Як виправити помилку binkw32.dll у Windows 7 - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Напевно у кожного вдома стоїть свій комп'ютер, а в деяких квартирах таких девайсів може бути більше. Комусь він потрібен для роботи, хтось використовує його для спілкування в соціальних мережах, багато слухають музику і дивляться фільми, але більшість, безперечно, любить з головою зануритися в комп'ютерні ігри.

Саме ці користувачі стикаються з проблемою, коли при запуску улюбленого екшену на екран виходить помилка з повідомленням, що в системі немає бібліотеки binkw32.dll. Для початку необхідно розібратися що це і для чого це потрібно.


Бібліотека – це поняття комп'ютерного світу, це файл, в якому прописані мікропрограми, процедури і функції. Вони значно полегшують життя програмістам. Наприклад, якщо потрібно створення великого проекту, то до нього можна підключити готовий файл з набором потрібних команд. Це значно економить час.

Бібліотека binkw32 призначена для використання комп'ютерними іграми. І при відсутності такої може виникнути безліч проблем. Як їх вирішити описує ця стаття на прикладі операційної системи Windows 7.


Зміст статті:

 • 1 Рішення проблеми
 • 2 Інші методи

 • Вирішення проблеми

  Звичайно, кожен зіткнувся з проблемою відсутності файлу binkw32 в Windows 7 скаже: «Раз бібліотеки немає її потрібно завантажити». Але з цього випливає дві проблеми. Звідки скачати й куди встановити.


  [note]
  Ці питання легко вирішуються шляхом скачування спеціальної утиліти для комп'ютерних ігор – RAD Video Tools. Ця програма завантажується з офіційного сайту. Вона абсолютно безкоштовна і підходить для установки в Windows 7/8.
  [/note]

  Основне завдання утиліти – це установка і оновлення всіх основних модулів, бібліотек, які використовуються для відображення картинки комп'ютерної гри. Запуск здійснюється звичайним натисканням, після чого програма тільки запитає, куди її необхідно встановити. Тут, тиснемо далі і чекаємо завершення процесу.

  Після чого перезавантажуємо комп'ютер і пробуємо запустити проблемну гру. Як правило, помилки виникнути не повинно.

  Інші методи

  Рідко, але буває, що перший спосіб не допоміг з якихось незрозумілих причин. У цьому випадку рекомендується виконати наступні пункти:

 • Проблема в деяких іграх вирішується звичайним копіюванням бібліотеки з системної папки System в корінь папки з грою.
 • Деякі ігри вже містити binkw32.dll досить скопіювати їх в системну папку System.
 • Також проблему може вирішити і переустановка гри.
 • У деяких випадках допомагало оновлення драйвера відеоадаптера.
 • Після всіх цих дій комп'ютер необхідно перезавантажити. Але ці методи дуже застосовні, як правило, перший метод допомагає позбутися характерною проблеми швидко і якісно.

  Рекламний блок