражаючою ігровий перемоги. При цьому одним з важливих чинників перемоги у грі є малий пінг, що дозволяє знизити гальма і лаги в грі. В даному матеріалі я розповім, як знизити Пінг в КС ГО, і які способи нам в цьому допоможуть.


Як знизити Пінг в КС ГОЗміст статті:

 • 1 Чому пінг так важливий?
 • 2 Як знизити Пінг в КС ГО - способи
 • 3 Спосіб №1. Позбавтеся від вірусних програм
 • 4 Спосіб №2. Вимкніть (видалити) заважають програми
 • 5 Спосіб №3. Вибирайте найближчий до вас сервера
 • 6 Спосіб №4. Перевірте працездатність вашого роутера
 • 7 Спосіб №5. Змініть настроювання локальної мережі
 • 8 Спосіб №6. Змініть налаштування гри
 • 9 Спосіб №7. Змініть провайдера
 • 10 Висновок

 • Чому пінг так важливий?

  Як відомо, величина пінгу безпосередньо впливає на швидкість і результативність вашої гри. Чим менше ваш пінг, тим менше уповільнень і лагів у грі КС ГО, тим спритніше ви реагуєте на зміну ситуації, тим швидше ви бачите противника і стріляйте, підвищуючи свої шанси вчасно вразити ціль.

  При цьому поганий (великий, довгий) пінг веде до рівного протилежних результатів, ви опиняєтеся в завідомо програшних умовах, і частіше опиняєтеся повалені. Потім пониження пінгу стає дуже важливим, і нижче я розповім, як це зробити.


  Ваш пінг біса великий


  Як знизити Пінг в КС ГО - способи

  Перейдемо до опису способів, що дозволяють зменшити ігрової в пінг Пінг в КС ГО. Кожен з цих способів випробуваний безліччю користувачів, привівши до суттєвого зменшення показників ігрового пінгу.


  Спосіб №1. Позбавтеся від вірусних програм

  Досить часто причиною поганого пінгу є віруси, що навантажують ваш інтернет-канал і заважають якості його роботи. Для позбавлення від них рекомендую скористатися визнаними антивірусними інструментами рівня Dr.Web CureIt!, Adwcleaner, Trojan Remover та іншими аналогами, здатними позбавити вашу систему від шкідливого впливу вірусних програм.


  Скачайте та встановіть один із цих продуктів, і проведіть з його допомогою ретельну перевірку вашого ПК на наявність вірусів.


  Позбавтеся від шкідників на вашому ПК


  Спосіб №2. Вимкніть (видалити) заважають програми

  Безліч програм, функціонал яких часто прихований від нашого погляду, можуть працювати з інтернетом, викачувати звідти що-небудь, тим самим заважаючи швидкій роботі нашого КС. Рекомендую закрити різні торрент-клієнти, месенджери і інші текстові й вербальні клієнти (Skype, ICQ, Paltalk, QIP, агент Mail.ru та інше), повністю відключити антивірус (він може оновлюватися у фоновому режимі), а також вимкнути брандмауер. Також можу порадити тимчасово відключити системні оновлення (вони також можуть зіграти роль фактора, що веде до підвищення пінгу).

  Крім припинення активності цих програм за допомогою стандартного відключення, рекомендую також завершити відповідні даними програмами процеси в «Диспетчері завдань» (натисніть на кнопку «Пуск», в рядку пошуку введіть devmgmt.msc і натисніть enter). Якщо ви не володієте достатньою компетенцією для здійснення останньої операції, раджу пропустити і перейти до наступного.

  Спосіб №3. Вибирайте найближчий до вас сервера

  Чим віддаленішою від вас ігрові сервера, тим гірше буде пінг – цей трюїзм важливо знати і розуміти. Тому, якщо ви знаходитеся в Росії, намагайтеся вибирати сервери з РФ або найближчого зарубіжжя – так ви зменшите частоту ігрового пінгу.

  Також можна, наприклад, в налаштуваннях KS GO виставити обмеження на пошук серверів не вище значення «50» (Налаштування – Параметри гри – Максимально допустимий пінг в пошуку матчів – 50).

  Крім цього можуть виникнути проблеми в роботі конкретного сервера, тому,якщо ви фіксуєте високий пінг, рекомендую спробувати змінити сервер (можливо, обраний вами сервер в даний момент працює некоректно).

  Спосіб №4. Перевірте працездатність вашого роутера

  Перевірте, не глючить ваш роутер, а також досить щільно підключені мережеві кабелі. Рекомендую перевантажити роутер, а також переконатися в щільності підключення штекерів кабелів, це може допомогти зменшити пінг в КС ГО.


  вимкніть, а потім увімкніть ваш роутер для його перезавантаження


  Спосіб №5. Змініть настроювання локальної мережі

 • Відкрийте Пуск – Панель управління – Перегляд стану мережі та завдань – Зміна параметрів адаптера – Підключення по локальній мережі – Властивості – Налаштувати Додатково.
 • Змініть Параметр «Швидкість і дуплекс», встановивши його значення «1 Гб/c», це стане ефективною відповіддю на питання про те, як знизити Пінг в КС ГО.
 • Спосіб №6. Змініть налаштування гри

  Запустіть гру, в ній натисніть на клавішу [~], потім по черзі введіть наступні команди:

  Rate 10000

  cl_rate 2500

  cl_cmdrate 30

  cl_updaterate 30

  Спосіб №7. Змініть провайдера

  Іноді проблеми з пінгом винен ваш провайдер, і що б ви не робили – вам не вдасться змінити ситуацію. Залишається або терпіти, або спробувати послуги альтернативного провайдера, який користується хорошою репутацією.

  Висновок

  В даному матеріалі мною були розібрані способи того, як знизити Пінг в КС ГО. Рекомендую скористатися всім комплексом перерахованих мною способів, вони дозволять знизити пінг в КС, досягти стабільної, згладженої роботи гри, а значить і зростання задоволення від яскравого ігрового процесу.

  Рекламний блок