Як видалити програму Windows 8 - все про комп'ютери

Рекламний блок

Ми вже писали про те, як видаляти програми в операційній системі Windows 7, але з Windows 8, інтерфейс зазнав значні зміни. З-за цього видалення програм в Windows 8 нерідко викликає труднощі у користувачів. У даній статті ми спробуємо вирішити цю проблему і розповімо про те, як видаляти програми в Windows 8.


Видалення програм в Windows 8 відбувається точно також як і в Windows 7. Для того щоб видалити програму вам необхідно відкрити вікно «Програми та компоненти». У Windows 8 отримати доступ до цього вікна можна декількома способами:

 • Через Панель управління. Для того щоб отримати доступ до цього вікна необхідно відкрити Панель управління Windows 8 і перейти в розділ «Програми – Програми та компоненти».
 • Через меню «Виконати». Ви можете відкрити меню «Виконати» і ввести команду «appwiz.cpl».
 • Через пошук на стартовому екрані. Ви можете відкрити стартовий екран і ввести в пошук «Програми та компоненти». Після цього система запропонує вам відкрити дану програму.
 • Після того як ви відкрили вікно «Програми та компоненти» ви можете приступати до видалення програм Windows 8.

  Все що вам потрібно зробити для того щоб видалити програму це виділити її у списку програм і натиснути на кнопку «Видалити». Якщо програм багато, і ви не можете знайти потрібну вам програму, то ви можете скористатися пошуком. Пошукова форма знаходиться у верхньому правому куті вікна.

  Також потрібно відзначити, що в Windows 8 програми можна видаляти прямо зі стартового екрану. Для цього потрібно клікнути правою кнопкою мишки по плитці програми. Після цього в нижній частині екрану з'явиться спливаюче меню, в якому потрібно натиснути на кнопку «Видалити».

  Далі операційна система Windows 8 попередить про видалення програми. Натискаємо на кнопку «Видалити».

  Все, цих дій достатньо для того щоб видалити програму зі стартового екрану в Windows 8.

  Якщо ви спробуєте таким способом видалити програму, яка не має своєї плитки, а просто закріплена на стартовому екрані, то операційна система перенесе вас у вікно «Програми та компоненти».

  Також рекомендуємо ознайомитися зі статтею в якій ми розглянули проблему не віддаляються програм.

  Рекламний блок