Як вибрати мікрофон для комп'ютера? - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Досить складно розібратися у великій кількості моделей мікрофонів, наповнюють спеціалізовані магазини. Багато виробників використовують різноманітні рекламні ходи, для залучення клієнтів. В результаті, часом трапляється так, що придбаний вами прилад абсолютно не відповідає вашим очікуванням.

Взагалі, є багато варіацій мікрофонів:


 • вимірювальний (щоб вивчати різні акустичні характеристики приміщення),
 • концертний (застосовуються під час живих виступів),
 • студійний (їх використовують, щоб записувати якісний вокал і звучання музичного інструменту).
 • Сьогодні ми пропонуємо ґрунтовно розібратися в основних моделях мікрофонів, існуючих на даний момент. Для того щоб вибрати найбільш підходящий мікрофон для комп'ютера, слід ретельно вивчити основні функціональні особливості даних пристроїв, визначаючи найбільш істотні для вас пункти.


  Зміст статті:

 • 1 Як вибрати найкращий мікрофон?
 • 2 Основні способи з'єднання
 • 3 Як налаштувати навушники з мікрофоном на комп'ютері?

 • Як вибрати найкращий мікрофон?

  Перш за все, слід враховувати той факт, що існують різні різновиди конструкцій:

 • Мікрофони-петлички, мають можливість прикріплення до предметів одягу за рахунок невеликих гачків. Оскільки петлички будуть постійно розташовуватися в єдиному положенні по відношенню до вашого роті, знаходиться на однаковій відстані від джерела звуку. Таким чином, показники рівня звукового не будуть піддані змінам за поворотів голови. Зручність цих пристроїв доповнюється їх невеликими розмірами, проте якісна сторона не буде високою.
 • Настільний мікрофон. У подібних різновидів в наявності є спеціальна підставка, де вони встановлюються перед початком застосування. На ній розташована велика кількість додаткових кнопок. Недоліком подібних конструкцій визнається той факт, що, коли ви робите руху голови, змінюється відстань між вами і пристроєм, що змінює звуковий рівень. Отже, вам доведеться сидіти зовсім не рухливим.
 • Комп'ютерні гарнітури. Мова йде про навушниках, сполучених з мікрофонами допомогою спеціальних тримачів. Головними перевагами такого роду конструкцій відзначається наявність незмінного відстані між джерелом звуку і приладом, що говорить про незмінність голосового рівня.
 • Зупинимося більш докладно на переліку способів як підключити мікрофон для комп'ютера:


 • Аналогові припускають необхідність підключення джеків до стандартних роз'ємів зразкам аудіо входів. У такого інтерфейсу є велика кількість переваг. З його допомогою ви зможете займатися підключенням різної електроніки, передпідсилювачів. Однак коли у вас немає бажання використовувати додаткові прилади, слід зробити вибір на користь комп'ютерної звукової карти. За умови, коли мають місце вбудовані звукові карти, цей варіант не прийнятний для вирішення професійних питань. Якщо ж вам потрібно просте спілкування, відмінності вам не здадуться помітними.
 • USB – мікрофони передбачає підключення до USB-роз'ємів. У дорогих моделей може бути присутнім певна кількість вбудованих попередніх підсилювачів, а також інша різна електроніка. Дешеві мікрофони не мають додаткову електроніку. Звичайно USB мікрофони не можуть зрівнятися з аналоговими різновидами за ступенем гнучкості. Однак якщо ви вибираєте дорогу модель, функціональна сторона зможе цілком задовольнити всі ваші потреби.
 • Основні способи підключення

  Розвиток інтернету відбувається досить стрімко, на даний момент існують широкі можливості для голосового спілкування в режимі онлайн, що стало звичною формою спілкування для багатьох користувачів. Недосвідчені користувачі, які нещодавно стали застосовувати подібні функції, вкрай потребують купівлі хороших мікрофонів.


  Однак слід звернути особливу увагу на особливості практичного підключення ваших пристроїв. Інколи можуть виникати такі проблеми, як наявність перешкод, луни і інших дефектів. Оскільки штекер біля мікрофонів представлений виключно в однині.

  Мова йде про невеликий роз'ємі, що має рожевий обідок. Класичні комп'ютерні моделі, коробкового плану, забезпечені двома входами, розташованими попереду і позаду пристрої. При їх виявленні слід провести акуратне введення штекера.

  Слід пам'ятати, що деякі системні блоки володіють досить крихкими роз'ємами, які мають великою ймовірністю виникнення поломок. При наявності можливості, слід скористатися задніми панелями.

  Коли мікрофон підключений, ви помітите поява віконця з автоматичною перевіркою якісної сторони з'єднань, що дозволяє покращувати роботу мікрофона.

  Як налаштувати навушники з мікрофоном на комп'ютері?

  Якщо ви купили навушники, щоб зробити процес спілкування з іншими користувачами за допомогою скайпу, або інших програм, більш комфортним, слід в обов'язковому порядку налаштувати і відрегулювати якість звучання. Оскільки мікрофон розташовується поблизу динаміків, і мають високу чутливість, є імовірність виникнення звукового луни. Щоб не допустити виникнення подібних незручностей та перешкод, потрібно всього лише зменшити рівень гучності вашого мікрофона. Коли всі роботи з налаштування завершені, можна приступати до безпосереднього спілкування. Якщо в процесі виникають якісь перешкоди, їх також можна скорегувати, виходячи з ваших індивідуальних потреб.

  Рекламний блок