Як писати вертикально в Word - все про комп'ютери

Рекламний блок

Необхідність у вертикальному тексті виникає досить рідко. Тому більшість користувачів не знає, як писати вертикально в Word.

Але, ознайомившись із цією статтею ви зможете закрити цей пробіл у знаннях. Тут ми опишемо відразу два способи, які позвляюти писати вертикально в Ворді 2007, 2010, 2013 і 2016.


Спосіб № 1. Як писати вертикально за допомогою таблиці.

найпростішим способом писати вертикально в Ворді є таблиці. Для того щоб скористатися цим способом перейдіть на вкладку «Вставка» і за допомогою кнопки «Таблиця» створіть нову таблицю в тому місці, де ви хочете написати вертикальний текст. Розмір таблиці можете вибрати будь-який. Підійде навіть таблиця розміром 1 на 1.

Після цього введіть в таблицю потрібний текст і перейдіть на вкладку «Макет». Тут є кнопка «напрямок тексту». Натиснувши на цю кнопку, ви зможете змінювати напрямок тексту в таблиці.

Поряд з кнопкою «Напрямок тексту» є кнопки для вирівнювання тексту. З їх допомогою ви зможете вирівняти вертикально написаний текст по лівій або правій стороні таблиці.


Спосіб № 2. Як писати вертикально за допомогою написів.

Також ви можете писати вертикально за допомогою елемента, який називається «Написи». Для того щоб вставити цей елемент на сторінку необхідно перейти на вкладку «Вставка», натиснути на кнопку «Фігури» і вибрати перший пункт меню.

Далі потрібно буде виділити мишкою область документа Word, в якій повинна міститися напис. Після чого, ви отримаєте рамку, в яку потрібно ввести текст.

Введіть текст, який ви хочете написати вертикально, і перейдіть на вкладку «Формат». Тут за допомогою кнопки «Напрямок тексту» ви зможете повернути текст на 90 або 270 градусів.

Крім цього напис з текстом можна повернути вертикально і вручну. Для цього затисніть клавішу SHIFT на клавіатурі, натисніть на зелену крапку вгорі написи і переміщуйте мишку.

В результаті ви зможете отримати вертикальний текст.

Рекламний блок