Як скинути пароль на Windows 7 - все про комп'ютери

Рекламний блок

Забутий пароль – типова ситуація при роботі з комп'ютером. Але, якщо забутий пароль від сайту можна відновити досить просто, то забутий пароль від комп'ютера вже немає. Сучасні версії Windows дозволяють відновлювати пароль за допомогою електронної пошти, але в Windows 7 такої функції немає. На Windows 7 потрібно робити скидання пароля.

Існує безліч різних способів скинути пароль. Але, в більшості випадків, ці способи занадто складні для того, щоб з ними міг розібратися недосвідчений користувач. Ми ж розглянемо гранично простий спосіб скидання пароля Windows 7. Все, що вам потрібно, це завантажувальний диск з Windows 7 і кілька хвилин часу.


Принцип, який ми будемо використовувати для скидання пароля, дуже простий. У Windows 7 існує обробник залипаючих клавіш. Він спрацьовує після того, як користувач 5 разів поспіль натисне клавішу Shift. При цьому даний обробник спрацьовує навіть на екрані введення пароля. Якщо замінити цей обробник на командний рядок, то її можна буде запустити ще до введення пароля. Ну а скинути пароль, маючи командний рядок це вже справа техніки.


Крок № 1. Завантажується з диска з Windows 7.

Для того щоб скинути пароль нам знадобиться диск з Windows 7. Вставте його в дисковод і завантажитеся. Після того як з'явиться вікно з вибором мови, натисніть на кнопку «Далі».


Крок № 2. Відкриваємо «Відновлення системи».

Після цього на екрані з'явиться пропозиція встановити Windows 7. Тут потрібно натиснути на посилання «Відновлення системи».


Крок № 3. Запам'ятовуємо літеру диска з Windows 7.

Далі чекаємо, поки диск знайде встановлені операційні системи.

Після цього на екрані з'явиться ваша операційна система. Тут потрібно запам'ятати, яка літера була присвоєна диска з операційною системою. Тому, що ця буква може змінюватися. Іноді це буква C, а іноді D (хоча операційна система Windows 7 встановлена на диск C). Запам'ятовуємо букву і тиснемо на кнопку «Далі».


Крок № 4. Відкриваємо " командний рядок.

Далі повинно відкритися вікно «Відновлення системи». Тут просто відкриваємо «Командний рядок».

Крок 5. Виконуємо команди.

Тепер відповідальний момент. Нам потрібно спочатку зробити резервну копію файлу sethc.exe, а потім замінити його файлом cmd.exe (тобто «Командним рядком»). Для того щоб зробити резервну копію введіть наступну команду:

 • copy d:\windows\system32\sethc.exe d:\
 • При цьому букву диска D потрібно замінити на ту букву, яку ви запам'ятали раніше. Інакше ви будете отримувати помилку «не вдається знайти зазначений шлях».

  Для того щоб замінити файл sethc.exe файлом cmd.exe виконуємо наступну команду:

 • copy d:\windows\system32\cmd.exe d:\windows\system32\sethc.exe
 • При цьому не забуваємо замість літери D використовувати ту букву, яка була присвоєна диска з вашої Windows 7. Ви повинні були запам'ятати її раніше). Після виконання команди з'явиться запит на заміну файлу. Натискаємо на клавішу Y (що означає Yes) і тиснемо Enter.

  Після того як обробник залипаючих клавіш замінений на «Командний рядок», можна приступати до скидання пароля Windows 7. Для цього закриваємо «Командний рядок» і натискаємо на кнопку «Перезавантаження».


  Крок № 6. Скидаємо пароль на Windows 7.

  Тепер ми підійшли безпосередньо до моменту скидання пароля Windows 7. Завантажте операційну систему Windows 7 і після того, як на екрані з'явиться запит пароля, 5 разів натисніть на клавішу Shift на клавіатурі. Це має запустити обробник залипаючих клавіш, але, оскільки ми замінили його на «Командний рядок», то запуститься саме вона.

  При цьому «Командний рядок» буде запущена з правами адміністратора, а це означає, що ми зможемо скинути пароль. Для цього виконуємо в цій «Командному рядку» наступну команду:

 • net user користувач новый_пароль
 • Дана команда встановить новий пароль для вказаного вами.

  Після виконання цієї команди ви зможете увійти в систему, використовуючи новий, тільки що встановлений вами пароль. Надалі файл sethc.exe можна відновити зробленої резервної копії.

  Рекламний блок