Як записати образ Windows 7 на флешку через UltraISO - все про комп'ютери

Рекламний блок

Сучасні ноутбуки все рідше оснащуються пристроєм для роботи з компакт-дисками. А таких пристроях як ультрабуки і нетбуки дисководи взагалі не зустрічаються. Відмова від дисковода дозволяє зробити мобільний пристрій більш легким і більш тонким. Але, при цьому користувачі стикаються з деякими труднощами в роботі. Наприклад, для того щоб встановити Windows 7 на пристрій без дисковода, доводиться створювати завантажувальні флешки. У даному матеріалі ми розповімо про те, як записати образ Windows 7 на флешку через UltraISO.


Крок № 1. Відкрийте образ Windows 7 в програмі UltraISO.

Для того щоб записати образ Windows 7 на флешку через програму UltraISO вам потрібно спочатку відкрити цей образ. Для цього запустіть UltraISO, відкрийте меню «Файл» і виберіть там пункт «Відкрити».

В результаті перед вами з'явиться стандартне діалогове вікно для вибору файлу. Тут вам потрібно вибрати ISO файл з образом Windows 7, який ви хочете записати на флешку.

Після цього в інтерфейсі UltraISO з'являться файли вибраного образу диска. Дані файли краще не чіпати, інакше завантажувальна флешка може не працювати.


Крок № 2. Підключаємо флешку до комп'ютера і запускаємо запис образу Windows 7.

Далі вам необхідно підключити до комп'ютера флешку, на яку ви плануєте записувати образ Windows 7 через UltraISO. Для цього просто підключіть флешку до будь-якого USB порту і дочекайтеся, поки система її визначить. Після підключення флешки поверніться до програми UltraISO. Тепер вам потрібно відкрити меню «Самозавантаження» і вибрати пункт «Записати образ Жорсткого диска.

Після цього відкриється вікно для запису образу диска. Тут вам необхідно вибрати флешку, на яку ви хочете записати образ Windows 7. Виберіть потрібну флешку, і натисніть на кнопку «Записати».

Після цього програма UltraISO попередить про видалення всіх даних з флешки і в разі згоди користувача, почне запис образу Windows 7 на флешку.


Крок № 2. Дочекайтеся, поки UltraISO закінчить запис образу.

Тепер вам залишилося дочекатися, поки UltraISO запише образ Windows 7 на флешку. Зазвичай це займає всього кілька хвилин.

Після завершення запису, завантажувальна флешка з Windows 7 буде готова.

до Речі, рекомендуємо ознайомитися зі статтею про запису образу на диск за допомогою UltraISO.

Рекламний блок