Як подивитися версію Windows 10 - все про комп'ютери

Рекламний блок

Користувачі не рідко запитують, як подивитися версію Windows 10 і номер її складання. В даному матеріалі ми розглянемо кілька способів, які дозволять вам отримати цю інформацію.


Для того щоб подивитися версію Windows 10 необхідно виконати команду WINVER. Дану команду можна виконати різними способами. Наприклад, ви можете відкрити меню «Пуск» і ввести WINVER в пошук.

Чи можна натиснути комбінацію клавіш Win R і відкрити вікно «Виконати». Після чого ввести команду WINVER в це вікно і натиснути на клавішу вводу.

Також ви можете відкрити «Командний рядок» і ввести команду WINVER в неї.

Після виконання команди WINVER на екрані з'явиться вікно «Windows відомості». В даному вікні можна буде подивитися версію Windows 10, а також версію збірки операційної системи.

Якщо ж вам необхідно дізнатися не тільки версію Windows 10, але і розрядність системи, то ви можете скористатися комбінацією клавіш Win Pause/Break. Після натискання цієї комбінації клавіш на екрані з'явиться вікно під назвою «Система». Тут можна подивитися розрядність операційної системи, а також інші базові характеристики комп'ютера.

Крім цього, версію Windows 10 можна подивитися через реєстр. Для цього відкрийте програму REGEDIT і перейдіть в розділ HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion.

Рекламний блок