Де знаходиться буфер обміну в телефоні - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Напевно, багато хто з користувачів вже зустрічалися з буфером обміну. Одна частина користувачів вже давно користується цим зручним інструментом, інша ж частина досить смутно усвідомлює, що це таке, яке його призначення та базові функції. Даний матеріал покликаний прибрати «темні плями» з цієї теми, нижче я детально розповім, що це таке буфер обміну, де знаходиться буфер обміну у вашому телефоні, і які його основні функції.


Місцерозташування буфера обміну


Зміст статті:

 • 1 Що таке буфер обміну в мобільному телефоні
 • 2 Як знайти буфер обміну в телефоні або планшеті
 • 3 Як працювати з сховищем данихна Андроїд
 • 4 Висновок

 • Що таке буфер обміну в мобільному телефоні

  Буфер обміну в смартфоні - це невелика частина пам'яті телефону, в якій тимчасово зберігаються які-небудь дані. Це можуть бути тексти або вирізки з них, музичні файли, фото і так далі, які в подальшому будуть переміщені з нього в інше місце на вашому пристрої.


  тобто, буфер обміну – це свого роду «перевалочний пункт», створений для полегшення копіювання інформації з одного місця телефону на інший.

  Найбільш часто буфер обміну (англ. «clipboard») служить для перенесення посилань і шматків тексту, необхідних користувачеві (наприклад, посилання з допомогою буфера обміну можна легко скопіювати в «Нотатки» і навпаки). Далі я розповім, де знаходиться буфер обміну у вашому мобільному пристрої.


  Копіювання посилання в буфер обміну


  На ПК за роботу з буфером обміну відповідають комбінації клавіш «Копіювати» (буфер) і «Вставити» (з буфера), також задіяні відповідні клавіші Ctrl C та Ctrl V. На мобільних пристроях застосовується дещо інша специфіка роботи з буфером, про який я розповім трохи нижче.


  Комбінації клавіш - копіювати, вставити, вирізати


  Якщо ви ще не знайомі з такими поняттями як телетайп, HDR, NFC і кешовані дані в смартфоні, тоді обов'язково вивчіть дані технології по посиланнях!


  Як знайти буфер обміну в телефоні або планшеті

  При відповіді на дані питання відразу попереджу читача, що операційної системи (у нашому випадку «ОС Android») не існує чіткого адреси розташування буфера обміну. По суті, буфер обміну – це віртуальний простір в пам'яті вашого телефону, зарезервоване для перенесення даних з одного місця пристрою на інший.

  Якщо ж вас цікавить питання «як відкрити буфер обміну» і можливість роботи з його вмістом, тоді є два основних шляхи:

  1.Робота з буфером обміну з допомогою функціоналу сучасних телефонів. Якщо у вас сучасна модель смартфона (добре працюють з буфером обміну смартфони від «Samsung» та «LG») з такою ж сучасної ОС, тоді ви можете переглянути його вміст і здійснити з ним ряд дій.

 • Для реалізації цього виконайте тривале натиснення (не віджимаючи) на будь-якому полі для вставки (наприклад, в додатку «Нотатки» потрібно спочатку натиснути на плюсик для створення нової нотатки.
 • А потім виконати тривале натискання на порожньому місці в новій замітці), після чого з'являться кнопки «Вставити» і «Буфер обміну».
 • Натиснувши на «Буфер обміну», ви отримаєте доступ до його вмісту і зможете провести з останнім ряд дій.
 • Наприклад, якщо у вас там знаходиться якийсь текст, тоді виконуємо тривале натискання на даному тексті, і в меню вибираємо, що робити з даним текстом (видалити, заблокувати в буфері обміну і т. д.).

 • Вміст clipboard


  2.Знаходимо буфером обміну з допомогою спеціальних програм (рівня Clipper). Дана програма дозволяє отримати доступ до вмісту буфера обміну, і виконати з ним різні маніпуляції (редагувати, групувати, видаляти, ділитися з друзями і так далі). Просто скачайте і встановіть цю програму, запустіть його, перейдіть в закладку «Буфер обміну» і виберіть потрібну вам функцію.

  Як працювати з сховищем данихна Андроїд

  Якщо у вас є якийсь текст, частина з якого необхідно скопіювати в буфер, тоді відкрийте його, виконайте тривале натискання на його дільниці до появи двох обмежників. Цими обмежувачами позначте область тексту, яку ви хочете копіювати, а потім натисніть Копіювати (Copy), після чого позначений фрагмент буде поміщений в буфер обміну.


  Копіюємо текст на Андроїд


  Потім перейдіть туди, куди потрібно вставити текст (наприклад, режим створення смс), і в рядку для набору тексту смс виконайте довге натискання, поки не з'явиться кнопка «Вставити». Натисніть на цю кнопку, і текст з буфера обміну з'явиться в даному рядку.


  Вставляємо текст


  Такі операції можна проводити і з файлами, в чому вам допоможуть мобільні файлові менеджери. При цьому алгоритм роботи тут той же, що і з текстом – копіюємо файл у буфер, переходимо в потрібну для вставки директорію, і тиснемо на кнопку «Вставити».

  Висновок

  Де знаходиться буфер обміну в моєму телефоні? При відповіді на дане питання слід зауважити, що в телефоні не існує спеціально виділеного фізичного ділянки пам'яті, в якому зобов'язаний перебувати буфер обміну. Система резервує вільну ділянку пам'яті під функції буфера обміну, і виконує з ним необхідні операції. При цьому його використання може бути релевантним при роботі з різними текстами – завдяки кільком тапам потрібний відрізок тексту, швидко переноситься з одного місця вашого пристрою на інший.

  Рекламний блок