MwFix виправлення помилок на Windows 7,10 - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Не завжди використовувана нами Windows працює стабільно. В її роботі трапляються різні помилки, збої, зависання, іноді користувач може зіткнутися і з BSoD (синій екран смерті). Для протидії цьому існує ряд спеціальних програм, покликаних знаходити і усувати виниклі несправності. Сьогодні я розповім про одну з них під назвою «MwFix», поясню, як реалізується виправлення помилок з MwFix на Windows 7,10, і як працювати з даною програмою.


Вчимося виправляти помилки на Віндовс


Зміст статті:

 • 1 Що таке MwFix?
 • 2 Як виправляти помилки з MwFix
 • 3 Висновок

 • Що таке MwFix?

  Буквосполучення «MwFix» зазвичай розшифровується як Microsoft Windows Fix» (у перекладі – «Виправлення Майкрософт Віндовс»).


  Зазвичай під цією назвою розуміється утиліта для виправлення помилок «FixWin», створена низкою розробників для вирішення деяких типових проблем, що виникають в ОС Windows.

  Утиліта FixWin має три основні версії – для Віндовс 7 (FixWin v 1.2), для Віндовс 8 (FixWin v 2.2), і для Віндовс 10 (FixWin 10). Вони не вимагають установки на ПК, ви просто завантажуєте і запускаєте відповідну своєї ОС утиліту без будь-яких додаткових дій.

  До недоліків даного продукту я б відніс його англомовний характер, що може збентежити деяких російськомовних користувачів. В такому випадку я рекомендую користуватися спеціальними програмами-перекладачами і розширень для браузера, здатними допомогти в роботі з «MwFix».


  Працюємо з MWFIX для Windows 7-10


  Як виправляти помилки з MwFix

  Скачайте і запустіть програму MwFix для виправлення помилок в Windows 7, 10 за посиланнями, наведеними мною вище. Відкрився екран утиліти ділитися на дві основні частини:


 • Ліва сторона – розташовані вкладки, у кожній з яких розташовані відповідні їй інструменти для вирішення певного спектру помилок в MwFix.
 • Базова вкладка «Welcome» - призначена для перевірки цілісності системних файлів за допомогою утиліти sfc (кнопка «System file checker utility»), а також створення точки відновлення (кнопка «Create System Restore Point»).
 • Вкладка «Windows Explorer» - призначена для виправлення помилок Windows Explorer.
 • «Internet & Connectivety» - спрямована на вирішення проблем з мережею.
 • «Windows Media» - дозволить позбавитися від помилок в роботі «Windows Media Player».
 • «System Tools» - містить різні системні інструменти.
 • «Additional fixes» - має ряд додаткових інструментів для виправлення різних помилок.

 • Робочий екран «FixWin»


 • Права сторона – в ній розташоване вміст вибраної користувачем вкладки. Тут представлені список проблем, і поруч з кожною проблемою розташована кнопка «Fix», натискання на яку дозволить виправити зазначену дисфункцію.
 • Врахуйте, що не рекомендується через раз виправляти кілька помилок, рекомендую виправляти їх послідовно, і після проведення кожного «фікса» перезавантажити ваш комп'ютер.

  Також раджу врахувати, що в мережі Інтернет існує безліч фейкових версій MwFix, що несуть в собі як вірусу, так і різне рекламні програми. Рекомендую скачувати дану утиліту тільки з перевірених джерел, інакше можна занести якийсь шкідник до себе на ПК.


  Будьте обережні - функціонал даного сайту досить сумнівний


  Висновок

  «MwFix» - це спеціальна утиліта, призначена для відновлення працездатності операційних систем Windows 7,8, 10. В ній розміщені спеціальні інструменти, використання яких дозволить пофіксити різні помилки ОС Віндовс на вашому комп'ютері. Недоліком даної програми може стати її англомовний інтерфейс (для тих, хто погано знайомий з мовою Шекспіра), в цьому випадку рекомендую скористатися спеціальними програмами-перекладачами, або встановити на ваш браузер спеціальне розширення, яке дозволить повноцінно використовувати багаті можливості «MwFix» на вашому ПК.

  Рекламний блок