Втеча: Світ головоломок проходження всіх рівнів - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Багато хто з нас є палкими шанувальниками ігор-головоломок. Тренування логічного мислення і прокачування аналітичних навичок високо цінується багатьма людьми, як цінуються і ігри, що сприяють розвитку нашого інтелекту. Однією з таких ігор є гра «Втеча: Світ головоломок», вже заслужила високу популярність у сотень тисяч користувачів завдяки яскравій графіці і захоплюючому геймплею. У цій статті я опишу Втеча: Світ головоломок проходження всіх рівнів, розповім про особливості цієї гри, а також підкажу, як пройти в ньому якомога далі.


Як проходити гру Escape World Travel


Зміст статті:

 • 1 Особливості проходження гри Втеча: Світ головоломок
 • 2 Як пройти Втеча: Світ головоломок 1,2,3,4,5 рівень
 • 3 Відповіді 6,7,8,9,10 рівнів головоломки Втеча: Світ головоломок
 • 4 Проходження 11,12,13,14,15 рівнів гри Втеча: Світ головоломок
 • 5 Висновок

 • Особливості проходження гри Втеча: Світ головоломок

  Якщо ви вже раніше грали в цю гру і вас цікавить проходження всіх рівнів у Втечу: Світ головоломок , тоді ви знаєте, що гра розбита на локації, в яких необхідно шукати і знаходити вихід для переходу на наступний рівень.


  Рішення головоломок


  Розробник гри - компанія Bonbeart Games відома своїми логічними іграми (наприклад, «100 дверей»), успішні напрацювання з яких були перенесені на гру «Втеча. Світ головоломок». Гравцеві належить подорожувати по світу і вирішувати логічні завдання, при цьому необхідно враховувати культурний код локації при виборі варіантів відповіді. При проходженні вам доведеться збирати пазли, фотографувати, підбирати коди та багато іншого, словом, все зроблено для того, щоб ви не нудьгували за захоплюючим геймплеєм гри «Втеча.Світ головоломок».

  При цьому гра оптимізована з HD-дозвіл екрану, радуючи користувачів відмінною графікою і розслаблюючій слух музикою.


  Скрін гри Втеча.Світ головоломок


  Як таких підказок до даної гри безліч. Тому тим, хто думає, як пройти Втеча: Світ головоломок всі рівні, рекомендую скористатися нижченаведеними відео відповідями Втеча світ головоломок і спробувати пройти як можна далі.


  Як пройти Втеча: Світ головоломок 1,2,3,4,5 рівень

  Гра починається з проходження локації в Лондоні, де користувачеві належить знайти вихід із перших 5 рівнів. Перші два рівня ознайомлювальні, вам наочно покажуть, що і як потрібно робити, а наступні три рівня вам доведеться вирішувати вже самостійно. Як це зробити ви побачите в даному ролику.


  Відповіді 6,7,8,9,10 рівнів головоломки Втеча: Світ головоломок

  У рівнях з 5 по 10 складність гри збільшується. Тепер вам необхідно навчитися швидко фотографувати, примудритися спритно підкинути бананову шкірку під ноги полісменові, а також правильно скласти англійське слово London з наявних літер. Хто впорається з цими завданнями – проходить далі.

  Проходження 11,12,13,14,15 рівнів гри Втеча: Світ головоломок

  Ігрове місце розташування змінюється. Ми переносимося в Африку, бачимо хату з кам'яних стін, тепер нам доведеться розбиратися з пазлами, отранжіровани вагу тварин і людини, впоратися з кількістю натискань на різні важелі, а також відшукати правильний шлях до зображення ключа. Над даними рівнями доведеться добре поміркувати, ну а хто хоче швидше пройти ці рівні в Втеча: Світ головоломок, ті нехай дивляться ролик з відповідями.


  Відповіді на наступні рівні- />

  Висновок

  Вище мною була розглянута проходження усіх рівнів гри Побег: Світ головоломок. Якщо ви в захваті від цієї захоплюючої гри, і при цьому застрягли на якомусь із рівнів, тоді скористайтеся вищенаведеними відповідями, і проходите як можна далі в цій чудовій грі від компанії «Bonbeart Games».

  Рекламний блок