Advertapp на комп'ютер - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


«Грошей багато не буває». З цієї тривіальної істиною погодяться, напевно, абсолютна більшість моїх читачів. Під час стагнації вітчизняної економіки у багатьох на перше місце виходить бажання підзаробити і якось поліпшити свій бюджет. Сьогодні я розповім про програму для заробітку AdvertApp, поясню, як користуватися цією програмою, а також розповім, як запустити AdvertApp на комп'ютері.


Використання AdvertApp на PC


Зміст статті:

 • 1 Що таке Advertapp
 • 2 Як користуватися AdvertApp на смартфоні
 • 3 Як користуватися AdvertApp на ПК
 • 4 Альтернативи AdvertApp
 • 5 Висновок

 • Що таке Advertapp

  AdvertApp – це додаток для заробляння грошей за допомогою лише вашого смартфона і ПК. Все що вам знадобиться – це ваш час, смартфон або комп'ютер з підключенням до інтернету, ну і ваше бажання працювати і заробляти. За заявками користувачів, при щоденній роботі з додатком ви зможете заробляти до 6 тисяч рублів на місяць, а то і більше. Як виправити помилки в додатку в цій статті.


  Суть програми AdvertApp – це CPA (Cost Per Action – «Плата за дію»). Вам будуть нараховуватися гроші за різні дії, які ви будете виконувати за допомогою вашого смартфона (перехід по різноманітним посиланнями, установка на свій смартфон різних додатків і написання відгуків щодо них, проходження ігор до певного рівня і так далі).

  За виконання цих дій на AdvertApp для PC ви будете одержувати від замовників плату, яку зможете виводити на свій веб-гаманець (QIWI, Webmoney, Yandex.Гроші, Гроші mail.ru, мобільний рахунок та ін), або конвертувати зароблене в безліч ігрових валют.

  Як користуватися AdvertApp на смартфоні

  Скачайте та встановіть програму AdvertApp ось звідси (може знадобитися введення перевірочного коду). Після входження в програму ви отримаєте на рахунок п'ять рублів, а потім можете приступати до заробляння грошей. Як використовувати AdvertApp на комп'ютері далі.


 • На екрані ви побачите кілька пунктів меню програми. У «Нові» знаходяться нові замовлення, які ви можете брати в роботу. Якщо там нічого немає, можете перейти в пункт «Партнерські замовлення», при цьому не забудьте прочитати необхідну інформацію.
 • «Активні» знаходиться вже виконується вами замовлення, а у «Гроші» ви можете поповнити свій мобільний рахунок або вивести зароблені вами кошти.
 • «Історія» розміщується історія замовлень, «Новини» ви знайдете новини програми, у «Рефералах» вам запропонують привести в програму друзів і заробити 10% від їх замовлень.
 • А в пункті «Соц.мережі» знаходяться посилання на акаунти додатки AdvertApp в різних соціальних мережах.


  Інтерфейс програми AdvertApp


 • Якщо ви бачите в «Нові» кілька замовлень, беріть найдорожчий і виконуйте його, потім можна переходити до більш дешевих альтернатив у AdvertApp. Після виконання замовлення на ваш рахунок надійдуть гроші, які ви можете вивести на свій віртуальний гаманець або мобільний рахунок.


  Детально як працювати із замовленнями сказано на відео:

  Як користуватися AdvertApp на ПК

  Якщо ви вважаєте, що додаток AdvertApp існує тільки для мобільних пристроїв, то ви глибоко помиляєтеся. За допомогою емулятора Андроїд на ПК під назвою Bluestacks 2 ви зможете запустити AdvertApp на вашому комп'ютері.

 • Для цього буде достатньо завантажити Bluestacks 2 з його рідного сайту, інсталювати його на свій комп'ютер.
 • Запустити, вбити в рядок пошуку «AdvertApp», а потім і встановити цей додаток через емулятор до себе на комп'ютер (можливо, може знадобитися вхід в систему через ваш Google-аккаунт).
 • При цьому врахуйте, що для комфортної роботи Bluestacks потрібен комп'ютер з досить хорошою начинкою. На слабких машинах эмуляор буде виснути і пригальмовувати.

  Альтернативи AdvertApp

  Розглянута мною програма AdvertApp – далеко не єдина в ряді мобільних і комп'ютерних програм для невеликого заробітку. Її конкурентами є такі програми як AppCoins (володіє великою кількістю завдань порівняно з програмами-конкурентами), AppTools (за одне завдання тут можна заробити в середньому 3-15 рублів) і ряд інших.

  Висновок

  Додаток AdvertApp створено для заробітку грошей, і є черговою ланкою у низці подібних додатків для вашого смартфона. При бажанні його можна запустити на комп'ютері за допомогою емулятора Bluestacks, і почати заробляти реальні гроші вже на своєму ПК. Для тих, кому потрібні гроші, що називається, на «кишенькові витрати», додаток AdvertApp може стати досить зручним і корисним інструментом, який дозволяє оплатити інтернет, купити мороженку, а також придбати безліч інших корисних і смачних речей.

  Рекламний блок