Що таке Вайн - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Формат коротких текстів чи відео – безсумнівний хіт наших днів. Популярність лапідарного gif-формату, короткі повідомлення в «Твіттері», невеликих відео в «Snapchat» і «Instagram» обумовлена тим, що останні пропонують сказати світові тільки найважливіше, без необхідності занадто «розтікатися думкою по древу». В даному матеріалі я познайомлю читачів з додатком, що зберігали вірність вказаною мейнстріму, розповім, що таке «Вайн», яка його історія, як зробити «вайн», і які популярні «вайнери» є в Росії, і за кордоном.


Вивчаємо, що таке «Вайн» і «вайн»


Зміст статті:

 • 1 Що це таке Вайн?
 • 2 Що означає Вайн сьогодні
 • 3 Як зробити Вайн
 • 4 Як скачати Vine
 • 5 Популярні Вайнери
 • 6 Висновок

 • це таке Вайн?

  «Vine» (від англ. «vine» – виноградна лоза) – це мобільний додаток для створення коротких (до 6 секунд) видероликов зі звуком, якими потім можна поділитися з іншими користувачами.


  Функціонал «Vine» досить схожий з «Twitter» - і там і там ви обмежені в можливостях, тому ніякого флуду і надмірностей – тільки найкраще, колоритне, хвилююче.

  Після зйомки такого відео воно зациклюється при відтворенні, тому можна насолоджуватися ним знову і знову без необхідності додатковий раз тиснути на кнопку «Play». Зняті за допомогою програми «Vine» відео можуть бути вставлені в ваш пост у «Твіттері» або на який-небудь веб-сторінці в мережі.

  Можливості цього додатка не обмежені простим створенням відеороликів. Програма також дозволяє редагувати зняте вами відео, додати до нього музику з вашої бібліотеки і так далі.


  Робота «Vine» підтримується спеціальним однойменним інтернет-сервісом vine.co, схожим на сайт соціальної мережі, де ви можете зберігати відзняті ролики, а також ділитися ними з друзями.


  Типові ролики, зняті в «Vine» виглядають приблизно так:

  Що значить Вайн сьогодні

  Що це Vine? Почавши свою історію в червні 2012 року, вже в жовтні 2012 року «Вайн» було куплено «Твіттером» за 30 мільйонів доларів. Офіційний запуск програми стався в січні 2013 року, через кілька місяців «Вайн» стало найбільш популярним додатком для обміну відео, а до кінця 2015 року програма налічувала понад 200 мільйонів активних користувачів.

  Здавалося б, перспективи райдужні, і додаток чекає прекрасне майбутнє. Але цього не сталося. Творці «Vine» не змогли врахувати ринкові тенденції, і програли гонку за лідерство своїм конкурентам - додатком «Instagram». У 2013 році який включив в свій функціонал можливість створення 15-секундних відеороликів, а також популярному додатку «Snapchat» дозволяє знімати 10-секундне відео, яке автоматично видалялася з стрічки друзів після перегляду.

  Важливим чинником, що сприяє занепаду «Vine» стало невміння його розробників працювати з «зірками» – людьми, набиравшими в «Vine» найбільшу кількість переглядів. Розробники не захотіли укласти з ними персональні контракти на просування сервісу та демонстрацію реклами (як робили «Instagram», «Youtube» та інші схожі сервіси), і з часом потік людей, які користуються «Vine», став вичерпуватися.

  Кінцевим результатом стало припинення підтримки «Вайн» їх босами з «Твіттер» в кінці 2016 року. Тепер користувачі, знімають відео з допомогою «Вайн» могли публікувати свої відео на сервісі «Vine», а в «Twitter», а саме додаток в січні 2017 року було перейменовано в «Vine Camera».

  Також у січні 2017 «Твіттер» запустив інтернет-архів «Vine», дозволяючи користувачам переглядати зняті протягом останніх років ролики (за винятком 2017 року), при цьому завантаження нових роликів на ресурс була припинена.


  Подальший розвиток «Vine» знаходиться під великим питанням


  Як зробити Вайн

  Після того, як ми розібралися з тим, що таке Вайн, і яка його історія, тепер розберемося, як робити «Вайн» (ролики, створені за допомогою цього додатка).

 • Для цього необхідно запустити програму (нині вона називається «Vine Camera»).
 • Натиснути і утримувати) палець на екрані для створення 6-секундного ролика за допомогою камери телефону.
 • Після зняття ролика (при необхідності) натисніть на кнопку «Редагувати» для редагування відео, а якщо вас все влаштувало – натисніть на кнопку «Зберегти» (ролик буде збережено в «Галереї»).
 • Також ви можете поділитися ним в «Instagram», переслати по е-мейлу, використовувати з іншими додатками вашого телефону.

 • Натисніть пальцем на екран для створення відео


  Як скачати Vine

  Як я вже згадував вище, нині додаток змінило назву і називається «Vine Camera», і ви можете її завантажити на Android і iOS з відповідних магазинів. Просто перейдіть за відповідним посиланням, і встановіть програму на ваш гаджет.


  Скачайте програму «Vine Camera» з Play Market і iTunes


  Популярні Вайнери

  За час свого існування додаток обзавелося безліччю популярних і харизматичних користувачів, що збирають мільйони переглядів своїх вайнов. Серед росіян варто виділити Павла Микуса, відомого безліччю свої забавних роликів, а серед англомовних користувачів виділяються Zach King (1,4 мільярда переглядів), Amanda Cerny (2,2 мільярда переглядів) Logan Paul (4 мільярди переглядів).

  Висновок

  У даній статті мною було розглянуто, що це таке Вайн, яка їхня історія, і як працювати з цим додатком. Незважаючи на те, що «Твіттер» офіційно припинив підтримку «Vine», ви можете скористатися аналогом - додатком «Vine camera» для створення коротких видероликов, якими ви можете поділитися з друзями, тим самим продовживши славну історію даного концепту. Спробуйте програму «Vine camera» в справі - і, хто знає, можливо, ви станете його відданим прихильником.

  Рекламний блок