This command is not allowed in UserBuild - IMEI що робити - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Під час спроб відновлення або модифікації IMEI MTK-смартфони на базі ОС «Андроїд» користувач при введенні ряду відповідних команд, може зіткнутися з повідомленням «This command is not allowed in UserBuild». Зазвичай поява цього повідомлення пов'язано з невірним набором однієї з команд при зміні IMEI, тому вирішення даної дисфункції може виявитися досить простим. В даному матеріалі я розповім, що це за помилка, якими є її причини, а також поясню, як виправити «This command is not allowed in UserBuild – IMEI» на вашому гаджет.


Info.This command is not allowed in UserBuild


Зміст статті:

 • 1 Переклад та причини появи напису «This command is not allowed in UserBuild»
 • 2 Як виправити помилку на смартфоні
 • 3 Висновок

 • Переклад та причини появи напису «This command is not allowed in UserBuild»

  У перекладі з англійської мови текст даної помилки звучить як «Ця команда не дозволена в користувальницькому функціоналі». Зазвичай це означає ситуацію, коли відповідна програма для зміни або модифікації IMEI (наприклад, відомий «Mobileuncle Tools») не розуміє введених користувачем команд (у разі, коли команда набрана з орфографічною помилкою, або коли набрана команда не підтримується функціоналом даної програми).


  У нашому випадку, зазвичай розглянута мною помилка виникає після набору команди AT EGMR=1,7,"ВИБРАНИЙ КОРИСТУВАЧЕМ IMEI" і натискання на "send at command" (відправити по команді). Замість виконання даної команди система повертає повідомлення «This command is not allowed in UserBuild», залишаючи користувача в подиві щодо причин виникнення проблеми.

  Після того, як ми розібралися з причинами помилки, перейдемо до докладного відповіді на питання про те, як усунути помилку «This command is not allowed in UserBuild» на вашому смартфоні.


  Відновлюємо наш IMEI


  У минулих статтях мною були описані кроки по виправленню помилок com.android.systemui і com.android.телефон на Андроїд.


  Як виправити помилку на смартфоні

  Для вирішення даної проблеми зазвичай вистачає способу, вже довів свою ефективність у великого числа користувачів. Вам необхідно просто поставити пробіл між «О» і « » в наборі відповідної команди, і ця проблема буде вирішена.


  Наочно:

  AT EGMR=1,7,"ТУТ МАЄ БУТИ ВАШ IMEI" (написано неправильно)
  AT EGMR=1,7,"ТУТ МАЄ БУТИ ВАШ IMEI (написано правильно, після "AT" тут знаходиться пробіл).


  Набираємо команду правильно


  У разі телефонів Lenovo (з ними цей спосіб спрацьовує не завжди) для зміни IMEI можна спробувати встановити ROW-прошивку для вашої моделі телефону (нагадаю читачеві, що прошивки ROW зазвичай використовуються для решти світу за винятком Китаю), в чому допоможе функціонал програми SP Flash Tool.

  Потім необхідно скористатися функціоналом програм Vroot (програма надасть рут права на ваше пристрій) і Mobileuncle Tools, (дана програма дасть вам можливість прописати потрібний IMEI, і уникнути появи розглянутої мною помилки).


  Скористайтеся Mobileuncle Tools» для відновлення IMEI


  Висновок

  У більшості випадків, причиною виникнення помилки «This command is not allowed in UserBuild – IMEI» є неправильно набрана команда в програмі для зміни IMEI (зазвичай це Mobileuncle Tools). Ефективним рішенням розглянутої проблеми буде додавання пробілу в структуру відповідної команди (між «О» і « »), це допоможе виправити дану дисфункцію, прописати потрібний користувачеві IMEI, і знову насолоджуватися стабільним функціоналом вашого гаджета.

  Рекламний блок