Як зберегти документ Word в PDF - все про комп'ютери

Рекламний блок

Формат PDF досить часто використовується для публікації різноманітних текстових документів. З його допомогою публікуються електронні версії журналів, наукові праці та художні книжки. У цьому матеріалі ви зможете дізнатися, як зберегти документ Word в PDF форматі.


Зберігаємо документ Word в PDF за допомогою стандартних інструментів

найпростіший спосіб збереження документа Word в PDF форматі, це збереження за допомогою стандартних інструментів текстового редактора Word. Для того щоб скористатися цим способом вам необхідно встановити додаток «2007 Microsoft Office Add-in: Microsoft Save as PDF або XPS», яке можна завантажити з сайту microsoft.com.

Після завантаження та установки цього доповнення в меню «Файл – Зберегти і відправити» з'явиться пункт «Створити документ PDF/XPS», за допомогою якого можна зберігати документи в PDF формат прямо з текстового редактора Word.

Після використання функції «Створити документ PDF/XPS» перед вами відкриється вікно для збереження PDF файлу. Тут потрібно вибрати папку, вказати ім'я файлу і натиснути на кнопку «Опублікувати».

Після цього у вибраній папці з'явиться збережений вами PDF файл.


Зберігаємо документ Word в PDF за допомогою онлайн сервісів

Ще один спосіб це онлайн сервіси для конвертації Word файлів в PDF формат. З їх допомогою можна швидко зберегти документ Word в PDF формат, навіть якщо на вашому комп'ютері не встановлений текстовий редактор Word.

Подібних онлайн сервісів існує досить багато. В даному матеріалі ми розглянемо сервіс, який знаходиться за адресою http://convertonlinefree.com/WordToPDFRU.aspx. Для того, щоб скористатись цим сервісом потрібно натиснути на кнопку «Вибрати файл» і вибрати потрібний вам документ Word. Після цього потрібно просто натиснути на кнопку «Конвертувати».

Далі почнеться процес конвертації документа Word в PDF формат. На цьому етапі потрібно просто почекати.

Після закінчення конвертації автоматично запуститься скачування отриманого PDF файлу.


Зберігаємо документ Word в PDF за допомогою PDF принтерів

Останній спосіб збереження документів Word в PDF формат це так звані PDF принтери. PDF принтер це програма яка створює в системі віртуальний принтер. З допомогою такого віртуального принтера можна зберегти у PDF форматі будь-який документ.

Для того щоб скористатися цим методом необхідно встановити програму PDF принтер на свій комп'ютер. Наприклад, ви можете встановити безкоштовний PDF принтер DoPDF.

Після установки даної програми у списку принтерів з'явиться принтер під назвою «DoPDF». За допомогою даного принтера вам потрібно роздрукувати ваш документ Word. Для цього відкриваємо документ у Word, переходимо в меню «Файл – Друк» і вибираємо принтер з назвою «DoPDF». Після цього натискаємо на кнопку «Друк».

Далі перед вами повинно з'явитися вікно програми DoPDF. Тут потрібно вказати місце збереження PDF файлу і натиснути на кнопку «Ok».

Після цього програма DoPDF збереже ваш документ Word в PDF формат.

Рекламний блок