Код помилки ssl_error_no_cypher_overlap - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


При спробі з'єднання з яким-небудь сайтом користувач може отримати повідомлення про помилку ssl_error_no_cypher_overlap. У цьому матеріалі я розповім, що це за код помилки, поясню причини її виникнення, а також розповім, як виправити помилку ssl_error_no_cypher_overlap на вашому ПК.


Помилка SSL в браузері


Зміст статті:

 • 1 Що це за помилка SSL
 • 2 Причини виникнення помилки в браузері
 • 3 Як виправити помилку ssl_error_no_cypher_overlap
 • 4 Висновок

 • Що це за помилка SSL

  Як видно з формулювання помилки ssl_error_no_cypher_overlap, дана проблема виникає у випадку відсутності підтримки певними сайтами деяких протоколів шифрування (no_cypher_overlap). Зазвичай мова йде про користування сайтом протоколу SSL, версії 3.0 (створений у далекому 1996 році), робота з якими в наш час може найсумнішим чином позначитися на загальній безпеці з'єднання і збереження переданих даних.


  Незважаючи на те, що протокол SSL пережив свій подальший розвиток, объективированное в протоколах TLS, деякі сайти ще продовжують вимагати від користувачів застосування застарілого SSL. Тому активація та застосування SSL на вашому браузері буде відбуватися виключно на ваш страх і ризик.


  Скріншот ssl_error_no_cypher_overlap


  Причини виникнення помилки в браузері

  Як уже згадувалося, основна причина виникнення помилки SSL Error – це використання сайтом застарілого протоколу, також причиною виникнення проблеми може бути діяльність вірусних та антивірусних програм, які блокують або модифікуючих мережеве інтернет-з'єднання.

  При цьому найчастіше розглянута фіксується помилка на браузері Mozilla Firefox (особливо, після оновлення №34), на інших браузерах вона зустрічається вкрай рідко.


  Як виправити помилку ssl_error_no_cypher_overlap

  Наведу список методів щодо усунення розглянутої помилки:


 • Перезавантажте комп'ютер. Даний рада-кліше іноді допомагає;
 • Перевірте ваш комп'ютер на наявність вірусних програм з допомогою надійного антивіруса;
 • Спробуйте тимчасово відключити ваш антивірус і фаєрвол, а потім спробуйте зайти на проблемний сайт;
 • Використовуйте інший браузер. Оскільки найчастіше дана помилка виникає на Firefox, зміна браузера може виправити проблему;
 • Змінити налаштування Firefox. Для цього відкрийте у вашому Мозилле нове вікно, введіть в адресному рядку about:config і натисніть enter. Підтвердіть прийняття на себе ризику, а потім у рядку пошуку введіть security.tls.version. Після отримання результатів з декількох значень змініть значення параметрів security.tls.version.fallback-limit і security.tls.version.min 0. Після даних новацій спробуйте знову зайти на проблемний сайт, він повинен завантажитися.
 • Вимкніть https. Інструкція тут.
 • Висновок

  Найчастіше у виникненні проблеми ssl_error_no_cypher_overlap винен застарілий криптографічний протокол SSL, що використовують деякі сайти. Якщо ви користуєтеся «лисицею», тоді змініть значення деяких параметрів браузера як зазначено зверху, в інших же випадках може допомогти тимчасове відключення антивіруса і брандмауера, а також зміна браузера.

  Рекламний блок