Як дізнатися номер зборки Windows 10 - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Серед безлічі власників Windows 10 мало хто замислювався про те, яка за номером збірка платформи присутній у них на комп'ютері. Найважливіші параметри такі, як розрядність або версія ОС більше відомі простим користувачам. Білд більше цікавить інсайдерів. Саме вони знають все про свою збірку Windows 10. Зрідка бувають ситуації, коли з-за постійних автоматичне оновлення або інших причин, можна заплутатися в підрахунку. Існує багато способів дізнатися номер білду системи, не вдаючись при цьому до чужої софту.


Зміст статті:

 • 1 Дані про билде в Параметрах
 • 2 Виклик відомостей про ОС
 • 3 Інформація про билде через командний рядок

 • Дані про билде в Параметрах

  Щоб дізнатися про наявну збірку Windows 10, достатньо переглянути інформацію про це в параметрах. Для цього необхідно натиснути поєднання клавіш Win I (або натиснути на панелі сповіщень – «параметри»). У меню, що з'явилося на самому початку потрібно вибрати розділ «Система». Потім пункт «Про систему».


  Тут з'явиться вся інфа, касаемая встановленою Windows 10, у тому числі і необхідний номер, який можна дізнатись, глянувши на пункт «Побудова ОС».

  Виклик відомостей про ОС

  Існує також ще один простий спосіб дізнатися, який номер побудови присутній на комп'ютері користувача. Для цього потрібно натиснути на комбінацію клавіш Win R, потім ввести в поле команду winver.

  Також запустити цю програму можна з панелі пошуку, яка знаходиться біля кнопки «Пуск». Для цього натискають на значок лупа і вводять команду winver. Перед користувачем повинно з'явиться вікно, де буде представлена загальна інформація.


  Інформація про билде через командний рядок

  Існує також метод, який сподобається користувачам, які віддають перевагу працювати в командному рядку. Відомості надаються ОС не будуть виглядати яскраво, як це було в попередніх способах.


  Для виклику командного рядка можна скористатися поєднанням клавіш Win R і введенням команди cmd. Або клікнути правою клавішею миші на «Пуск» і в контекстному меню вибрати відповідний пункт.

  Після вводять команду systeminfo, яка запускає додаток консолі і виводить загальну інформацію про систему. У перших рядках можна побачити номер зборки Windows 10.

  Існує безліч способів, які дозволяють дізнатися складання встановленої системи. При цьому не потрібно вдаватися до сторонньому програмному забезпеченню. Всі методи, описані в статті, пропонуються самої ОС. Для початківців рекомендується перший варіант. Він найпростіший і швидкий. Для тих, хто любить експерименти та нове, можна спробувати скористатися командним рядком.

  Рекламний блок