Установка блокувальника реклами ABP для Яндекс Браузера - комп'ютерна допомога

Рекламний блок

AdBlock Plus являє собою розширення, вбудовується в структуру браузера, і при роботі воно забороняє завантажувати контекстну рекламу. Програма блокує банери, спливаючі вікна. Це допомагає не тільки позбутися від дратівної кількості рекламних матеріалів, але й убезпечити комп'ютер: часто через такі банери передаються віруси.

Ще один плюс використання – зменшення трафіку при малому завантаженні оперативної пам'яті: якщо вам потрібно заощадити на інтернет-з'єднанні і не потрібно перевантажувати комп'ютер, то вам підійде саме AdBlock, встановити який досить просто.


Доповнення до Яндекс Браузеру

В якості декількох основних доповнень служать наступні утиліти:

 • Element Hiding Helper – це розширення, завдяки якому правила, за якими сайт не блокується, стали набагато простіше. З ним можна вибрати те, що потрібно не показувати, а потім відзначити ті характеристики, за якими його приховують. Тоді інші елементи з таким же параметром автоматично будуть переховуватися, оскільки буде створено правило на основі вашої настройки;


  Фото: вікно доповнень


 • AdChange For AdblockPlus – це додаток було створено в порядку експерименту, і при його застосуванні небажана інформація, яка розміщується на сайті, замінюється або попередньо встановленими на сервері малюнками або зображеннями, які є в онлайн альбомах юзера.
 • Як скачати і встановити ABP

  Оскільки AdBlock розроблена для декількох оглядачів, необхідно завантажити саме те доповнення, яке передбачено для установки на ваш браузер.


  Фото: завершення установки


  Щоб завантажити розширення, необхідно перейти на офіційний сайт розробників і завантажити її там:

 • зайшовши на ресурс, необхідно вибрати посилання, по якій надаються розширення для браузера Яндекс, і перейти по ній;
 • потім у правому верхньому куті необхідно натиснути на кнопку з написом Безкоштовно, і програма встановиться на ваш комп'ютер сама;
 • коли процес завантаження та інсталяцію буде завершено, потрібно включити блокувальник, натиснувши на кнопку з його значком: вона з'явиться на панелі браузера зверху.
 • Відео: блокування реклами

  Параметри Adblock

  Відразу після установки відкривається вікно з повідомленням про успішне функціонування розширення на комп'ютері з використовуваним оглядачем, а також відомостями про перших пропонованих можливості блокувальника.

  Налаштування ABP досить прості і розподілені по декількох вкладках. Програму можна включити або відключити на деякий час, а також налаштувати показ оголошень на певних ресурсах з урахуванням своїх потреб.


  Фото: вікно налаштувань


  Як правило, більшість користувачів вважають за краще прибрати не всі банери, а лише нав'язливі оголошення, які їм заважають. В той же час вони залишають перегляд текстових рекламних повідомлень, завдяки яким ресурси, які вони відвідують, мають можливість заробити.

  AdBlock має початкові налаштування, які передбачають можливість перегляду ненав'язливих повідомлень, однак при бажанні можна відключити цю функцію.


  Якщо у вас iPad не бачить мережу. Читайте статтю про те, що робити, якщо iPad не бачить wifi.

  Як я налаштував роутер ASUS WL - 520GC? Читати далі.

  Щоб відкрити вкладки блокувальника, виконайте наступні дії:

 • натисніть на кнопку з її логотипом у верхній частині браузера;
 • після цього виберіть у випадаючому вікні пункт налаштувань: він знаходиться внизу. Вам відкриється потрібне вікно.
 • Вкладка Загальне

  У даній вкладці є можливість налаштування блокування і показу міток: за замовчуванням на опціях приховування міток на місцях заблокованих банерів і показі функції блокування елемента в меню, що стоять галочки.


  Фото: вкладка Загальні


  У цій же вкладці є і запит зворотного зв'язку: при виявленні несправності в функціях блокувальника або при проблемах її функціонування можна повідомити розробникам, щоб ті усунули неполадку.

  Вкладка Фільтри

  Програма має дві вкладки, присвячені фільтрів: Список фільтрів і Персональні фільтри.

 • перша посилання відкриває список доменів, які потрапляють в білий список. Ці списки постійно оновлюються. Тут же є і налаштування ненав'язливої реклами: ви можете зняти галочку, що стоїть за умовчанням, і програма заблокує абсолютно всі банери, повідомлення і спливаючі вікна. поруч розташовується посилання, що відкриває список ресурсів з ненав'язливою інформацією (співпраця з цими доменами відбувається з розробниками AdBlock, який є безкоштовним для користувачів). Також тут є посилання Додаткової інформації, яка веде до списку найбільш поширених питань щодо ненав'язливих повідомлень і відповідей на них;


  Фото: установка фільтрів


 • у другій можна додати до розширення ABP власний фільтр, якщо не влаштовує передбачений програмою при установці. Для встановлення персонального фільтра потрібно знати правила його відповідності з веб-синтаксису, які можна знайти, натиснувши на посилання в цій же вкладці. Фільтр можна прописати вручну або додати зі списку тих, що були завантажені вами.
 • Вкладка Налаштування

  Тут можна заблокувати перегляд оголошень, ввівши їх адресу посиланням, можна приховати частину сторінки, якщо утиліта не блокує всю рекламу. Тут можна також налаштувати список сайтів, де вона буде демонструватися, або перелік ресурсів, де її не буде.

  Можливості програми

  До основних функцій відносяться:

 • заборона спливаючих вікон;
 • заборона показу банерів і картинок, що містять відомості для розкрутки;
 • дозвіл показу реклами на визначених користувачем доменах;


  Фото: вигляд до і після установки програми


 • обмеження інтернет-трафіку, який витрачається при завантаженні сторінок;
 • дозвіл ненав'язливих оголошень, які відповідають наступним параметрам:
 • текстове повідомлення без анімаційних ефектів;
 • елемент без звукового супроводу;
 • повідомлення, розташоване у кутку сторінки або збоку, не закриваючи при цьому вмісту.
 • Основні вимоги наведено в інформації, яка є у налаштуваннях блокувальника. Якщо ж користувач встановлює заборону і такої інформації, то він переглядає сайти без неї.

  Крім заборони спливаючій і контекстної реклами, Adblock пропонує здійснити наступні дії:

 • блокування шкідливих ресурсів: домени, які вже відомі в інтернеті сайти з вірусами, позначаються як потенційно небезпечні, якщо вибрати пункт включення цієї функції в даному вікні;
 • видалення кнопок репостов і лайків від різних соцмереж (Фейсбук, вконтакті, Однокласники тощо), які часто супроводжують новинні стрічки, тематичні сайти і багато інші ресурси, для відстеження дій користувача;


  Фото: англомовний варіант


 • блокування спостереження: після активації цієї функції сайти переглядати стає анонімно, і компанії, які відстежують кроки користувачів, не отримують даної інформації.
 • Всі ці параметри при установці відключені, але можна включити їх відразу після завантаження, перетягуючи повзунок у положення ВКЛ. Інші параметри доступні на вкладках самого дозволу.


  Робимо налаштування IP-TV для роутера. Читати статтю, як проводиться налаштування IPTV через роутер для Смарт ТВ.

  Провайдер Yota - настройка роутера. Читати далі.

  Методи скидання налаштувань роутера. Доступна по посиланню.


  Отже, програма Adblock Plus – це безкоштовний розширення, яке вбудовується в різні браузери і досить ефективно справляється з блокуванням спливаючих вікон, вірусної реклами та інших її видів, які сприяють витрат трафіку і можуть бути небезпечні для вашого комп'ютера.

  Завдяки використанню як блокування з розширення файлів flash, exe, скрипти тощо), так і правил приховування областей утиліта краще інших аналогів дозволяє заблокувати перегляд небажаної інформації.


  Фото: ярлик на панелі інструментів


  Блокувальник має також перелік підписок, які містять правила, за якими відбувається фільтрація вмісту ресурсів. Завдяки ефективним методам блокування, можливість установки на будь-який браузер і безоплатного розповсюдження Adblock Plus користується успіхом у мільйонів користувачів.

  Установка програми на Яндекс браузер відбувається дуже легко і не вимагає ні реєстрації, ні складних дій, і це ще одна причина, по якій цю утиліту встановлюють частіше за інших.

  Рекламний блок