Як обрізати фотографію в Paint - все про комп'ютери

Рекламний блок

Існує безліч просунутих програм для редагування фотографій. Такі програми оснащені безліччю функцій, і користуватися ними значно зручніше, ніж програмою Paint. Однак ці програми не завжди є під рукою, в той час як графічний редактор Paint вбудований в операційну систему Windows і є на кожному комп'ютері.

Зараз ми розповімо про те, як обрізати фотографію в Paint. Обрізка – це одна з базових маніпуляцій з фотографією. Тому вміння обрізати фотографію за допомогою підручних засобів є найбільш затребуваним серед користувачів.


Крок № 1. Відкрийте фотографію за допомогою програми Paint.

Для того щоб відкрити фотографію за допомогою програми Paint клацніть по ній правою кнопкою мишки і виберіть пункт меню «Відкрити за допомогою – Paint».

Також ви можете спочатку запустити програму Paint, а потім відкрити фотографію за допомогою меню «Файл – Відкрити».

Крок № 2. Зменшіть масштаб фотографії.

Зменшіть масштаб фотографії таким чином, щоб вся ваша фотографія помістилася у вікні програми.

Це можна зробити за допомогою спеціального повзунка, який розміщений в нижньому правому куті вікна програми. Також зменшити масштаб фотографії, можна натиснувши клавішу CTRL і покрутивши коліщатко мишки на себе.

Крок № 3. Виділіть частину фотографії, яку ви хочете вирізати.

Натисніть на кнопку «Виділити» і позначте ту частину фотографії, яка повинна залишитися після обрізки.

Відзначимо, що виділення області знімка відбувається за допомогою прямокутника з пунктирною лінією.

Крок № 4. Обріжте фотографію в Paint.

Після того, як ви виділили потрібну область картинки потрібно натиснути на кнопку «Обрізати». Ця невелика кнопка знаходиться поряд з кнопкою «Вирізати.

Також після виділення ви можете активувати функцію обрізки з допомогою клавіатури. Для цього використовуйте комбінацію клавіш CTRL SHIFT X.

Крок № 5. Збережіть обрізане зображення.

Для того щоб зберегти фотографію, яку ми обрізали за допомогою Paint, потрібно відкрити меню програми (кнопка у верхньому лівому куті вікна) і вибрати пункт «Зберегти як».

Для збереження ви можете вибрати один з доступних форматів: PNG, JPG, BMP або GIF.

Рекламний блок