Як зняти захист з карти пам'яті - все про комп'ютери

Рекламний блок

Практично всі користувачі, які регулярно користуються картами пам'яті, стикалися з проблемами під час запису файлів. Як правило, в таких випадках комп'ютер повідомляє про те, диск захищений від запису і не дозволяє записувати файли на карту пам'яті. Якщо ви зіткнулися саме з такою проблемою, то дана стаття повинна вам допомогти. Тут ви дізнаєтеся про те, як зняти захист з карти пам'яті або флешки якщо комп'ютер повідомляє про те, що диск захищений від запису.


Найчастіше, проблеми з записом на карту пам'яті пов'язані з тим, що на ній включена апаратна захист від запису. На будь-якій карті пам'яті формату SD є невеликий перемикач, що має два положення. Якщо пересунути цей перемикач в положення LOCK, карта пам'яті буде захищена від запису. На таку карту ви не зможете записати файли з комп'ютера, ні з фотоапарата, ні з будь-якого іншого пристрою. Не рідко користувачі самі випадково зачіпають цей перемикач, переміщаючи в положення LOCK, а іноді це робиться просто по знанню.

На щастя, вирішується ця проблема дуже просто. Все, що потрібно зробити, це витягти карту пам'яті з комп'ютера або іншого пристрою в якому вона встановлена), знайти перемикач і перемістити його в верхнє положення (відкрито для запису).

Якщо про блокування карт пам'яті знають багато, то блокування звичайних USB флешок може стати сюрпризом навіть для досвідчених користувачів. Справа в тому, що флешки теж можуть оснащуватися перемикачем, що захищає їх від запису.

Також, як і на картах пам'яті, на флешках перемикач знаходиться на лівій грані пристрою і має два положення: відкрито і закрито. Якщо ви виявили такий перемикач, то для того щоб зняти захист з флешки, вам достатньо відключити флешку від комп'ютера і перемістіть перемикач в положення «відкрито». Після чого флешку можна підключати до комп'ютера і використовувати.

Рекламний блок