Як видалити вірус, який відкриває браузер з рекламою - все про комп'ютери

Рекламний блок

останнім часом дуже поширилися рекламні віруси. Даний тип вірусів не прагне пошкодити ваші дані або заразити програми. Замість цього вірус займається тільки тим, що підсовує користувачеві рекламу. Така реклама може з'являтися в браузері, коли користувач переглядає веб-сторінки. Але, іноді вірус сам відкриває браузер з рекламою.

найнеприємніше у цій ситуації те, що такі віруси дуже часто не детектуються звичайними антивірусами. З-за цього користувачі часто задають питання про те, як видалити вірус, який відкриває браузер з рекламою.


Видаляємо рекламний вірус за допомогою MALWAREBYTES Anti-Malware

MALWAREBYTES Anti-Malware – одне з кращих рішень для видалення рекламних вірусів , в браузері і іншого подібного шкідливого програмного забезпечення. Тому, якщо у вас на комп'ютері завівся вірус, який відкриває браузер з рекламою, то перше, що потрібно спробувати, це MALWAREBYTES Anti-Malware.

Отже, для того щоб скористатися MALWAREBYTES Anti-Malware, вам потрібно завантажити на офіційному сайті. Для цього перейдіть на сайт https://ru.malwarebytes.org/antimalware/ і натисніть на посилання «завантаження». Таким чином, ви зможете завантажити безкоштовну версію цієї програми. Безкоштовна версія не захищає комп'ютер постійно, вона працює тільки в режимі сканера. Але і цього буде достатньо для того, щоб знайти і видалити вірус.

Після скачування запустіть програму і встановіть її на свій комп'ютер. Процес установки MALWAREBYTES Anti-Malware нічим не відрізняється від установки інших програм, тому не повинен викликати жодних труднощів.

Після установки запустіть програму. Після запуску перше, що потрібно зробити, це відновити базу даних з вірусами. Для цього натисніть на посилання «Перевірити оновлення».

Після того, як програма оновлює базу даних, можна приступати перевірки комп'ютера. Для цього натисніть на кнопку з написом «виконати перевірку».

Після цього почнеться процес перевірки комп'ютера. Час, необхідний на перевірку залежить від розміру вашого системного диска і швидкості комп'ютера.

Після завершення перевірки видаліть всі знайдені віруси.

Після чого перезавантажте комп'ютер.


Інші програми для видалення рекламних вірусів.

Якщо з допомогою MALWAREBYTES Anti-Malware не вдалося видалити вірус, який відкриває браузер з рекламою, то ви можете спробувати інші подібні програми. Докладно розібрати кожну таку програму не реально. Тому пропонуємо вам просто список:

  • Spybot - Search & Destroy;
  • Ad-Aware Free Antivirus ;
  • SuperAntiSpyware;
  • Spyware Terminator;
  • Ad-aware SE Personal;
  • Рекламний блок