Правильне видалення програм з комп'ютера - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Часто власники ПК, особливо недостатньо досвідчені, неправильно видаляють програму з комп'ютера, тому що поняття не мають, як потрібно це робити. Зазвичай очищаючи систему від непотрібного софта, вони вдаються до двох способів, а саме: відшукали папку і позбавляються від неї за допомогою відправки в корзину або просто видаляють іконку на робочому столі думаючи, що цього досить.

Обидва способи дійсно перуть драйвера і звільняють пам'ять на комп'ютері, але лише частково. Після такої чистки залишається сміття, що засмічує кеш, займаючи даремно чимала кількість гігабайт. Давайте розберемося разом, як правильно позбавити ПК від непотрібних драйверів.


Зміст статті:

 • 1 Вилучення через панель управління
 • 2 Софт Revo Uninstaller Pro для повного видалення програм

 • Видалення через панель управління

  Стандартний простий спосіб повністю позбутися папки з програмою — скористатися системним меню управління. Така чистка не вимагає завантаження додаткових драйверів для видалення і не займає багато часу. Розглянемо послідовність дій:

 • Відкрийте «Пуск» в меню, що з'явилося, натисніть на рядок «Панель управління».
 • На панелі управління знайдіть іконку «Видалення програм» або «Установка і видалення програм» (залежить від версії Windows). Відкривайте папки.
 • Спливе список наявних на ПК драйверів, знаходимо потрібний, від якого хочете очистити комп'ютер, клацаємо на нього і тиснемо «Видалити».
 • Відкриється маленьке вікно, вимагає підтвердити дію. Натисніть кнопку «Видалити» або Uninstall.
 • Після, з'явиться вікно деінсталяції. Почекайте деякий час, поки завершиться видалення.
 • Програма, повністю вилучена не залишивши після себе сміття. Але іноді бувають винятки.
 • У представленому нижче відео описані всі вище названі кроки. Відео хоч і довгий, але зате докладно описує і показує процес видалення програм в Windows 7 і XP.


  Через панель управління видаляється багато програм, але зустрічаються такі, які дуже складно відшукати і стерти. В таких випадках краще використовувати додаткові деинсталлирующий софт.


  Софт Revo Uninstaller Pro для повного видалення програм

  Для повного видалення можна використовувати програму Revo Uninstaller Pro, вона послужить відмінним доповненням для вашого комп'ютера. Але спочатку її слід завантажити.

  Завантажити Revo Uninstaller Pro можна абсолютно безкоштовно. Обов'язково під час установки даного софта виберіть потрібну мову та натисніть кнопку підтвердити, це робиться відразу після скачування з'явиться інсталяційному файлі. Наступний крок — ухвалення умови угоди (ставимо галочку). Потім натисніть «Далі» і «Встановити».

  Після установки сміливо приступаємо до її використання. Давайте ознайомимося, як видалити програму з комп'ютера використовуючи Revo Uninstaller Pro:

 • Запускаємо софт стандартним способом (клацнувши мишею по ярлику).
 • Чекаємо кілька секунд, поки вона збере дані про всі наявні драйвера.
 • З'явиться вікно з іконками програм, виберіть ту, від якої хочете очистити систему. Кликніть один раз по ярлику і вгорі меню вікна натисніть на «Видалити».
 • Після з'явиться таблиця, що вимагає відхилення або підтвердження дії. Натискаємо «Так».
 • У вікні «Вибір режиму деінсталяції» знаходимо розширений режим, помічаємо галочкою і натискаємо «Далі». Цей режим робить глибокий аналіз реєстру, завдяки чому після видалення не залишається сміття.
 • Трохи чекаємо, так як розширений режим повільніше за інші, і після сканування тиснемо «Далі».
 • Проводимо повторне сканування після деінсталяції, якщо в реєстрі нічого не виявлено — видалення пройшло вдало. Якщо деякі дані в реєстрі залишилися після деінсталяції, ставимо навпроти пункту «Мій комп'ютер» галочку, тиснемо «Видалити» і «Далі».
 • Якщо після сканування з'явиться таблиця «Знайдені забуті файли і папки» слід весь цей залишився сміття стерти. Клікаємо галочки навпроти кожного рядка, тиснемо «Видалити» і «Далі».
 • Після проведення всіх дій натискаємо «Кінець».
 • Використовуючи для очищення системи від непотрібних програму Revo Uninstaller можна бути впевненим, що нічого зайвого в пам'яті ПК не залишиться. Цей софт відмінно виконує задану функцію і тому його непогано мати на своєму комп'ютері тим більше для скачування не потрібно ніяких фінансових витрат.

  Плюс такого софту ще й у тому, що він позбавляється навіть від тих програм, які стандартним способом не видаляються.
  Часто буває, що в списку драйверів немає потрібного ярлика. Для таких випадків в Revo Uninstaller є особлива функція «Режим полювання». Працює вона просто. У горизонтальному меню відкритого софта знайдіть ярлик «Режим полювання» і натисніть на нього. Вікно софта закриється і на робочому столі з'явиться приціл, його необхідно направити на програму утримуючи лівою кнопкою мишки.

  Навівши приціл на об'єкт, який потрібно знищити, відпускаємо кнопку і вибираємо в таблиці, яка з'явилася фразу «Деінсталяція». Подальші дії аналогічні з інструкцією вище.

  Таких софтів величезна кількість, є платні і безкоштовні, але функція у них одна — повне вилучення програми з системи ПК.

  Рекламний блок