Збираємо слова 2: гра в Однокласниках відповіді на всі рівні - комп'ютерна діагностикаГра «Збираємо слова (кіт)» швидко стала дуже популярною серед користувачів соціальної мережі «Однокласники». Легкий і простий концепт гри, до якого додано приємне звуковий супровід, припав до смаку багатьом любителям ігор-головоломок, які люблять поміркувати у вільний від роботи або навчання час. Враховуючи успіх гри, розробники випустили її продовження – гру «Збираємо слова 2», в якій були втілені кращі напрацювання першої версії гри. У даній статті я розповім, як грати в гру «Збираємо 2 слова», а також опишу відповіді на всі рівні в грі Збираємо слова 2 в Однокласниках.


Гра Збираємо слова 2


Зміст статті:

 • 1 Збираємо слова 2 відповіді на всі рівні OK
 • 2 Проходження 1-10 рівнів в Збираємо слова 2
 • 3 Відповіді 11-20 рівнів на гру Збираємо слова 2
 • 4 Підказки на 21-30 рівні гри в Однокласниках
 • 5 Висновок

 • Збираємо слова 2 відповіді на всі рівні OK

  Перш ніж перерахувати відповіді на рівні Збираємо слова 2, слід описати суть і особливості даної гри https://ok.ru/igrasobira. Гра складається з рівнів, при проходженні яких вам буде запропоновані одна картинка і набір букв. З наявних у вас в наявності букв ви повинні будете зібрати три назви об'єктів (або процесів), зображених на даній картинці. При цьому, після першого відкритого слова, гра автоматично відкриває частина букв у другому і третьому слові (що віддалено нагадує відому гру «Поле чудес»), і вам потрібно буде вставити залишилися літери таким чином, щоб вірно відгадати два слова.


  Підказки у грі


  Крім процесу вгадування лексем гра пропонує вам підказки (відкрити слово і відкрити букву), які ви можете придбати за наявну у грі валюту. У грі Збираємо слова 2 є чат, де ви можете поспілкуватися з іншими гравцями в OK, ви можете вступити в групу, присвячену даній грі, ну і крім того ви можете вислати запрошення одному скласти вам компанію в ігровому процесі.


  Правильна відповідь на один з рівнів


  Проходження 1-10 рівнів в Збираємо слова 2

  Початкові рівні проходження гри «Збираємо слова 2» зазвичай не створюють особливих проблем навіть починаючим гравцям. Трохи уваги і терпіння, і відповіді на перші рівні дадуться вам дуже легко, тим більше що об'єкти на картинках відразу кидаються в очі. Ну а для тих, хто все-таки застряг на перших рівнях, я публікую відео з відповідями на перші десять рівнів.


  Відповіді 11-20 рівнів на гру Збираємо слова 2

  На даних рівнях складність проходження гри зростає, тому відповіді буде знайти зовсім не просто. Тепер вам потрібно буде описувати не тільки об'єкти, але і процеси типу «годування» на одному з рівнів. Ну а ті, хто застопорився на якомусь із рівнів – тримайте відповіді на 11-20 рівні в Збираємо слова 2.


  Підказки на 21-30 рівні гри в Однокласниках

  На 21-30 рівнях знову з'являться згадки процесів, причому особливу увагу буде приділено природним об'єктам і процесам (водойма, відображення, сутінки і так далі). Не забувайте про підказки Збираємо 2 слова, вони можуть допомогти вам у вирішенні чергового важкого рівня. Ну а для тих, кому ніяк не дається правильна відповідь, я пропоную подивитися відеоролик з відповідями на рівні 21-30


  Відповіді на наступні рівні- />

  Висновок

  В даному матеріалі мною були перераховані відповіді на гру Збираємо слова 2, а також описана суть і особливості гри в Однокласниках. Незважаючи на простоту геймплея гравцям доведеться добре поміркувати, так як потрібні відповіді знаходяться далеко не відразу, і з кожним наступним рівнем знайти їх буде все складніше. Ну а тим, хто застрягне на якомусь із рівнів, я пропоную скористатися наведеними мною відповідями, і спробувати пройти в даній грі як можна далі. Адже, як кажуть, дорогу здолає той, хто йде.