Як копіювати текст за допомогою клавіатури - все про комп'ютери

Рекламний блок

Багато не досвідчені користувачі ПК не вміють копіювати текст за допомогою клавіатури. Замість цього вони використовують праву кнопку мишки і команду «копіювати» в контекстному меню. Такий спосіб копіювання тексту відмінно працює. Але, на жаль, він забирає надто багато часу. У даній статті ви дізнаєтеся про те, як копіювати текст за допомогою клавіатури і з економити на цьому купу часу.


копіювати текст за допомогою клавіатури - класичний спосіб

Копіювання тексту за допомогою клавіатури виконується з допомогою комбінації клавіш CTRL-C. Вам треба виділити текст, натиснути клавішу CTRL і потім натиснути на клавішу C. Зазвичай використовують ліву клавішу CTRL, але це не принципово, ви можете використовувати як ліву, так і праву клавішу CTRL.

Після того як ви скопіювали текст – його потрібно вставити в інше місце. Це також можна зробити за допомогою клавіатури. Для того щоб вставити текст за допомогою клавіатури потрібно натиснути комбінацію клавіш CTRL-V. Як і в попередньому випадку, ви можете використовувати як правий, так і лівий CTRL.

Інші способи копіювання тексту за допомогою клавіатури

Потрібно зазначити, що існують альтернативні способи копіювання тексту за допомогою клавіатури:

  • Комбінація клавіш Ctrl-Insert є аналогом CTRL-C і може використовуватися для копіювання тексту.
  • Комбінація клавіш Shift-Insert є аналогом CTRL-V і може використовуватися для вставки скопійованого тексту.
  • А комбінація клавіш Shift-Delete є аналогом команди вирізати Ctrl-Х.
  • Крім комбінацій клавіш CTRL-C, CTRL-V, є й інші дуже корисні комбінації:

  • Ctrl-A – Виділити весь текст. Зазвичай використовується в зв'язці з копіюванням. Використовуючи комбінації клавіш Ctrl-A, CTRL-C, ви зможете швидко скопіювати весь текст.
  • Ctrl-Х – Вирізати текст. Копіювання тексту з вилученням його з того місця, де він був раніше. Використовуючи комбінації клавіш Ctrl-Х і CTRL-V, ви зможете швидко перенести текст в інше місце.
  • Ctrl-Z – Відзначити або зробити один крок на зад. Дана комбінація дозволяє швидко виправити допущену помилку. Наприклад, ви видалили частину потрібного тексту. У такій ситуації вас виручить комбінація клавіш Ctrl-Z, яка відразу все поверне на місце.
  • CTRL-P – Друк документа. За допомогою даної комбінації клавіш ви можете швидко відправити надрукований текст на принтер.
  • Рекламний блок