Як розблокувати видавця додатків в Windows 10 - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Володарі Windows 10 іноді стикаються з різними помилками системи. Одна з них з'являється, коли користувач хоче встановити яке-небудь додаток або утиліту. Але замість процесу інсталяції спливає віконце, де написано, що видавця цієї програми заблокували. Помилка може виникати не тільки з підозрілими додатками, але і з легальним програмним забезпеченням (наприклад, uTorrent). Тому більшість задається одним питанням, що потрібно робити щоб розблокувати видавця в Windows 10, а після встановити програму, яка була необхідна.

Існує два методи дозволяють розблокувати видавця:

 • Відключення контролю облікових записів (UAC).
 • Видалення цифрового підпису.

 • Зміст статті:

 • 1 Перший метод – відключення UAC
 • 2 Другий метод – деінсталяція цифрового підпису

 • Перший метод – відключення UAC

  Частим винуватцем блокування додатків в Windows 10 є надмірна робота захисту контролю облікових записів (UAC). Завдання цієї служби забезпечити максимальний захист системи, але на практиці можуть виникнути деякі непорозуміння. Наприклад, програма має перевірену цифровий підпис, але Windows 10 все одно блокує її і не дає виконати інсталяцію програми. Щоб розблокувати установку додатка досить відключити UAC. Важливо також пам'ятати, що після інсталяції дану службу рекомендується включити, щоб забезпечити максимальний захист Windows 10 від шкідливих програм.


  Для тимчасової зупинки роботи UAC потрібно перейти на вкладку пошук. Вона знаходиться на панелі поруч із кнопкою «Пуск». Кликнути по ній один раз і ввести в рядок пошуку слово UAC.

  Далі, з'явиться меню, що змінює параметри служби контролю системи. Тут, необхідно пересунути повзунок в саму нижню частину, де з'явитися напис про те, що повідомлення в системі не будуть більше, оголошується. Далі, потрібно клацнути по кнопці «ОК» для підтвердження своїх дій.

  Виконавши всі рекомендації, можна спробувати запустити інсталяцію програмного забезпечення Windows 10. Цього разу проблем з інсталяцією програми не повинно виникнути. Але якщо помилка повторюється, тоді слід застосувати другий спосіб розблокування.


  Другий метод – деінсталяція цифрового підпису

  Ця дія виконується у Windows 10 з допомогою додаткового програмного забезпечення. Багато користувачів використовують для цього дуже зручним інструментом таким як FileUnsigner. Це безкоштовна утиліта, яку можна знайти і придбати на офіційному сайті.


  Після скачування архіву з програмою, його слід розпакувати на жорсткий диск. Потім заблокований інсталяційний файл перетягнути за допомогою курсору миші на значок FileUnsigner.exe. Видалення підпису відбудеться в автоматичному режимі. По закінченні операції утиліта виведе відповідне повідомлення про статус роботи в консоль. (Наприклад, Successfully unsigned).

  Всі виконані дії повинні допомогти запустити установку програми в Windows 10, яка раніше була заблокована. Для цього достатньо просто натиснути пару раз на установчому ярлику необхідної програми.

  З усіх вищеописаних дій кращий спосіб для застосування на практиці є другий варіант. Хоч перший метод є самим швидким, але його відключення може призвести до негативних наслідків. Однак він застосуємо в тому випадку, коли точно відомо, що необхідний додаток для установки скоєно безпечно і не зашкодить своєю присутністю. У цьому випадку службу можна відключити UAC на час встановлення необхідної програми. Після її слід обов'язково включити щоб уникнути виникнення проблем з безпекою системи.

  Рекламний блок