Як перезавантажити Айфон якщо він завис - комп'ютерна допомога

Рекламний блок

iPhone — найпопулярніший смартфон у світі. Гігантське число жителів планети буквально марять нею. Затребуваність цього електронного пристрою з кожним роком все вище і вище. Саме цим і обумовлені постійні рекорди продажів айфонів.

У зв'язку з тим, що Айфон є технічно складним пристроєм, що йому притаманні певні збої. Нічого дивного в цьому немає, так як труднощі трапляються практично при використанні будь-якої техніки. Найбільш поширена проблема при використанні даних смартфонів – зависання, причин виникнення якого чимала кількість.


Гальмування або навіть зависання продукту від Apple може трапитися в самих різних ситуаціях:

 • під час телефонних дзвінків;
 • при інсталяції додатків;
 • при переміщенні файлових даних і т. д.

 • Фото: Зовнішній вигляд Айфон


  Нерідко причиною зависань може стати заміна прошивки, які можуть «неслабо» чудити. Хоча і установка штатної версії прошивки на даний пристрій може призвести до його зависання. Коротше кажучи, Айфон зависає і багато його власники просто не мають поняття, що з цим робити.

  Важливо знати, що можна зробити при зависанні смартфона від Apple. Є кілька дієвих способів, які в більшості випадку, реанімують Ваш улюблений комунікатор. Збої в роботі трапляються практично у всіх операційних систем, і IOS – зовсім не є винятком.


  Базові ознаки зависання пристрою – не реагування на натискання клавіш, а також дотики до сенсора комунікатора.

  Можливі причини

  Існує чимало причин чому зависає Айфон, і найпоширеніша причина такого збою - це конфлікт програмного коду деякого програми з частиною активного коду самого пристрою від Applee.

  Більше 90% випадків, коли зависає iPhone, відбувається саме через програмної помилки. Якщо проблема не зникає тривалий час, або доставляє вам незручності – варто звернутися до фахівців. Подібна неприємність в короткі терміни може бути усунена фахівцями.

  Відео: завис iPhone

  Просте зависання

  Нерідко з Айфонами відбуваються дивні випадки, коли, яка практично не виявлялася на інших комунікаторах: в один момент дисплей пристрою взагалі перестає реагувати на дотики, причому дана особливість його поведінки може тривати до 30 секунд.


  Фото: клавіші для перезавантаження


  Деякі власники даного смартфона стверджують, що ця проблема найчастіше трапляється при появі всіляких повідомлень на дисплеї смартфона, але з неї можна зустрітися і на дисплеї блокування. Інша неприємна особливість — під час набору тексту в програмах клавіатура «зависає» і не реагує на дії користувача.

  Багато активних додатків

  Часто зависання Айфона пов'язано з величезною кількістю активних додатків, які помітно навантажують процесор і оперативну пам'ять. У цьому випадку необхідно зняти найбільш ресурсомісткі програми.

  Для цього необхідно:

 • повернутися на робочий стіл натисканням кнопки «Додому», а потім двічі натиснути кнопку «Додому». При цьому відобразиться перелік активних додатків;
 • натиснути і утримувати піктограму завислої програми;
 • на початку тремтіння необхідно натиснути на клавішу підтвердження дії;
 • двічі натиснути кнопку «Додому» і заново запустити додаток.

 • Часто відвідуєте англомовні сайти, встановіть собі автопреводчика в браузер. Читати статтю, як перевести сторінку в Опері.

  Проблеми з флешкою, і вона не визначається? Рішення тут.

  Не коректне оновлення iOS

  Кожне оновлення IOS, незважаючи на запевнення виробників, несе в собі певні приховані загрози. Безумовно, найбільш ключові помилки в ній виправляються, швидкість роботи також істотно вище, ніж у попередньої версії.

  Однак при тому що загальна продуктивність IOS практично не змінилася, багато хто з власників яблучних смартфоном скаржаться на часті його зависання.

  Встановлений джейлбрейк

  Встановлений на Айфоне Джейлбрейк нерідко є причиною зависання пристрою. Відновлення комунікатора після джейлбрейка пройде без ускладнень за допомогою DFU. В цілому в цих діях немає потенційної небезпеки, якщо вони реалізовані правильно – айфон нормально включається, функціонує, не гальмує і не збоїть.


  Фото: запуск режиму DFU


  Способи вивести айфон з зависання

  Незважаючи на всі переваги, часом яблучний смартфон може зависнути, коли надто багато програм запущено одночасно. Це складність, яка може вивести з штанного функціонування наимощнейшие портативні комп'ютери, а вже смартфон – тим більше.

  Тим не менш, навіть якщо ваш Айфон пригальмовує і зависає, немає вагомих причин для занепокоєння. Головне знати, що зробити, так як він може бути елементарно реанімовано і повернуто до нормального функціонування.

  Залишити iPhone в спокої

  У більшості ситуацій з зависанням комунікатор сам повернеться з завислого стану і почне штатно працювати без затримок. Якщо цього не сталося або вам терміново необхідно скористатися пристроєм, перейдіть до іншого способу.

  Перезавантажити кнопкою Power

  Якщо завис Айфон, то найбільш простий спосіб його перезавантаження – скористатися кнопкою Power.

  Послідовність дій така:

 • натиснути на кнопку вимкнути (Режим сну/ Пробудження). Вона розташована вона на верхній панелі пристрою, і необхідно утримувати її до тих пір, поки не з'явиться смуга червоного кольору (не більше 5 секунд);
 • направити вправо червону смужку для вимикання пристрою;
 • знову натиснути кнопку вимикання, утримуючи її до тих пір, поки не з'явиться значок яблука.


  Фото: вимикання пристрою


 • Якщо комунікатор зовсім не відповідає на команди, і зависання триває достатню кількість часу, то необхідно скористатися альтернативним способом перезавантаження.

  Для цього необхідно:

 • одночасно утримати клавіші виключення і Додому протягом 10 секунд;
 • поява значка яблука буде означати, що перезавантаження здійснена успішно.
 • Описаний метод дозволяє не тільки забезпечити відвисання системи, але й, цілком ймовірно, виправити певні внутрішні помилки. Але завжди слід пам'ятати, що якщо є можливість успішно застосувати першим способом, який є більш м'яким, то рекомендується використовувати його.

  Жорсткий (альтернативний) метод слід застосовувати тільки в самих крайніх випадках і користуватися ним постійно не потрібно.

  Перезавантаження без натискання кнопки

  Даний спосіб доречне в ситуації, коли на яблуці перестане функціонувати механічна клавіша, має певний ресурс. Після цього вона може вийти з ладу. В яблучному комунікаторі існує можливість управління жестами, яка й здійснить вимикання пристрою. Її назва «Assistive Touch і вона повинна бути попередньо включена.

  Для вимикання пристрою за допомогою даної функції необхідно:

 • зайти в головне меню = /> «Налаштування» = /> «Основні» = /> «Універсальний доступ» = /> «Assistive Touch»;
 • повзунок розташувати в положення «Включено»;
 • торкнутися за з'явилася кнопці, і після цього відобразиться вікно з функціоналом «Assistive Touch»;
 • перейти до пункту «Апарат»;
 • в активному вікні вибрати пункт «Блокування екрану». Його необхідно затиснути на 2-3 секунди, після чого дисплей переходить в заблокований стан, у якому слід здійснити «Свайп» вправо, щоб відключення Айфона.

 • Фото: Функція «Assistive Touch»


  Зависання яблучного комунікатора зовсім не рідкісне явище. Розглянуті вище способи в разі успіху дозволяють вийти з ситуації без втрат. Однак трапляються ситуації, коли операційна система на пристрої виявляється досить пошкодженої, що завантаження неможлива. У Windows допомагає переінсталяції операційної системи, iPhone – аналогічний підхід.


  Буває закрили вкладку, а там важлива інформація. Дізнайтеся, як відновити закриту вкладку.

  Опис програми для форматування жорсткого диска. Тут.

  Всі подробиці, як завантажити скайп на ноутбук. Шукайте тут.

  У випадку успіху будуть відновлені фабричні налаштування і встановлена актуальна версія прошивки. Але при цьому будуть втрачені всі особисті дані, такі як музичні композиції, відео, контактна інформація та календарі. У той же час, якщо пристрій синхронізувати з iTunes, відновити все це можна буде в найкоротший час.

  Якщо і переустановка системи не вирішила проблему – залишається тільки звернутися до перевірених фахівців і сподіватися, що їм вдасться реанімувати Ваш улюблений комунікатор.

  Рекламний блок