Як викласти історію в ВК з комп'ютера - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


В останніх числах минає 2016 року керівник мобільних продуктів соціальної мережі «Вконтакте» Михайло Блодов представив нову функцію мобільного додатку VK під назвою «Історії». Дана функція дозволяла ділитися з друзями створеними фото і відео, а через 24 години вказаний контент автоматично віддаляється з користувацької стрічки новин. При цьому створення «історій» можливо тільки в рамках мобільного додатку VK, на стаціонарної версії ВК подібний функціонал відсутня. Як обійти це обмеження? В даному матеріалі я розповім, як викласти свою історію в ВКонтакте з комп'ютера, і які інструменти нам в цьому допоможуть.


Розбираємося, як зробити історію в ВК з ПК


Зміст статті:

 • 1 Особливості реалізації «історії» в VK
 • 2 Як додати історію в ВК з ПК
 • 2.1 Використовуйте емулятор ОС «Android»
 • 2.2 «VK Utils» і додавання коду розробника
 • 3 Висновок

 • Особливості реалізації «історії» в VK

  Можливість викладати контент, обмежений визначеними тимчасовими рамками, не нова. Творці VK безпосередньо запозичили цю задумку з популярної соціальної мережі «Instagram», яка, в свою чергу, скопіювала даний концепт у відомого американського мессенджера «Snapchat».


  Як я вже згадував вище, дана функція реалізована тільки в рамках мобільного додатки «Вконтакте» для Android і iOS. Викладається з допомогою «Історії» відео повинні мати не більше 12 секунд, фото і відео автоматично видаляються через 24 години, а також можливості «Історії» дозволяють виводити кількість переглядів вашої історії та ідентифікувати самих глядачів. Переглядати історії ви можете у розділі «Новини» свого облікового запису VK.


  В розділі новин ви зможете переглядати історії ваших друзів


  Створити свою історію досить просто. Відкриваєте мобільний додаток ВК, перейдіть в розділ «Новини», вгорі натискаєте на кнопку «Моя історія» і, натиснувши на круглу кнопку (фото), або утримуючи її (відео), створюєте потрібний вам контент. Також якщо ви хочете зробити пряму трансляцію ВК вам потрібно відвідати відповідну статтю.

  Рекомендую: Як сидіти оффлайн Вконтакте з комп'ютера.


  Як додати історію в ВК з ПК

  Користувачі стаціонарних комп'ютерів також хотіли б скористатися цим інструментарієм, але функціонал стаціонарної версії ВК не передбачає додавання користувальницьких історій. Як можна обійти це обмеження? Давайте розглянемо.


  Використовуйте емулятор ОС «Android»

  Найбільш дієвим і ефективним способом опублікувати історію в ВК на комп'ютері є використання емулятора ОС «Android», за допомогою якого можна запустити на ПК більшість мобільних програм. Популярними емуляторами нині є «Bluestacks 2» і «Nox App Player», які продемонстрували хорошу якість емуляції мобільних Android-додатків.


  Емулятор «Bluestacks 2» дозволить вам запустити мобільну версію програми «Вконтакте» на вашому комп'ютері


  Вам необхідно виконати наступне:

 • Завантажити і встановити один з таких емуляторів до себе на комп'ютер;
 • Запустити емулятор і пройти процедуру реєстрації, в ході якої буде необхідно двічі ввести логін і пароль від свого облікового запису в Гугл (при необхідності створіть обліковий запис);
 • Перейти в «Play Market» (магазин додатків Гугл), знайти і встановити на мобільний додаток «Вконтакте»;
 • Запустити це додаток, авторизуватися;
 • Перейти в «Мої новини», знайти там кнопку «Історія» та натиснути на неї;
 • Зробити фото веб-камерою вашого комп'ютера, або вибрати фото або відео із збережених у вашому ВК;
 • Вибрати друзів, для яких ця історія буде доступна, і натиснути на «Відправити».


  Натисніть на кнопку «Історія» для створення своєї історії в ВК на комп'ютері


 • Даний метод є найбільш ефективним у створенні історії в ВК з вашого комп'ютера.

  «VK Utils» і додавання коду розробника

  До недавніх пір також існували інші способи для створення історії в ВК. Зокрема, можливості спеціальної утиліти «VK Utils» дозволяли додавати історію в ВК прямо з комп'ютера користувача (для чого необхідно натиснути на кнопку «Завантажити історію» меню програми). Розробники ВК досить швидко взнали про цю «дірку» в своєму коді, і прикрили цю можливість (нині функціонал «VK Utils» в даному плані марний).


  Функціонал програми «VK Utils» нині марний


  Інший популярною можливістю додати історію в ВК з комп'ютера була вставка коду:

  return API.stories.getPhotoUploadServer(«add_to_news»:1);

  в спеціальне поле для розробників ВК (переходьте на сторінку розробників VK, йдете в самий низ, і вставляєте зазначений код у поле «code», а потім тиснете на кнопку «Виконати»). У версії 5.64 API після додавання даного коду з'являлася кнопка «Вибрати файл», натиснувши на яку ви могли завантажити вашу історію фото або відео.

  Нині дана можливість перекрита розробниками (вони також регулярно читають матеріали від ентузіастів), тому єдиною діючою можливість додати історію в ВК є використання емулятора Android на ПК.


  Додавання вказаного коду сьогодні також безглуздо


  Висновок

  Щоб зробити історію в VK з комп'ютера, вам допоможуть можливості емуляторів Android на ПК (зазвичай це «Bluestacks 2» і «Nox App Player»). Запустіть з допомогою даного емулятора мобільний додаток «Вконтакте», перейдіть в розділ новин, і, натиснувши на кнопку історій, створіть свою історію, а потім і поділіться нею зі своїми друзями.

  Рекламний блок