Не вдалося підключитися до сайту NVIDIA GeForce Experience - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Користувачі відеокарт GeForce і відповідного додатка «GeForce Experience» можуть зіткнутися з неможливістю оновлення драйверів для своєї відеокарти. При спробі оновити драйвера за допомогою зазначеного додатка виникає помилка з відповідним повідомленням «Не вдалося підключитися до сайту NVIDIA GeForce Experience». У цьому матеріалі я розповім, що робити в ситуації, коли стався збій оновлення драйверів NVIDIA GeForce Experience, які кроки потрібно зробити для виправлення ситуації, і які з них будуть найбільш ефективними.


Так виглядає помилка оновлення драйверів GeForce Experience


Зміст статті:

 • 1 Що таке NVIDIA GeForce Experience
 • 2 Причини відсутності підключення до сайту NVIDIA GeForce Experience
 • 3 Як виправити проблему «Не вдалося підключитися до сайту NVIDIA»
 • 4 Відео алгоритм вирішення проблеми

 • Що таке NVIDIA GeForce Experience

  GeForce Experience – це безкоштовний додаток для відеокарт GeForce від компанії NVIDIA. Його функціонал полягає в регулярному оновленні драйверів для відеокарт NVIDIA, автоматичної оптимізації налаштувань вашого ПК під різні ігри, відео та аудіо записи ігрового процесу, а також його трансляція в Twitch (відомий ресурс, присвячений онлайн-трансляціям і потокового відео).


  NVIDIA GeForce Experience - ваші ворота в світ ігор


  Часто ця програма йде в комплекті драйверів від NVIDIA, але його також можна завантажити окремо з сайту розробника (наприклад, ось тут).

  Якщо ж вам не вдалося з'єднатися з сайтом NVIDIA GeForce Experience і виконати оновлення драйверів, тоді необхідно визначитися з причинами даної дисфункції.

  Причини відсутності підключення до сайту NVIDIA GeForce Experience

  Щоб зрозуміти, чому нам не вдалося підключитися до сайту NVIDIA GeForce Experience, варто проаналізувати причини, що викликали дану дисфункцію. Вони такі:


 • Випадковий збій у роботі програми GeForce Experience;
 • Некоректна робота служби Network.Service;
 • Вплив різноманітних вірусних програм;
 • Проблеми стабільного з'єднання з Інтернет.
 • Що ж робити, якщо не вдалося синхронізуватися з сайтом NVIDIA GeForce Experience? Про це Читайте нижче.


  Що важливо знати при заміні відеокарти?! Яку вибрати відеокарту для комп'ютера.

  Як виправити проблему «Не вдалося підключитися до сайту NVIDIA»

  Отже, вам не вдалося приєднатися до сайту NVIDIA GeForce Experience і оновити потрібні драйвера. Для виправлення ситуації зробіть наступне:

 • Перезавантажте ваш комп'ютер, часто це допомагає позбутися від безлічі подібних проблем;
 • Перевірте якість вашого інтернет-з'єднання, переконайтеся, що підключення до Інтернету працює стабільно;
 • Перезапустіть службу NVIDIA.Network.Service. Натисніть на кнопку «Пуск», вбийте в рядку пошуку services.msc і натисніть enter. У вікні служб знайдіть службу NVIDIA.Network.Service і перегляньте її стан (якщо воно інше ніж «Працює»(Started)), значить вам потрібно активувати службу.
 • Для здійснення активації перейдіть по дорозі C:\ProgramData\NVIDIA Corporation\NetService\ (не переплутайте з директорією Program Files, потрібна нам папка ProgramData є системною і прихована від очей користувача, для її відображення задійте опцію відображення прихованих файлів на вашому провіднику або файловому менеджері). У вказаній директорії знайдіть файл NSManagedTasks.xml, видаліть його або перейменуйте його будь-яким іншим ім'ям.


  Видаляємо файл NSManagedTasks.xml


  Тепер відкрийте диспетчер завдань (Ctrl Alt Del), перейдіть у вкладку «Процеси», увімкніть внизу відображення процесів всіх користувачів, знайдіть процес NVNetworkService.exe *32 і завершите його.


  Завершуємо процес NVNetworkService.exe *32


  Потім знову запустіть «Служби» через services.msc, знайдіть там службу NVIDIA.Network.Service і клацнути на ній правою клавішею миші натисніть на «Запустити». Проблема з підключенням до сайту NVIDIA GeForce Experience буде вирішена.


  Служба GeForce Experience


 • Перевірте ваш комп'ютер на наявність вірусних програм. Скористайтеся інструментарієм таких додатків як Web CureIt!, Trojan Remover, Kaspersky Removal Tool, Malware, Anti-Malware і інших.
 • Повністю видалити додаток GeForce Experience (через стандартне видалення програм»), а потім встановіть її знову. Деяким користувачам може допомогти лише повне видалення драйверів від Nvidia, а потім їх інсталяція з нуля.
 • Відео алгоритм вирішення проблеми

  Рекомендую також відео (хоч і англомовне), тут візуально представлено алгоритм вирішення проблеми.

  Вище я описав, чому виникає проблема «Не вдалося підключитися до сайту NVIDIA GeForce Experience». В більшості випадків причиною дисфункції виявляється некоректно працююча служба NVIDIA.Network.Service, її перезапуск дозволяє повністю вирішити цю проблему. Тому, якщо вам не вдалося з'єднатися з сайтом NVIDIA GeForce Experience, то перезавантажте зазначену службу, а також повторно сам додаток GeForce Experience – зазначені поради допомагають виправити помилку в абсолютній більшості випадків.

  Рекламний блок