Як відключити брандмауер Windows 10 - все про комп'ютери

Рекламний блок

Брандмауер (або фаєрвол) це програма, розроблена для захисту комп'ютера від хакерських атак через інтернет, локальну мережу. Принцип роботи брандмауера дуже простий. Він аналізує весь вхідний і вихідний трафік і блокує потенційно небезпечні підключення.

Зазвичай вимкнення брандмауера Windows 10 не потрібно. Він працює коректно і не відволікає користувача нескінченними спливаючими вікнами. Але, в деяких необхідність у його відключенні все-таки може виникнути. Наприклад, якщо ви встановили брандмауер від стороннього розробника. У цьому випадку вбудований брандмауер краще вимкнути для того щоб уникнути конфліктів з новим програмним забезпеченням.

У цьому матеріалі ми і розглянемо це питання. Зараз ви дізнаєтеся, як відключити брандмауер Windows 10.


Відключаємо Брандмауер через Панель управління

Для того щоб відключити брандмауер вам потрібно відкрити Панель керування і перейти в розділ «Система і безпека – Брандмауер Windows». Після чого потрібно натиснути на посилання «Увімкнення та вимкнення брандмауера Windows», яка знаходиться у лівій частині вікна.

Далі потрібно вибрати пункт «Відключити брандмауер» для приватної і громадської мережі.

Після цього потрібно закрити вікно натисканням на кнопку «OK».

Вимкнення брандмауера Windows через 10 служби

Попередній спосіб повністю відключає захист брандмауера. Якщо цього недостатньо, то ви можете відключити ще й службу, яка забезпечує його роботу. Для цього відкрийте меню «Виконати» (комбінація клавіш Windows-R) і введіть команду «services.msc».

Після цього перед вами відкриється список служб. Тут потрібно знайти службу «Брандмауер Windows» і відкрити її властивості.

Далі повинно відкритися вікно «Властивості Брандмауера Windows». Тут потрібно змінити тип запуску служби на «Вимкнено» і натиснути на кнопку «Зупинити».

Після цього потрібно закрити вікно натисканням на кнопку «OK» і перезавантажити комп'ютер. Після перезавантаження комп'ютера служба брандмауера Windows 10 буде повністю вимкнено.

Рекламний блок