Як прибрати виділення тексту у Word - все про комп'ютери

Рекламний блок

Текстовий редактор Word пропонує користувачеві масу можливостей щодо виділення тексту. Тут можна виділити текст кольором, курсивним шрифтом, підкресленням і т. д. Таке розмаїття можливостей часто призводить до того користувачі починають плутатися і не знають, як видалити ті налаштування тексту, які вони самі й встановили. У даній статті ми розповімо про те, як прибрати виділення тексту в Word 2007, 2010, 2013 або 2016.


Як прибрати виділення тексту в Word 2007, 2010, 2013 або 2016

Якщо ви користуєтеся текстовим редактором Word 2007, 2010, 2013 або 2016, то для того щоб прибрати виділення тексту вам потрібно відкрити вкладку «Головна». На цій сторінці розміщені всі функції так чи інакше пов'язані з виділенням тексту.

Якщо ви хочете повністю прибрати виділення тексту в Ворді, а також видалити всі інші налаштування стилю тексту, то для цього можна скористатися інструментом «Очищення формату», також відомим як «Гумка». Для цього виділіть мишкою потрібну частину тексту й просто натисніть на цю кнопку.

Для того щоб прибрати виділення жирним, курсивом або підкресленням існують кнопки, позначені літерами «Ж», «К» і «Ч». Вони розташовані відразу під випадаючим списком доступних шрифтів. Поряд з ними є кнопка для закресленого тексту.

Якщо ви хочете прибрати тільки виділення тексту кольором, а інші налаштування тексту залишити, то вам потрібно скористатися кнопкою «Виділення тексту кольором». Робиться це так само, як описано вище. Виділяєте мишкою потрібний блок тексту і натискаєте на кнопку. Якщо потрібно змінити колір виділення, то натисніть на стрілку вниз поруч із кнопкою і виберіть той колір виділення, який вам підійде.

Для управління кольором самого тексту є кнопка «Колір тексту». Виділивши текст і натиснувши на цю кнопку, ви зможете змінити колір тексту на чорний. Також ви можете натиснути на стрілку вниз поруч із кнопкою, і самостійно вибрати відповідний вам колір тексту.

Крім цього текст може бути виділений у налаштуваннях таблиці. Для того щоб прибрати таке виділення встановіть курсор у потрібну комірку таблиці, перейдіть на вкладку «Конструктор» і натисніть на кнопку «Заливка».

Після цього відкриється меню для вибору кольору. Тут потрібно вибрати варіант «без кольору».

Після цього колір фону в обраній вами комірки таблиці зміниться на білий.

Рекламний блок