Як включити гібернацію в Windows 10 - все про комп'ютери

Рекламний блок

За замовчуванням у Windows 10 не доступний режим гібернації, що створює незручності для користувачів, які звикли замість виключення, відправляти комп'ютер в режим глибокого сну. На щастя, ця проблема вирішується дуже швидко і досить просто. Все, що потрібно зробити ці внести деякі зміни в налаштування електроживлення. Зараз ви дізнаєтеся, як включити гібернацію в Windows 10.


Для того щоб включити гібернацію в Windows 10 вам необхідно відкрити вікно з налаштуваннями електроживлення. Для цього клікніть правою кнопкою миші по меню «Пуск» і у вікні, виберіть пункт «Керування живленням».

Також ви можете відкрити вікно через Панель управління. Для цього увійдіть в Панель управління і перейдіть в розділ «Система і безпека – Електроживлення».

В крайньому випадку, можна відкрити вікно «Виконати» (комбінація клавіш Windows R) і ввести команду control /name Microsoft.PowerOptions».

Отже, ви відкрили налаштування електроживлення. Тепер вам потрібно перейти до налаштувань кнопки живлення. Для цього клікніть по лінку «Дія кнопки живлення», яка знаходиться в лівому бічному меню.

Далі потрібно отримати доступ до всіх налаштувань. Для цього клікніть по лінку «Зміна параметрів, які зараз недоступні».

Після цього стануть доступними настроювання внизу вікна. Встановіть галочку напроти пункту «Режим сну» і збережіть налаштування, натиснувши на кнопку «Зберегти зміни».

Після цього режим гібернації стане доступний з меню «Пуск».

Рекламний блок